Gönderen Konu: 100 Ortak Arkadaşı olana Sony mp3 çalar hediye  (Okunma sayısı 9669 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı emirtalha

• Usta Kampanyacı
    • Reklam-Tanıtım
100 Ortak Arkadaşı olana Sony mp3 çalar hediye
« : 30 Mayıs 2011, 11:42:56 »
Arkadaşlar facebook ta bir uygulama var ortak arkadaş sayısı 100 olana sony mp3 veriyorlar (onlar öyle diyor) Ama kimse göremiyor arkdaş sayısını engellemişler. okadar söyledik hata sizde diyorlar az önce foto yükledim 217 ortak arkadaş  ;D ;D ;D Hediye kazandınız diyemiyorlar  ;D ;D

Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
Kampanya & Reklamların Sanal MerkeziLinkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin

Çevrimdışı emirtalha

• Usta Kampanyacı
    • Reklam-Tanıtım
Ynt: 100 Ortak Arkadaşı olana Sony mp3 çalar hediye
« Yanıtla #1 : 30 Mayıs 2011, 11:45:01 »
İşin üzerine düştüm hatalrını ortaya çıkaracağım şimdi cevap yazmışlar "Netstore Oline Alışveriş Beyfendi Sorunu Çözmeye Çalıştıqımızı Belirtiyoruz Neden Sıkıntı Çıkarmaya Çalışıyosunuz"
Kampanya & Reklamların Sanal MerkeziLinkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin

Çevrimdışı emk87

• Forum Moderatörü
  • Hero Member
  • şansım daim olsun inşallah =) aminnnn
« Yanıtla #2 : 30 Mayıs 2011, 11:46:09 »
yazdım bende sonucta sen arkadas sayını ispatlamıssın nasıl yaptın emir bizde yapalımda gorsunler gunlerini :D

Çevrimdışı balca

• Usta Kampanyacı
  • ömer ali-meltem hazan
    • blogum:=)))
« Yanıtla #3 : 30 Mayıs 2011, 11:53:31 »
İşin üzerine düştüm hatalrını ortaya çıkaracağım şimdi cevap yazmışlar "Netstore Oline Alışveriş Beyfendi Sorunu Çözmeye Çalıştıqımızı Belirtiyoruz Neden Sıkıntı Çıkarmaya Çalışıyosunuz"
yalancı soylemek bu herhalde...Emır halledersınız sız ama...
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin tıklasanız yeter

Çevrimdışı emirtalha

• Usta Kampanyacı
    • Reklam-Tanıtım
« Yanıtla #4 : 30 Mayıs 2011, 11:54:27 »
Hayır yaa kazanmadım ben o fotoda photoshop yaptım ortak beğenileri saklıyorlardı bu yazdıklarım ve onunla olan görüşmemde video kaydı altında saklayacağım :) Telefon numaramı istedi verdim aradı adres istiyor :) Bakalım ne bahane bulacaklar. izlemedeyim

Çevrimdışı firuzeyno10

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #5 : 30 Mayıs 2011, 11:54:44 »
görünmüyor benım ortak arkadaslar ??? ???

Çevrimdışı emk87

• Forum Moderatörü
  • Hero Member
« Yanıtla #6 : 30 Mayıs 2011, 11:55:23 »
ee kazandın diyorlar işte :) bence sil mesajını burdan gorup bişi demesinler bak

Çevrimdışı emirtalha

• Usta Kampanyacı
    • Reklam-Tanıtım
« Yanıtla #7 : 30 Mayıs 2011, 11:58:35 »
ee kazandın diyorlar işte :) bence sil mesajını burdan gorup bişi demesinler bak

silmiyorum arkadaşlar gözükmüyor bizleri kandırmaya çalışıyorlar yoksa biz oraya bir el atarsak değil 100 1000 ortak arkadaş bile olur. Kolaymı 100 ortak arkdaşa sony mp3 hediye etmek burası benim güvencem olacak bahane bulmaya çalışırsa burayı ve halen kayıt yapmakta olduğum video yu yollayacağım. Blog çekilişlerini kaydettiğimiz program bunuda katdediyor.

Çevrimdışı emk87

• Forum Moderatörü
  • Hero Member
« Yanıtla #8 : 30 Mayıs 2011, 11:59:30 »
o zmaan emir rica etcem bizede yapsana bizde yazalım duvarlarına 100 arkdası gectik diye bakalım ne cevap vericekler :D gerci kesin gecmişizdir ama

Çevrimdışı emirtalha

• Usta Kampanyacı
    • Reklam-Tanıtım
« Yanıtla #9 : 30 Mayıs 2011, 12:10:34 »
o zmaan emir rica etcem bizede yapsana bizde yazalım duvarlarına 100 arkdası gectik diye bakalım ne cevap vericekler :D gerci kesin gecmişizdir ama

İyi güzelde ben bunu haksız bir şekilde birilerinden birşey almak için değil bizleri kandırmalarını önlemek böyle lerinin tuzaklarına düşmemek için yaptım. Zaten en kısa zamanda bi bahane ile itirazları olacak :) Olmazsa şaşarım ben adresimi göndermiyorum onlara bakalım ne zaman itiraz gelecek veya bilginizi bekliyoruz diyeceklermi. Sayfadada duyuru yapacaklarmış benim kazandığımı belirten. Ama kesinlikle yalan söylüyorlar ayarları kendileri kapattılar biz yapmadık hata sizde diyorlar. Böyle bir kampanya olurda 318 arkadaşmı olur yaa kıytırık numune veren biryerde bile yüzlerce beğeni yapılıyor MP3 hemideeeee Sonyy :)))))))