Gönderen Konu: Değer Mi?  (Okunma sayısı 3700 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Aequitas

• Deneyimli Kampanyacı
Ynt: Değer Mi?
« Yanıtla #10 : 03 Ağustos 2011, 04:51:04 »
O Facebook kapatılma sorununu benim arkadaşlarım yaşadı benim yüzünden. Bu Colgate deki sahtekarlara sataşınca onlarda bana ve arkadaşlarıma ve onların sayfa ( bir arkadaşımın önemli bir sayfası var ve orda ikinci admin benim ) ve gruplarına saldırdı . Acayip isimli ekleme talepleri - garip mesajar. 3 arkadaşımada baya uğraşıp hesap kapatmaya çabalamışlar tabii sahte hesap olmadığı için cep telefonu ve kimlik resmi göndererek sorunu çözdüler ama ben yerin dibine girdim. Sonuç olarak kişisel hesapla beğenili yarışmaya girilmez dicem ama beğenili yarışmaya hiçbir şekilde girilmez demek daha doğru.
Veritas = Aequitas

Çevrimdışı ozlemce108

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #11 : 03 Ağustos 2011, 14:14:45 »
   bence burda önemli olan firmaların yada ajansların yaklasımı, kafalarına göre inceleme yapıyorlar bari tutarlı olsunlar ,herhafta aynını yapsınlar. harunla yıldızın resminde aynı kisi vardı ikiside silindi,peki bu haftakilerin farkı ne?
   Pançonun yarısması oluyor,orda herkes eleme yapılmadığını biliyor artık,adamlar basından beri uğrasmıyor. oylar 4000-5000 lere çıkıyor. Ama Colgate madem eleme yapıyor,ona göre oy topluyoruz o zaman iyice incelesinler dimi?
 Telefondaki Nazlı hanımın bana dediği ardniyetle size üstüste oy verildiyse bunu ayırdedemeyiz. o zaman mükerrer olanları silin diyorum ajansa ileticez diyor. ajans o kadar iyiyse ıplere bakmak yerine mac adreslerine baksın diyorum yine ajansa ileticez diyor. Ajansı aramak istemiyorum, çünkü hemen yasaklıyorlar ve çözümede ulasmıyor. civilin yarısmasında elenmistim sikayet üzerine. aradım konustum ,sonuçta beni sayfadan yasakladılar :) Artık gülüyorum.....

Çevrimdışı Aequitas

• Deneyimli Kampanyacı
« Yanıtla #12 : 03 Ağustos 2011, 15:09:18 »
Colgateden size cevap geldi mi mail. Bana hala gelmedi geçitircekler gibi geliyor bugüm tekrar armayı düşünüyorum. İncelmeyi başka bir lurum yağsın dicem ve diğer kazananlarınkide geçmiş dahil incelensin dicem. Dün bir profil buldum tam 3 kere kazanmış bu hafta kazandığı resim 11 Temmuzda kullandığı resim çüş artık yani ben bunları bulabiliyorum onlar bulamıyor . Ama bu kazanan arkadaşta suç yok suçlu o sayfayı yönetenler.
Veritas = Aequitas

Çevrimdışı hitex

• Usta Kampanyacı
    • Gezginnerede
« Yanıtla #13 : 03 Ağustos 2011, 15:32:46 »
facede yarışma yapan firmalar güvenlik için her katılandan  tc ve cepten onaylı profileri kabul etmeli en azından bir önem olur
Gezginnerede Güncel kültür sanat haberleri ücretsiz etkinlikleri yeni mekanları sizin icin paylasır. Sanattan hayattan haberiniz olsun.
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin

Çevrimdışı ozlemce108

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #14 : 03 Ağustos 2011, 15:35:47 »
Colgateden size cevap geldi mi mail. Bana hala gelmedi geçitircekler gibi geliyor bugüm tekrar armayı düşünüyorum. İncelmeyi başka bir lurum yağsın dicem ve diğer kazananlarınkide geçmiş dahil incelensin dicem. Dün bir profil buldum tam 3 kere kazanmış bu hafta kazandığı resim 11 Temmuzda kullandığı resim çüş artık yani ben bunları bulabiliyorum onlar bulamıyor . Ama bu kazanan arkadaşta suç yok suçlu o sayfayı yönetenler.
mail falan gelmedi. ben dedim ajansın incelemeyi yapması mantıklı değil diye, siz onların isverenisiniz,size karsı zor duruma düsmemek için hata yaptıklarını kabul etmezler... açın face duvarını inceleyin neyin ne olduğunu anlarsınız diye.  nazlı hanımın dediği sey,kazananlara daha hediyeleri ulasmadı,bir yanlıslık varsa hediyeleri onlara değil hakedenlere gönderilir...
  telefon açarsanız bizide bilgilendirirseniz sevinirim

