Gönderen Konu: ansiklopedileri vereceğim bir yer kurum  (Okunma sayısı 29315 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı derya3

• Usta Kampanyacı
ansiklopedileri vereceğim bir yer kurum
« : 18 Temmuz 2011, 22:51:54 »
malum artık net olduğundan ansiklopediler kullanılmıyor  bir kütüphane dolusu ansiklopedim var okullara sordum ama almıyorlar varmış nereye nasıl verebilirim ? bilgisi olan varmı?
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin

Çevrimdışı catpat07

• Forum Moderatörü
  • Usta Kampanyacı
Ynt: ansiklopedileri vereceğim bir yer kurum
« Yanıtla #1 : 18 Temmuz 2011, 22:57:10 »
onları verebilecegın tek yer geri dönüşüm malesef. bizim burada her sokakta gerı donusum kutusu var biz ona atıyoruz. ayrıca bburada butun okullar su anda devletın dagıttıgı kıtapları gerı topluyor gerı dönüşüme vermek için kocaeli beledıyesı bu konuda gayet duyarlı.bulundugunuz yerde de herjangı bır okula gerı dönüşüm için kıtap topluyolarsa bırakabılırsınız
:)

Çevrimdışı gungem

• Usta Kampanyacı
  • Şanssızım Bu Sıralar :(
« Yanıtla #2 : 18 Temmuz 2011, 22:58:42 »
benimkileri ben kağıt toplayıcılara verdim
artık herkes araştırmasını internetten yapıyor  :)
Ahhh! Nerde o eski kampanyalar....

Çevrimdışı incesaz

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #3 : 18 Temmuz 2011, 22:59:29 »
Annemlerde memlekete taşınırken verecek kimse ya da kuruluş bulamadıklarından eskiciye hayırlarına bedavaya vermişlerdi sırf çöpe gitmesin diye. Alıcısı ne yazık ki yok artık ansiklopedilerin..
Balığa,denizden başkası azaptır.

Çevrimdışı ycnz136

• Acemi Kampanyacı
  • **
« Yanıtla #4 : 18 Temmuz 2011, 23:02:26 »
"YAŞASIN KİTAP.... KİTAPLARLA YAŞASIN ÇOCUKLAR..."

Kitaplarınızı HİÇBİR ÜCRET ÖDEMEDEN ihtiyacı Olan Çocuklarımıza Gönderebilirsiniz!

444 0 868 TNT Kargoyu Arayıp Randevu Alın
Kitaplarınız Belirlenen Günde Evinizden Alınsın
ÇYDD Tarafından Tasnif Edilip Çocuklarımıza Ulaştırılsın...

*İHTİYAÇ DUYULAN KİTAPLAR*
Milli Eğitim Bakanlığı'nın öngördüğü yayınlar ile Gençlik klasikleri, Çocuk klasikleri, Anadolu Liseleri'ne ve Üniversite'ye hazırlık kitapları, Çocuk hikâyleri, Psikoloji kitapları, Çocuk kitapları ve Öğretmen eğitim kitapları, Ansiklopediler, Romanlar...

Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği ve TNT Ekspress’in imzasını taşıyan kampanya bu güne kadar 31.668 destekçisinin bağışlarıyla bilgiye aç çocuklarımıza 11 yılda 4.347.527 kitap götürdü. Her yıl 350 TNT ekspress çalışanının gönüllü destek verdiği kampanya ile 2020 okul kitaba kavuşmuş oldu.

Kampanyanın onikinci yılında siz de bu gururu yaşamak istiyorsanız, rafa kaldırdığınız kitaplarınızı hazırlayın, “444 0 868” numaralı telefonu arayın ve onları yaşama döndürün… “Yaşasın Kitap… Kitaplarla yaşasın çocuklar…”

Çevrimdışı catpat07

• Forum Moderatörü
  • Usta Kampanyacı
« Yanıtla #5 : 18 Temmuz 2011, 23:04:04 »
okulumuza konferansa biri gelmişti kagıt atıklarınızı ( artık kullanılmadıkları için ansiklopediler atık statusune gırıyor malesef) hani koca çuvallarla kagıt toplayan insanlar var ya onlara bile vermeniz yeterli demişti. hatta onlara verin en azından para kazansınlar nasılsa onlar da gerı donusume getırıyorlar demişti. bence mantıklı.gecen birisi yolda gıderken elinde birsürü gıcır gıcır unıversıte hazırlık kıtaplarını çöpe attı nasıl sinir oldum.yanına koysa ya gerı donusume gıdecek ya ıhtıyacı olan bırıne.duyarlı olmak lazım
:)

Çevrimdışı ycnz136

• Acemi Kampanyacı
  • **
« Yanıtla #6 : 18 Temmuz 2011, 23:06:23 »
Bence yukarıda paylaştığım şekilde kitabı olmayan okullara ulaştırılsa daha mantıklı.. Çünkü bu bir gerçek hala okuyacak kitap bulamayan çocuklar var

Çevrimdışı derya3

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #7 : 18 Temmuz 2011, 23:08:53 »
hazırlık kitaplarıda var tercihleri bekliyorum onlar için oğlumun istediği yer tutarsa onlarıda lise son sınıflara dağıtacam gücü olmayan o kadar öğrenci varki

Çevrimdışı ycnz136

• Acemi Kampanyacı
  • **
« Yanıtla #8 : 18 Temmuz 2011, 23:11:09 »
isterseniz arayın bir tnt kargoyu öğrenin.. Çünkü daha önce çydd yle bir çok kitap toplama kampanyasına katıldım.. Doğudaki okullara gönderim yaptık

Çevrimdışı derya3

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #9 : 18 Temmuz 2011, 23:12:25 »
tnt ye ulaşabileceğim mail bulabilirsem süper olacak o kadar çokki çevremde aynı derdi paylaştığım ;)