Gönderen Konu: Bugün Ne Kazandım? - Bugün Ne Geldi?  (Okunma sayısı 2237532 defa)

0 Üye ve 8 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı kamile44

• Usta Kampanyacı
Ynt: Bugün Ne Kazandım? - Bugün Ne Geldi?
« Yanıtla #16400 : 14 Kasım 2012, 20:14:31 »
uzun bir aradan sonra taft hediye paketim geldi bugün

Çevrimdışı trinity2912

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #16401 : 15 Kasım 2012, 09:54:13 »
avondan parfüm ve rimellerim, glissten saç bakım setim ve ikbalden lokumum geldi  :)

Çevrimdışı talihkuşu

• Usta Kampanyacı
  • 1 kuruşa değer...
« Yanıtla #16402 : 15 Kasım 2012, 10:00:19 »
flormardan süpriz hediyem geldi :Daynalı tam ten rengime uygun bir allık birde su yeşili bir oje fakat ojeyi beğenmedim allık süper ama ::)yurt içi kargoyla geliyor
« Son Düzenleme: 15 Kasım 2012, 10:04:42 Gönderen: talihkuşu »

Çevrimdışı ilkemmm

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #16403 : 15 Kasım 2012, 23:18:53 »
arkadaşlar avondan kazandığınız parfüm sorunsuz bi şekilde geldi mi? herkesin eline ulaştımı hediyeleri? bi tek ben mi sorun yaşıyorum :(
izgim

Çevrimiçi enavci

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #16404 : 15 Kasım 2012, 23:31:58 »
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
arkadaşlar avondan kazandığınız parfüm sorunsuz bi şekilde geldi mi? herkesin eline ulaştımı hediyeleri? bi tek ben mi sorun yaşıyorum :(
canim face de yazdigim gibi tahminden anneme geledi bana gelmedi twitter geldi avon 1 numaralar geldi 5 tane kazandim 4u geldi aslinda avon sorun cikartmadan hep yolladi hatta ayni adrese 1den fazla Muhakkak duzeltirler merak etme ;)

Çevrimdışı ilkemmm

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #16405 : 15 Kasım 2012, 23:40:29 »
aynı adrese 1 tanecik parfüm bile göndermediler canım..hani 1 i gelse de diğeri aynı adres ondan yollamadılar desem ama o da yok :( kazandığım rimelleri göndermişler parfüm yok..twitter için aradım 8 inde 'alıcıya ulaşılamadı' ibaresini yazmış kargonuzu 13 ünde geri göndermişler diyoo.yalan resmen yalan.bizim kargolar ofise geliyor ve 7/24 açık ..biz olmasak bile güvenlikçiye bırakıyorlar kargoları en kötü ihtimal.hadi 1 tanesi öyle diyelim hepsi de mi kargo geldi ulaşamadı..twitterdaki kazandığımı yeni gönderiyor gelecek hafta elimde olacakmış..ama hepsi için tek tek arayıp sadaka gibi parfümümü yollayın mı diyim :D sonuçta kazanmışız yollayın işte ne diye insanları yoruyorlar anlamıyorum
izgim

Çevrimiçi enavci

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #16406 : 16 Kasım 2012, 00:34:33 »
aynı adrese 1 tanecik parfüm bile göndermediler canım..hani 1 i gelse de diğeri aynı adres ondan yollamadılar desem ama o da yok :( kazandığım rimelleri göndermişler parfüm yok..twitter için aradım 8 inde 'alıcıya ulaşılamadı' ibaresini yazmış kargonuzu 13 ünde geri göndermişler diyoo.yalan resmen yalan.bizim kargolar ofise geliyor ve 7/24 açık ..biz olmasak bile güvenlikçiye bırakıyorlar kargoları en kötü ihtimal.hadi 1 tanesi öyle diyelim hepsi de mi kargo geldi ulaşamadı..twitterdaki kazandığımı yeni gönderiyor gelecek hafta elimde olacakmış..ama hepsi için tek tek arayıp sadaka gibi parfümümü yollayın mı diyim :D sonuçta kazanmışız yollayın işte ne diye insanları yoruyorlar anlamıyorum
maalesef bunlar da kampanyaciligin cilveleri sanirim
bir ara numarayi verirsen ben de arayim parfum ve rimelimi sorayim  ;D
icimizi ferah tutalim gec olsun guc olmasin  ;)

Çevrimdışı lerzankara

• Usta Kampanyacı
  • yakışıklı şanslarım
    • lerzankaradan
« Yanıtla #16407 : 16 Kasım 2012, 01:08:18 »
theramed set geldi
en çokta gliss şampuan eklemişler içine ona sevindim :D
kismet ettiyse Mevla el getirir yel getirir sel getirir. kismet etmediyse Mevla el götürür yel götürür sel götürür.

Çevrimdışı esrauz

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #16408 : 16 Kasım 2012, 17:12:55 »

sinem hanım ben de 1 parfüm 1 rimel tutturmuştum.2 rimel yollamışlar.rimellerini alsınlar parfüm istiyorum ben  :(
moustache pig :D

Çevrimdışı gizgizar

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #16409 : 16 Kasım 2012, 17:22:06 »
parfümüm gelmedi..