Gönderen Konu: Blog Kampanyaları İçin Güvenlik Gizlilik Önerileri  (Okunma sayısı 9118 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı esmer125

• Acemi Kampanyacı
  • **
Ynt: Blog Kampanyaları İçin Güvenlik Gizlilik Önerileri
« Yanıtla #30 : 26 Mayıs 2011, 13:48:17 »
arkadaşlar isim bırakmasanız bile isim yerine nick vb. bırakıp size ulaşılabilecek bir mail adresi mutlaka bırakmalısınız. facebook ta duyuru yapılması blog katılım şartlarından biri olduğu için facebook hesabınızın linkinide vermek zorundasınız ki şartları sağlayıp sağlamadığınızı kontrol edebilelim.
benimde üye olmadığım birçok siteden her gün onlarca mail geliyo ama bu durum için yapılabilecek birşey yok.
kişisel olarak kullandığınız mail adresinizi vermeyin. kampanyalara katılmak için yeni bir hesap alın. böylelikle sizi rahatsız edebilecek durumları bir nebze önlemiş olursunuz.
bende isim bırakmaktan yana değilim ama mail adresi bırakılmak zorunda...

her kampanya bitimi sonrasında yazdığımız yorumları takip edipte silmek yorucu, ben şahsen silmekle uğraşamam. ama adımı vermediğim için rahatım :)
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin

Çevrimdışı Esmanur

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #31 : 26 Mayıs 2011, 14:01:28 »

insan acemilik döneminde nick adı kullanmayı maalesef düşünemiyor.

hoppidi şimdi senin dediğini denedim gülüm com. lu adreslere bıraktığımız yorumları maalesef silemiyoruz bloğ için akşam evden deneyeceğim.

Bloğ kampanyalarına severek katılıyorum ve çok da güzel hediyeler kazandım :)

bende artık elimden geldiği kadar nick adı kullanmaya gayret ediyorum.

en doğrusu nick adı kullanmak sanırım :)

Çevrimdışı nursen

• Usta Kampanyacı
    • bloğum
« Yanıtla #32 : 26 Mayıs 2011, 16:51:23 »
bu konuyu görmemişim arkadaşlar ben şahsen kendi adıma konuşayım siz mail adresi bırakmazsanız eğer kazanana nasıl ulaşacagız ben kazanan bana ulaşmazsa maıla tıyoum oda olmadı facesine bakıyorum bloguna bakıyorum bunlar gereklı bılgıler nasıl ulasıcaz o zaman ulaşmayıncada ben kazanmısım kımse bana ulaşmadı oluyor ayrıca yorumları silersekte benım yorumum yok diye isyan cıkar nasıl hesap verıcez o zaman  ??? ??? ??? :-\
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin bloğuma ve kampanyalarıma herkesi beklerim İZLEYİN BENİ

Çevrimdışı emirtalha

• Usta Kampanyacı
    • Reklam-Tanıtım
« Yanıtla #33 : 27 Mayıs 2011, 13:58:58 »
ya ben uyduruk bi e mail ve face açtım heryere onla katılıyorum sizde oyle yapın :D

gerçek ismin var o ne olacak ?

Gerçek ismini yazmayan bisürü kişi var ve herkes biliyor bloglara kimler katıloıyor şimdi örnekveriyorum gizemlitosba  ;D yazıyor böyle ne bi isim nede bir soyad var ama herkes biliyor. Kampanya bilmem ne yazanlar var önemli olan sadece mail adresi oda iletişim amaçlı ama bunu yazmayan arkadaşlarda var bunlar anonim değillerse yine ulaşmak kolay. Face hesabına gelince bunu kontrol amaçlı yazdırıyoruz ama inanın kimse tek tek kontrol etmiyor edemezde. Bir gün içerisinde sayfalarca paylaşımı olan arkadaşlar var kim bakıpta o paylaşımı yapmışmı diye arıyor imkansız birşey. Anonim olmadan yorum bırakın bu yetrli bence. tabi face paylaşımları için face de paylaştım vs eklemey,i unutmayın yeterli diye düşünüyorum. uzun ve garip bir yazı oldu kesin saçma cümleler vardır  ;D ;D
Kampanya & Reklamların Sanal MerkeziLinkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin

Çevrimdışı mesepalamudu

• Deneyimli Kampanyacı
« Yanıtla #34 : 31 Mayıs 2011, 13:42:07 »
blogger'da yaptığınız yorumu onaylandıktan sonra silebiliyorsunuz.
Ama blog sahipleri kampanya bitiminden sonra yorumları görünmeye kapatmalılar.

Çevrimdışı eyefive

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #35 : 31 Mayıs 2011, 15:10:45 »
kampanyalarda genellikle gerçek isimler kazanıyor.nik isimlerinin kazanma oranı çok düşük. ben böyle gözlemledim. o yüzden nikle katılmıyorum ve zaten artık blog felan kampanyalarınada katılmıyorum 3-5 tanesine katılmıştım sadece. yorumu silme özgürlüğü olmalı.
DÜNYA-AHİRET MADDİ-MANEVİ BOL RIZIK İÇİN  TESPİH:LA İLAHE İLLA ENTE YA HANNAN YA MENNAN YA BEDİAS SEMAVATİ VEL ARDI YA ZEL CELALİ VEL İKRAM

Çevrimdışı lerzankara

• Usta Kampanyacı
  • yakışıklı şanslarım
    • lerzankaradan
« Yanıtla #36 : 15 Temmuz 2011, 18:55:33 »
ben gerçek ismimi kullanıyorum
her blogun kampanyasınada katılmak istiyorum katılmaya çalışıyorum
kendi bloglarımda var
en sevdiğim kampanyalar blog kampanyaları katılmayıda kampanya yapmak kadar seviyorum
hakkında şaibeler duyduğum birkaç blog oldu ama onlara bile katılmaya devam ediyorum
çok şükür şimdiye kadar sorun yaşamadım adımla yada mailimle ilgili (adima sürekli sahte profiller açılıyor bende elimden geldiğince şikayet ediyorum o kadar)
farklı bir isim yada nick kullanmaya gerek duymadım
yani insanlar mail adresime ulaşmak isterse zaten hani zarar verecek kadar pc den anlayan kişi gerçek bilgilerime de nasılsa ulaşır
içimi rahat tututyorum kimseye bir zararım yokki neden bana zarar vermek istesinler diye düşünüyorum ama aklını zarar vermeyi koymuş biride ne yapar eder ulaşır zaten :))
kismet ettiyse Mevla el getirir yel getirir sel getirir. kismet etmediyse Mevla el götürür yel götürür sel götürür.

Çevrimdışı ismail2776

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #37 : 14 Ekim 2011, 23:31:25 »
bende blog kampanyalarında sonuç açıklandıktan sonra yazdığım yorumu sileceğim. Sistemde yeniyim ama katıldığım kampanyalarda isim ve mail adresleri aynı zamanda facebook ve twitter adresleri doğru. Banada günde birçok gereksiz mail geliyor. inşallah problem çıkmaz.
blogumu takip edermisiniz.