Gönderen Konu: BTnet kampanyası  (Okunma sayısı 1360 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı diazem

• Global Moderator
  • Hero Member
BTnet kampanyası
« : 27 Mart 2009, 11:49:39 »
E-öğrenme hakkında düşündüklerinizi bizimle paylaşın, kazanın!

19 – 27 Mart 2009 tarihleri arasında BTnet.com.tr’deki “E-öğrenme ilgi anketi”ni yanıtlayan 303. ziyaretçimiz Netron’dan tutarında “750 TLZaman Yönetimi” eğitimi kazanacak.

Ayrıca, her gün anketi yanıtlayan 50. ziyaretçimiz sektörün en önemli ve tek referans kaynağı İlk 500 Bilişim Şirketi Araştırması kataloğunun, her biri 200 TL değerindeki 2005, 2006 ve 2007 ciltlerini kazanacak.

Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
Kuzu büyüsün görürsünüz siz...

Çevrimdışı peja

• Usta Kampanyacı
  • dımdızlak team üyesi :):)
    • kişisel
Ynt: BTnet kampanyası
« Yanıtla #1 : 27 Mart 2009, 11:52:34 »
Bu kampanya İnterpromedya A.Ş. ve Netron Technology tarafından düzenlenmektedir. 19 – 23 Mart 2009 tarihleri arasında geçerli olup, stoklarla sınırlıdır. İnterpro Holding ve Netron Technology çalışanları ve birinci derecede yakınları kampanyaya katılamazlar. 19 – 23 Mart 2009 tarihleri arasında her gün anketi yanıtlayan 50. ziyaretçimiz talihli ilan edilecektir. Ayrıca toplamda yanıtlayan 303. ziyaretçimiz eğitim talihlisi olacaktır. Gün içinde en geç 24:00 saatine kadar gönderilen yanıtlar dikkate alınır. Kazananlar kampanya sonunda BTnet.com.tr’de açıklanacak ve kendilerine anketi doldururken girmiş oldukları e-posta adresinden ayrıca bilgilendirme e-postası atılacaktır. Kazanılan "İlk 500 Bilişim Şirketi Araştırması katalogları" kampanyanın sona ermesini müteakip 30 gün içinde kargo suretiyle gönderilecektir. Netron’dan “Zaman Yönetimi” eğitimi kazanan talihliye eğitim için gerekli şifre 30 gün içerisinde ulaştırılacaktır. Kazananların anketi doldururken girmiş oldukları e-posta adresleri geçerli iletişim bilgisi olarak kabul edilecektir. Ürünün gönderimiyle ilgili kargo masrafları İstanbul içindeki teslimatlarda İnterpromedya A.Ş.’ye, İstanbul ve Türkiye dışındaki teslimatlarda talihliye aittir. İnterpromedya bu kampanya koşullarını önceden haber vermeksizin değiştirme hakkını saklı tutar.  ::)
öbürü de gelmis hani bana hani bana demis :p