Gönderen Konu: Fake e Gelllll :D  (Okunma sayısı 3627 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı mehpare01

• Usta Kampanyacı
Ynt: Fake e Gelllll :D
« Yanıtla #30 : 07 Ağustos 2011, 23:28:36 »
tşkler murat bey konuyu açan arkadaşın görüntülediği profil bana ait bir arkadaşın çiftlik oyunlarına yarımcı olmam için eklediğim hesaplardan dolayı beni fakeci hileci ilan etmiş vede bu durum beni çok üzdü bende profil ismimi karalamasına gerek yokdu bende çıkp burda o profilin bana ait olduğunu vede asla bahsedilenler gibi sahtekar üç kağıtçı olmadığımı belirtdim
olduğu kadar olmadığı kader..

Çevrimdışı simonbolivar

• Forum Moderatörü
  • Usta Kampanyacı
« Yanıtla #31 : 07 Ağustos 2011, 23:40:23 »
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
tşkler murat bey konuyu açan arkadaşın görüntülediği profil bana ait bir arkadaşın çiftlik oyunlarına yarımcı olmam için eklediğim hesaplardan dolayı beni fakeci hileci ilan etmiş vede bu durum beni çok üzdü bende profil ismimi karalamasına gerek yokdu bende çıkp burda o profilin bana ait olduğunu vede asla bahsedilenler gibi sahtekar üç kağıtçı olmadığımı belirtdim

Evet biraz geç anladım bu konudaki kişinin siz olduğunu, aslında konuyu açanın da kötü bir niyeti yok sadece açılan hesapların bariz bir şekilde fake hesap olduğunu dile getirmiş, bu hesaplarla bir yarışmadan hediye kazandığınızı, yarışmalarda hediye kazanmak için kullanılan hesaplar olduğunu yazmamış doğrudan,  siz de açış nedeninizi belirtmişsiniz.

İnsanlar bu fake hesaplardan o kadar bıktı ki,  ben dahil begenili bir yarışmayaya girmeye çekinir olduk eskiden mücadele vardı uğraşayım da kazanayım düşüncesi vardı ama bilinen malum kişilerden yarışmaların da tadı kaçtı gerçekten insanların bu fake hesaplara bakış açısı ister istemez olumsuz oluyor, sorunun sizin şahsınıza olduğunuzu zannetmiyorum sadece fake hesaplara karşı duyulan bir tepkinin sonucu olarak açılmış bir konu olarak görüyorum. Siz de açış nedeninizi  belirtmişsiniz zaten ki bu hesaplarlarla yarışmaya girseniz firma zaten bu isimlerden sizi direk eler diye düşünüyorum

Çevrimdışı balca

• Usta Kampanyacı
  • ömer ali-meltem hazan
    • blogum:=)))
« Yanıtla #32 : 07 Ağustos 2011, 23:47:17 »

Armagan orda sızı fakecı ılan etmemıs,sızın de olabılır demıs sıze eklı kısının de arkadaslarını eklemıs olabılırsınız demış.Burda asla kımseyı kımseye savunma durumum yok zıra sızden de destek almıs bırıyım ben...cok ıyı hatırlıyorum hatta yarısma ısmı dahı verebılırım,yanı sızınle ılgılı yazmadım ben ancak yazdıgım Theramed fırmasıydı...her zaman soyluyorum ınsanları yargılamak bıze degıl yaradana duser,emek hırsızlıgı yapan Ozan Aygun-Derya Topsac vb kısıler de Allah la hesaplasır...

su da var...hıc kımse de bana tek katılım yaptım dıyemez kı burda...ben kazanıyorum anneme de ısterım acıkcası babama da katılırım tutar kampanyayı kuzenlerıme de soylerım cunku destek verırler her yarısmam da bana,bır de onların kazanması benı mutlu eder...

evet dedıgım gıbı bır goruntu ortaya cıkarmıs Armagan...bu goruntuyu özunde herkes Ozan Aygun profılınde ıstıyor sızınkı de örnek olmus gıbı...baska bır amacı oldugunu dusunmuyorum...

