Gönderen Konu: Bugün Ne Kazandım? - Bugün Ne Geldi?  (Okunma sayısı 2241144 defa)

0 Üye ve 6 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı premses

• Deneyimli Kampanyacı
Ynt: Bugün Ne Kazandım? - Bugün Ne Geldi?
« Yanıtla #13730 : 11 Mart 2012, 13:44:22 »
durudan kazandıgınızı nasıl anladınız galıba bende kazanmısım 30 lıra gozukuyor hesabımda ama cek aktıf degıl ben farkında bıle degılım kazandıgımın acaba suresımı gectı oyle olursa cok uzulurum

Çevrimdışı fidanerili

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #13731 : 11 Mart 2012, 14:21:36 »
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
durudan kazandıgınızı nasıl anladınız galıba bende kazanmısım 30 lıra gozukuyor hesabımda ama cek aktıf degıl ben farkında bıle degılım kazandıgımın acaba suresımı gectı oyle olursa cok uzulurum
duru sayfasında kazananlar var bide mailimize kod geldi onunla alışveriş yaptık.
zamanıda geçmemiştir daha yeni oldu çünkü
« Son Düzenleme: 11 Mart 2012, 14:23:13 Gönderen: fidanerili »

Çevrimdışı premses

• Deneyimli Kampanyacı
« Yanıtla #13732 : 11 Mart 2012, 14:24:46 »
Durunun sayfasında kazananları bulamadım maılımede kod gelmedı ben sızın paylastıgınız resmı gordum sonra bu yarısmaya katıldıgımı hatırladım tedadufern gordum kazanmısım 30 lıralık cek var hesabımda ama aktıf degıl suresı gecmemıs cunku 31.03.2012 yazıyor bıtıs tarıhı neden aktıf degıl cekım acaba ne yapabılırım sımdı bır fıkrınız varmı?

Çevrimdışı premses

• Deneyimli Kampanyacı
« Yanıtla #13733 : 11 Mart 2012, 14:33:08 »
şimdi baktım listeye evet ismim var ama mail falan gelmedi çeklerle alışveriş içinde son gün 16 martmış

Çevrimdışı fidanerili

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #13734 : 11 Mart 2012, 14:39:05 »
şimdi baktım listeye evet ismim var ama mail falan gelmedi çeklerle alışveriş içinde son gün 16 martmış
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin buraya üye olun ondan sonra maile hemen kod geliyo bende öyle olmuştu.tc falan istiyo verirseniz hemen geliyo.

Çevrimdışı premses

• Deneyimli Kampanyacı
« Yanıtla #13735 : 11 Mart 2012, 14:45:31 »
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin buraya üye olun ondan sonra maile hemen kod geliyo bende öyle olmuştu.tc falan istiyo verirseniz hemen geliyo.

Ben yarışmaya katılırken zaten üye olmuştum çekimde gelmiş onda bir sorun yok tek sorun çek aktif değil . Bu arada resim için çok teşekkür ederim paylaşmasaydınız kazandığımı öğrenemeyecektim.Umarım benim çekimde aktif olurda bende aldıklarımı eklerim buraya:)

Çevrimdışı fidanerili

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #13736 : 11 Mart 2012, 14:49:25 »

Ben yarışmaya katılırken zaten üye olmuştum çekimde gelmiş onda bir sorun yok tek sorun çek aktif değil . Bu arada resim için çok teşekkür ederim paylaşmasaydınız kazandığımı öğrenemeyecektim.Umarım benim çekimde aktif olurda bende aldıklarımı eklerim buraya:)
resmi yükleyen ben değilim esra arkadaşımız ama bende kazandığım için yardımcı olmak istedim face sayfalarına yazın belki ordan bir yanıt alabilirsiniz.umarım çekiniz aktif olurda  alışveriş yapabilirsiniz. ;)

Çevrimdışı premses

• Deneyimli Kampanyacı
« Yanıtla #13737 : 11 Mart 2012, 15:00:37 »
o zaman resim için esra arkadaşa yazdıklarınız içinde size ayrı ayrı teşekkürler

Çevrimdışı retkitosman

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #13738 : 11 Mart 2012, 17:23:18 »
arkadaşlar duru kampanyası bittimi nasıldı off katılmamışım ya bi hatırlatan olur mu?
lonesome cowboy

Çevrimdışı premses

• Deneyimli Kampanyacı
« Yanıtla #13739 : 11 Mart 2012, 18:13:42 »
evet kampanya bıtmıs kazananlarda acıklanmıs duru urunlerı ıle yaptıgınız bır yemegın fotografını gondermek gerekıyordu