Çevrimdışı KüL Kedisi

• Usta Kampanyacı
  • Uğur Böcüsü
« Yanıtla #15 : 03 Ağustos 2011, 15:36:56 »
benide istanbul.com dan attılar hilecileri elemek yerine hakkını arayanları sallıyorlar

bence burda önemli olan firmaların yada ajansların yaklasımı, kafalarına göre inceleme yapıyorlar bari tutarlı olsunlar ,herhafta aynını yapsınlar. harunla yıldızın resminde aynı kisi vardı ikiside silindi,peki bu haftakilerin farkı ne?
   Pançonun yarısması oluyor,orda herkes eleme yapılmadığını biliyor artık,adamlar basından beri uğrasmıyor. oylar 4000-5000 lere çıkıyor. Ama Colgate madem eleme yapıyor,ona göre oy topluyoruz o zaman iyice incelesinler dimi?
 Telefondaki Nazlı hanımın bana dediği ardniyetle size üstüste oy verildiyse bunu ayırdedemeyiz. o zaman mükerrer olanları silin diyorum ajansa ileticez diyor. ajans o kadar iyiyse ıplere bakmak yerine mac adreslerine baksın diyorum yine ajansa ileticez diyor. Ajansı aramak istemiyorum, çünkü hemen yasaklıyorlar ve çözümede ulasmıyor. civilin yarısmasında elenmistim sikayet üzerine. aradım konustum ,sonuçta beni sayfadan yasakladılar :) Artık gülüyorum.....

Çevrimdışı adamoda

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #16 : 03 Ağustos 2011, 15:51:24 »
bence oylamalı yarışmalardan firmalar vazgeçmeli.biz vazgeçemeyiz. firmalar ne düzenlerse katılmak zorundayız çünkü.bütün kamp. alemini bozan oylamalı yarışmalar oldu.

Çevrimdışı harunn0

• Usta Kampanyacı
  • ...
« Yanıtla #17 : 03 Ağustos 2011, 15:57:11 »
neden bu kadar uzun yazıyosunuz çok sıkıcı oluyor. sizin arçelik ve tv olayını okudum sonrası kaldı. konu oylamalı yarışmalarsa yapılmamalı çekiliş olmalı. yada 3. 5. cvp verenlere verilmeli diye düşünüyorum umarım yanlış bişey yazmamışımdır...
...

Çevrimdışı Aequitas

• Deneyimli Kampanyacı
« Yanıtla #18 : 03 Ağustos 2011, 15:59:09 »
Frmalara bu konuda mail atar Facebook duvarlarına tolu şekilde yazarsak bence bazıları ikna olur. Biraz sonra arayacağım 4 olsun diye bekliyorum bakalım gelen giden mail olucak mı ? Sonuç belli o firmaya güvenmiyorum zaten başkası incelesin dicem. Birde yeni elde ettiğim bilgileri aktaracağım. Onların bir türlü erişemedikleri verileride aktarıcağım. Bakalım ne olucak kazananlar listesindekilerde mail niye gelmdi idye yazıyorlar duvara sanki okumuyorlar yukarda yazılanları.

Uzun yazmak suç mu ? Valla uzun yazmayı açıklama getirmeyi seviyorum alışkanlık. Ama deiğniz cümle olayın özeti aslında :)
Veritas = Aequitas

Çevrimdışı Aequitas

• Deneyimli Kampanyacı
« Yanıtla #19 : 03 Ağustos 2011, 16:15:35 »
Özlem hanım aradım ajans inceliyormuş ne kadar güvenebilrisek silinen ve sonradan eklenen kişiler sistem hatası olabilir gibi kelimler kullandı. Bende bana atılan sahte yoları silip son 1 saatlik oy alma hakkıma engel oldunuz bunun telafisi var mı ki dedim herşeyi değerlendiriyoruz dedi. Bu haftasonuna kaddar sayfada olmasa da size mai atılcak denildi ama inanmıyorum ki olumlu sonuç alalım. Zaten onların vereceği cevaptan sonra Tüketici Hakem Heyetine gitmeyi düşünüyorum ve Sanayi ve Ticaret Bakanlığına resmen yalan yere reklam yapılıyor ve sözde inceleme diyerek bizi lkandırıyorlar. Bu arada Colgate in Amerikadaki tüketici merkezinede mail attım. Hayırlsıı dicem ancak  adminlerden hayırlı iş çıkmaz.
Veritas = Aequitas