Gönderen Konu: Kayra Büyük Büyük Dedesini Arıyor!  (Okunma sayısı 2607 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı asi demir

• Usta Kampanyacı
Kayra Büyük Büyük Dedesini Arıyor!
« : 04 Nisan 2009, 01:13:37 »
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin

Buzbağ En Eski Etiket Yarışması” başlıyor. Türkiye’nin en köklü efsane şarabı Buzbağ, en eski etiketli şişesini arıyor!

Türkiye’nin ve uluslararası şarap yarışmalarının bol ödüllü şarabı Buzbağ, şarapseverlere heyecanlı bir teklifte bulunuyor. Buzbağ, Türkiye çapında sevenlerinden en eski etiketli şişesini saklayanı bulmak için bir yarışma düzenliyor. Türkiye’nin en çok tüketilen efsane Öküzgözü-Boğazkere kupajı olan Buzbağ, 15 Nisan – 15 Mayıs tarihleri arasında gerçekleşecek olan yarışmanın birincisine Türkiye’nin ilk ve tek şarap akademisi olan Kayra Akademi’den ücretsiz eğitim ve sürpriz hediyeler ile birlikte 112 yıllık lezzet ustası Konyalı Lokantası’ndan da 2 kişilik bir akşam yemeği hediye ediyor.

Çevrimdışı tılsım

• Usta Kampanyacı
Ynt: Kayra Büyük Büyük Dedesini Arıyor!
« Yanıtla #1 : 04 Nisan 2009, 03:18:27 »
teşekkürler paylaşım için

Çevrimdışı yesim016

• Acemi Kampanyacı
  • **
  • emre'm
« Yanıtla #2 : 04 Nisan 2009, 13:24:17 »
OOOOO

Çevrimdışı yassuri

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #3 : 04 Nisan 2009, 15:32:28 »
ben almıyım teşekkürler.
veronellide destek verenlere teşekkürler. şimdi hakkımızı arama zamanı....

Çevrimdışı sinless

• Usta Kampanyacı
  • Egolarıma sponsor ol.
Buzdağ en eski etiket yarışması
« Yanıtla #4 : 20 Nisan 2009, 18:57:34 »
“Buzbağ En Eski Etiket Yarışması” başlıyor. Türkiye’nin en köklü efsane şarabı Buzbağ, en eski etiketli şişesini arıyor!

Türkiye’nin ve uluslararası şarap yarışmalarının bol ödüllü şarabı Buzbağ, şarapseverlere heyecanlı bir teklifte bulunuyor. Buzbağ, Türkiye çapında sevenlerinden en eski etiketli şişesini saklayanı bulmak için bir yarışma düzenliyor. Türkiye’nin en çok tüketilen efsane Öküzgözü-Boğazkere kupajı olan Buzbağ, 15 Nisan – 15 Mayıs tarihleri arasında gerçekleşecek olan yarışmanın birincisine Türkiye’nin ilk ve tek şarap akademisi olan Kayra Akademi’den ücretsiz eğitim ve sürpriz hediyeler ile birlikte 112 yıllık lezzet ustası Konyalı Lokantası’ndan da 2 kişilik bir akşam yemeği hediye ediyor.

“Buzbağ En Eski Etiket Yarışması” Katılım Şartları

● Bu kampanya 15 Nisan 2009 – 15 Mayıs 2009 tarihleri arasında geçerlidir.
● 18 yaşından küçükler bu kampanyaya katılamaz. Katılmış olsalar bile kazanmaları dahilinde ödül verilemez. 18 yaşından küçük birinin kazanması dahilinde başvurusu iptal olup 18 yaşını aşmış, en eski tarihli şişeye sahip tüketici ödülü kazanmaya hak kazanacaktır.
● Birden fazla katılımcı tarafından aynı üretim tarihinin bildirilmesi halinde en eski şişenin tespitinde üretim saati dikkate alınacaktır.
● Kazanan talihlinin irtibat bilgileri kullanılarak, telefon ve/veya e-mail ile ulaşılacaktır. Ödülün verilmesi için kazanan şişenin kampanya yetkililerine ibraz edilmesi gerekmektedir. Sahip olduğunuz eski Buzbağ şişesinin görülmesi ve kampanyaya katılım koşullarının bulunduğunun anlaşılması halinde ödülü verilecektir.
● Kampanyaya katılım ücretsizdir ve katılım için belirtilenlerin dışında başka koşul aranmamaktadır.
● Başvuru için Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin adresine şişenin bir adet fotoğrafı ve iletişim bilgileriniz ile başvuruda bulunabilirsiniz.

Link: Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin

Forumda arattım konuyu bulamadım.
Pexu tart Prod.

Çevrimdışı e1e2e3

• Deneyimli Kampanyacı
Ynt: Buzdağ en eski etiket yarışması
« Yanıtla #5 : 20 Nisan 2009, 19:02:08 »
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
 ;) teşekkürler yinede :)

Çevrimdışı sinless

• Usta Kampanyacı
  • Egolarıma sponsor ol.
Ynt: Buzdağ en eski etiket yarışması
« Yanıtla #6 : 20 Nisan 2009, 19:05:00 »
 :-\ üzgünüm göremedim uyarı için teşekkürler.
Pexu tart Prod.

Çevrimdışı ¢яєαтσя

• Usta Kampanyacı
  • ρѕу¢нσ™ - 35
« Yanıtla #7 : 20 Nisan 2009, 19:43:51 »
Teşekkürler :)
-`.ılı.`Б`'-'Ǿяqiи⣠ÇâhtŁâq -`.ılı.`Б`'-

Çevrimdışı cadi

• Deneyimli Kampanyacı
« Yanıtla #8 : 20 Nisan 2009, 22:08:18 »
Buzabağ memlektemizde üretiliyor da şaraptan falan hiç anlamam :D Büyüüüük büyüüük dedelremizinde öyle bir koleksiyon yaptığını hiç duymadım, bize uymassss :D Tşk..

Çevrimdışı fusterous

• Usta Kampanyacı
  • Kazanamazsak Kader, Kazanırsak Zafer.
    • hepsiburada
« Yanıtla #9 : 21 Nisan 2009, 21:59:25 »
Bizim bölgenin şarapkolik dayılarını bi geziyim belki bulurum :D