Gönderen Konu: konusan kutular  (Okunma sayısı 2040 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı madımak

• Usta Kampanyacı
  • KÖMÜR GÖZLÜ OĞLUM
konusan kutular
« : 30 Haziran 2011, 16:17:30 »
28 mayısta kazandığım hediye için aynı gun bilgilerimi gondserdim ulastı dediler.ama hediyem bana ulasmadı oğlumun sesini kaydedip babasına vercektim olmadı babalar gunude gecti gelmedi sonra kargoya sordum adınıza bı gonderi olmadı dediler star bilişimden.sonra onlar bize geri gelen sorunlu bi krago var size donelim dediler donmediler ısrarla ben sordum sonra yok sız degılsınız dediler sonra tekrar sordum adres eksiliğinden geri gelmiş b,lg,ileriniz gonderin dediler gonderdim..şimdide kargo geldi 7.5 tl istedi...sinirimden cıldırcam..almadım ama bu yaptıklarını facde yazdım herhalsde engellerler beni..salak yerine koyuyolar insanı o kadar zaman oyala sonra kargo parasını yık ...ayıp...

Çevrimdışı ilkemmm

• Usta Kampanyacı
Ynt: konusan kutular
« Yanıtla #1 : 30 Haziran 2011, 16:34:03 »
ben de kazanmıştım babalar gününde,eşime hediye etmek için.hemen dedikleri gün geldi hatta kutunun içinde bi çiftte koldüğmesi vardı ve 1 kuruş kargo ücreti ödemedim.acaba kargocuların halt etmesi olabilir mi?çünkü ben sinir oluyorum bazen hatta arayıp kavga bile ediyorum.örneğin,bir firma bana kazandığım bir ürünü göndermişti firma diyorki biz yolladık ben diyorum ki hayır gelmedi,en son adamlar saolsunlar kargo takip numarasına kadar verdiler kargo şirketini aradım,diyorlarki ürün 1 haftadır şubemizde,adresinize geldik ama yoktunuz  :o :o siz benle dalga mı geçiyorsunuz dedim,adresime gelmiş olsanız herhalde kağıt yapıştırırdınız kapıya dedim.kargocunun verdiği yanıt : çocuklar falan varsa onlar yırtmıştır kağıdı  :P :P tabii tepemin tası bi attı 7/24 güvenlik görevlisi olan ve ofis binasında bebelerin işi ne dedim!!!sonra özür dileyip getirdi kargocular.yani uzun lafın kısası bazen indiregandi yapıyorlar,aman fırsat vermeyin  ;D ;D ;D ;D
izgim

Çevrimdışı madımak

• Usta Kampanyacı
  • KÖMÜR GÖZLÜ OĞLUM
« Yanıtla #2 : 30 Haziran 2011, 16:37:00 »
şimdi aradılar ordan kuyumculara karsı ödemeli yolluyolarmıs onlarala karısmıs.ücretsizmiş aslında....bekliyorum bakalım

Çevrimdışı ilkemmm

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #3 : 30 Haziran 2011, 16:47:19 »
:) demekki karışıklık olmuş,bi tane daha yollasınlar,telafi etsinler  ;D
izgim

Çevrimdışı madımak

• Usta Kampanyacı
  • KÖMÜR GÖZLÜ OĞLUM
« Yanıtla #4 : 30 Haziran 2011, 16:58:13 »
evet bencede ama yollamazlarki...