Gönderen Konu: Pierre cardin türkiye herkes okusun  (Okunma sayısı 2226 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı eylemcimuco

• Yeni Kampanyacı
  • *
Pierre cardin türkiye herkes okusun
« : 19 Temmuz 2011, 16:31:25 »
Pierre Cardin Türkiye

kendilerinin burdada kampanyası vardı. 1500 kişi olunca kim en çok beğenilmişse o kişiye ödül verilecekti geceye kadar bütün arkadaşlarımı davet ettim beğendirdim yorumlarını uyandım sabah bi kalktım baktım yorumu olmayan bir kişi kazanmış sayfaya bunu yazdığımda ise sayfadan atıldım ve yorumlarım silindi. ben 1.sıradaydım ama nedense yok oldum :)

hemde 1500 kişiye ulaşılamdan kampanya bitmiş. sayfayı şikayet edicem ettiricemde kimse boşuna emek harcamasın böle insanlara
« Son Düzenleme: 19 Temmuz 2011, 16:34:23 Gönderen: eylemcimuco »

Çevrimdışı pierrecardinturkiye

• Yeni Kampanyacı
  • *
Ynt: Pierre cardin türkiye herkes okusun
« Yanıtla #1 : 19 Temmuz 2011, 16:38:12 »
Kazanan Azize hanım'ın yorumu size görünmüyor olabilir.Ben fotograf ekleyemiyorum mesaj sınırlamasından dolayı fakat moderatörlerden yardım eden olursa ekran görüntüsü de ekleyebiliriz.

Çevrimdışı eylemcimuco

• Yeni Kampanyacı
  • *
« Yanıtla #2 : 19 Temmuz 2011, 16:39:45 »
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
Kazanan Azize hanım'ın yorumu size görünmüyor olabilir.Ben fotograf ekleyemiyorum mesaj sınırlamasından dolayı fakat moderatörlerden yardım eden olursa ekran görüntüsü de ekleyebiliriz.

bende gözükmüyor peki kabul kız arkadaşımda ve arkadaşlarımda neden gözükmüyor bende ekran görüntüleri koyabilirim ilginç olan yarışma 1500 kişiyeulaştığıdan biticek demenize rağmen 1500 ulaşılmadan bitirildi.

2.si madem böle bişey var neden sayfadan cevap vermedne bnei silip engelliyorsunuz ?

Çevrimdışı pierrecardinturkiye

• Yeni Kampanyacı
  • *
« Yanıtla #3 : 19 Temmuz 2011, 16:43:36 »
yanlış anlaşılma olmuştur konuyu tam olarak öğrenmeye çalışacağım.Facebook son zamanlarda bazı katılımcıların yorumlarını spam olarak algılıyor ve arkadaşları dışında takipçiler yorumları göremeyebiliyor.1500 kişi sayısına ulaşmak için etkinliğe daha büyük bir hediye ile devam etmek istenildi ve yarışmanın 12:00de sonlanacağı sayfada duyuruldu. Azize hanıma arkadaşlık isteği gönderirseniz sayfadaki yorumunu görebileceğinizi düşünüyorum

Çevrimdışı harunn0

• Usta Kampanyacı
  • ...
« Yanıtla #4 : 19 Temmuz 2011, 16:47:24 »
Taraf tutmuyorum ancak bendede azize hnm gözüküyor...
...

Çevrimdışı eylemcimuco

• Yeni Kampanyacı
  • *
« Yanıtla #5 : 19 Temmuz 2011, 16:47:59 »
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
yanlış anlaşılma olmuştur konuyu tam olarak öğrenmeye çalışacağım.Facebook son zamanlarda bazı katılımcıların yorumlarını spam olarak algılıyor ve arkadaşları dışında takipçiler yorumları göremeyebiliyor.1500 kişi sayısına ulaşmak için etkinliğe daha büyük bir hediye ile devam etmek istenildi ve yarışmanın 12:00de sonlanacağı sayfada duyuruldu. Azize hanıma arkadaşlık isteği gönderirseniz sayfadaki yorumunu görebileceğinizi düşünüyorum

bilgilendirilme yapılmadan beni silmeniz yorumumu silmeniz ve engellemeniz hiç yakışır bişey değil o kişi spam olarak algılandıysa demekki kendisi hakkında şikayetler mevcuttur. bunları dikkate almalısınız ne yani kişi yarışmaya katıldığında
500 kişi beğenmiş ben görmüyorum nolucak ? boşunamı kürek çekicem bence biranönce daha iyi bir bilgilendirme yaparsanız iyi olur

ayrıca 1500 kişiye ulaşılmadan yarışmanın bitirilmesi çok tugaf sonuçta orda 1500 kişi yazmakta ve yarışma koşulları yoktur. yani yarışma koşullarında değişiklik sizde saklı tutulmaktadır diye bir ibare mevcut değildir ortada