sakın bana da cephe almayın...Armagan burda yok su an ama onu ıyı tanıyan bırı olarak içini bılırım...ona da kızdıgım onunda bana kızdıgı anlar cok olmustur,ama yazmak ıstedım bu konuda...

balıklama sazan mısalı yorum yazıyorum yanlıs ısem affola...
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin tıklasanız yeter

Çevrimdışı calculus07

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #33 : 07 Ağustos 2011, 23:50:53 »
ya mehpare hanım farkettiyseniz ben ordaki herkesin adını karaladım kimseye fakeci demiyrum.neden üzerinize alınıdınız siz arkadaş olmuş olablrsiniz bu sizin fakeci oldugunuz anlamına gelmez.yanlış anlaşılma olduysa özür dilerim sizle bi alakası yok

Çevrimdışı mehpare01

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #34 : 07 Ağustos 2011, 23:56:25 »
görünce şok oldum saklanıp bir suçlu gibi yazılanları okumak yerine bir açıklama yapmak istedim ki bu konudan dolayı bende magdur olan birisiyim lenovada yorumları okudukça insaların gözünde profilimin bir fakeci olarak adlandırılması beni çok üzdü şuan kül tablası dolmuş vaziyetde hala kendime gelemiyorum kolay kolay beğenili yarışmalarada girmem lenovada sabahlara kadar emk verip kaybetmek çok zoruma gitmişdi onuda çocuğum için çok istemişdim laptop kazanmak ama olmadı kısmet değilmiş şuan zaten hiç bir yarışmam yok bahsetdiğiniz kişileride arkadaşın farfillemidir nedir ki ben pek zaman bulup oynamadığımdan dolayı anlamıyorum ona yardım için eklenmiş hesaplardır bunuda açıklamak isterim
olduğu kadar olmadığı kader..

Çevrimdışı calculus07

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #35 : 07 Ağustos 2011, 23:57:28 »
görünce şok oldum saklanıp bir suçlu gibi yazılanları okumak yerine bir açıklama yapmak istedim ki bu konudan dolayı bende magdur olan birisiyim lenovada yorumları okudukça insaların gözünde profilimin bir fakeci olarak adlandırılması beni çok üzdü şuan kül tablası dolmuş vaziyetde hala kendime gelemiyorum kolay kolay beğenili yarışmalarada girmem lenovada sabahlara kadar emk verip kaybetmek çok zoruma gitmişdi onuda çocuğum için çok istemişdim laptop kazanmak ama olmadı kısmet değilmiş şuan zaten hiç bir yarışmam yok bahsetdiğiniz kişileride arkadaşın farfillemidir nedir ki ben pek zaman bulup oynamadığımdan dolayı anlamıyorum ona yardım için eklenmiş hesaplardır bunuda açıklamak isterim
ben eğer zaten sizin öyle yapcağınızı düşünsem oraya adınızı karalamadan koyarım ve direk olarakta soylerim faceimdende silerim.sizle hiç bir alakası yok yani konunun.ben kimseyi zan altında bırakmak istemem yani.başlığada bakarsanz eğlence maksatlı açılmış bişey yani.kübra ne maksatla açtığımı gayet iyi anlatmış
« Son Düzenleme: 07 Ağustos 2011, 23:59:28 Gönderen: calculus07 »

Çevrimdışı Beyondparadise

• Global Moderator
  • Hero Member
« Yanıtla #36 : 08 Ağustos 2011, 00:00:23 »
Arkadaş size değilde fake hesaplara (genel ) dikkat çekmek isteyen bir konu açmış bu sizin hesaplarınıza tesadüf etmiş
bu hesapları fake oylamada değilde bir arkadaşınıza yardım amaçlı açıldığını belirtmişsiniz bizde iyi niyetinize gönülden inandık
bencede haksız kazanç elde edenler sahip olunan hesaplarla değil kampanyalardaki puanlarından anlaşılıyor.

ayrıca fake hesaplara tepki göstermek amaçlı konuyu açan arkadaşada teşekkür ederim

Neyse arkadaşlar konuyu daha fazla uzatıp arkadaşımızı kırmayalım

konu forumda bildiğimiz bir üyeyi zedeleyeceğinden izninizle konuyu kilitliyorum