Gönderen Konu: Hep Destek Tam Destek Başvuru(şimdilik durdu)  (Okunma sayısı 7283 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

balpötüşü

• Ziyaretçi
Ynt: Hep Destek Tam Destek Başvuru(şimdilik durdu)
« Yanıtla #40 : 08 Nisan 2009, 17:38:55 »
valla bende kolera varsın zaten diyince tamam gözüyle bakıyordum ama neye göre seçilemedim bende anlamadım ???demekki çok destek olduğumdan herkese fazlası zarar diyip almadılar :D

Çevrimdışı banban

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #41 : 08 Nisan 2009, 17:42:45 »
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
valla bende kolera varsın zaten diyince tamam gözüyle bakıyordum ama neye göre seçilemedim bende anlamadım ???demekki çok destek olduğumdan herkese fazlası zarar diyip almadılar :D

bana da aynı şey oldu :)
HeDoNisT !!

Çevrimdışı cadi

• Deneyimli Kampanyacı
« Yanıtla #42 : 08 Nisan 2009, 17:48:05 »
Bende kaldırayım bari imzamdaki destek linkini. Peki neye göre alınıyor team. İstatistiklere baktım 2 konu açanlar bile team e alınmış. Mesaj sayısına göre mi alınıyor yoksa sempati duyulanlara mı ? Bana pek sempati duymadılar galiba  :D Olsun biz yine de desteklerimizi esirgemiyoruz.. Tebrikler bu arada..

Çevrimdışı dilekaygun

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #43 : 08 Nisan 2009, 18:03:42 »
bende yokum  :(

Çevrimdışı kartal72

• Acemi Kampanyacı
  • **
« Yanıtla #44 : 08 Nisan 2009, 18:12:43 »
benide ekleyebilirmisiniz

Çevrimdışı ceymir

• Acemi Kampanyacı
  • **
« Yanıtla #45 : 08 Nisan 2009, 18:20:07 »
bende varım
Hayat beni ben hayatı çok seviyorum...

Çevrimdışı Beyondparadise

• Global Moderator
  • Hero Member
« Yanıtla #46 : 09 Nisan 2009, 00:33:47 »
bir yanlıslık var...bu listede benim de adım olması gerekiyordu..forumda benden yardım isteyenlerin hepsini destekledim.desteklememem mi gerekiyordu?..ve bu destek grubu ilk zikredildiğinde kolera arkadası da destekleyenlerdenim..forumda arkadasım mı olması gerekiyo anlamıyorum..beni aydınlatırsanız sevinirim..

Umarım cevabıma objekif dışardan bakan biri mantığıyla yaklaşırsın çünki bunu herhangi bir şekilde iğnelemek için yazmıyorum
 Bir kişinin destek verme potansiyeli elbette bi destek grubu için çok önemli fakat grupta uyumlulukta diğer önemli faktör
 'forumda arkadasım mı olması gerekiyo anlamıyorum'  gibi bir çıkışı gruptada yaparsan karmaşa çıkar ki o potansiyel sende var

Birde henüz çok yenisin o kadar rüştünü ıspatlamış üye varken sen grupta olsaydın asıl o zaman demezlermi hayırdır bi yakınlığınızmı var benim destek puların üyenin 5 katıyken o neden alındı.

balpötüşü

• Ziyaretçi
« Yanıtla #47 : 09 Nisan 2009, 11:06:44 »
eh hep destek team grubu işe bana oy vermekle başlayında gruba alınmadım bari oyla mutlu olayım ;D
11kişi oy verse hep destek tam destek olmuş olurlar diyorum ;D

Çevrimdışı cemrem

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #48 : 09 Nisan 2009, 23:44:12 »
hay allah ben de yokum listede.canınız sağolsun arkadaşlar.ben kendi çapımda zaten hep destek ve tam destek veriyorum. :)