Gönderen Konu: BÖLÜM KURALLARI !!  (Okunma sayısı 26441 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı neron54

• Moderator
  • Usta Kampanyacı
BÖLÜM KURALLARI !!
« : 10 Ekim 2009, 19:19:04 »
**Her üye yalnızca bir konu açmalı ve kazandıklarını liste şeklinde sıralamalıdır.

**Yeni kazanılan ödüller listeye eklenmeli kesinlikle ayrı konu olarak sergilenmemelidir.

**İsterseniz yeni kazandıklarınızı veya ön planda tutmak istediklerinizi renklendirerek belirtebilirsiniz.

**Başka konu açılmayacağı için listenizi güncel ve düzenli tutmak sizin lehinize.

**Konu başlıkları belli bir konsepte uygun olacağı için sizin farklı başlıklar kullanmanıza gerek yok. Başlıklarınız yöneticiler tarafından düzenlenecektir.

**Uygun görülmeyen konular haber verilmeksizin yönetici tarafından silinebilir.
« Son Düzenleme: 31 Mayıs 2010, 00:53:44 Gönderen: neron54 »

Çevrimdışı admin

• Forum Yöneticisi
  • Usta Kampanyacı
    • Her Gün Kampanya
Ynt: Bölüm Kuralları !!
« Yanıtla #1 : 10 Ekim 2009, 21:52:35 »
Üyelerimizin daha önce açtıkları başlıkları da birleştirmeye başldık.
Arzu eden üyelerimiz kendi başlıklarını düzenleyebilir ya da yeni başlık altında toplamak istiyorsa eski başlığın silinmesi için moderatöre bildirebilir.
------>Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin

Çevrimdışı şansperisi

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #2 : 10 Ekim 2009, 23:49:49 »
kurallara konu başlığını istediğiniz gibi yazamazsınız maddesini eklemeyi unutmuşsunuz.

Çevrimdışı neron54

• Moderator
  • Usta Kampanyacı
« Yanıtla #3 : 10 Ekim 2009, 23:56:15 »
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
kurallara konu başlığını istediğiniz gibi yazamazsınız maddesini eklemeyi unutmuşsunuz.
o problem değil nasılsa diğerleriyle aynı şekilde biz düzenleyeceğiz onu.. kişinin sadece bir konusu olsun yeter
« Son Düzenleme: 11 Ekim 2009, 18:31:29 Gönderen: neron54 »

Çevrimdışı neron54

• Moderator
  • Usta Kampanyacı
Ynt: BÖLÜM KURALLARI !!
« Yanıtla #4 : 13 Ekim 2009, 00:54:25 »
tabi ki tebrik edebilirsiniz arkadaşlarınızı.. mesaj floodu (seli) yapılmadığı sürece sorun değil..

Çevrimdışı şansperisi

• Usta Kampanyacı
Ynt: BÖLÜM KURALLARI !!
« Yanıtla #5 : 13 Ekim 2009, 00:58:18 »
kazananlar bölümünü açıp sırayla bütün konulara tebrik yazılmasından ben kendi adıma rahatsız oluyorum. yeni mesajlara tıklıyorum, yarısından çoğu aynı kişi tarafından yazılmış tebrik mesajları ile dolu oluyor. arada kampanyalar kaynıyor. yani yeni kazanılan bişey eklenir, o anda tebrik yazılır. ya da sevdiğin bi kişinin bişey kazandığını o anda değilde çok sonra görürsün, sevindiğini belli etmek için girer tebrik mesajını yazarsın sonradan. ama sırayla bütün konulara girip tebrikler yazılması beni rahatsız ediyor. mesaj sayısını arttırmak için yapılıyor çünkü. bu da mesaj kirliliğinden başka birşey değil bence.