Gönderen Konu: OYLAMA KONUSU  (Okunma sayısı 5972 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Aequitas

• Deneyimli Kampanyacı
Ynt: OYLAMA KONUSU
« Yanıtla #10 : 16 Haziran 2011, 03:14:29 »
Aman Glade demeyin de ne derseniz deyin oranın admini çok terbiyesiz biri. Bende o yarışmadaydım ve bir ara oyları 2000leri bir anda aşan 2 yarışmacı girmişti onları şikayet etme gafletinde bulundum. Ondan sonra devamlı mükerer oy diye olan oylarımı sildiler ve bende beni artık oyundna çıkarın dediğimde admin acaip bir mail atmış yok ben herhalde ilk 10 dakiler şahsen tanıyormuşum da ondan hile yapanları biliyomuşum gibi alaycı bir ifade ve sonunada şunu eklemeyi unutmamış istersen ara tüketici hattını. O kadar emin ki ona bir şey olmayacağından . Bu gibi insanlarla çalışan firmalar yanlış yapıyor. Bu araada ben sizin tasramıonız galiba gördüm ve oylamıştım ilk 10 lardaydı ama son 3 gündür özellikle takip ediyorum  ilk 10 da oylar devamlı bir artışda ve admin nendense hiç müdahale etmiyor umarım yerinizi kaybetmezsiniz ilk 10 daki. Mükerrer oy falan sildikleri yok sadece işlerini gelmeyen kişilerin oyarını siliyorlar keşke mükerer oylar silinse. Bol şanslar.
Veritas = Aequitas

Çevrimdışı LiYaBu

• Usta Kampanyacı
  • Edepli Edebinden Susar Edepsiz de Susturdum Sanar
« Yanıtla #11 : 16 Haziran 2011, 10:12:45 »
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
Aman Glade demeyin de ne derseniz deyin oranın admini çok terbiyesiz biri. Bende o yarışmadaydım ve bir ara oyları 2000leri bir anda aşan 2 yarışmacı girmişti onları şikayet etme gafletinde bulundum. Ondan sonra devamlı mükerer oy diye olan oylarımı sildiler ve bende beni artık oyundna çıkarın dediğimde admin acaip bir mail atmış yok ben herhalde ilk 10 dakiler şahsen tanıyormuşum da ondan hile yapanları biliyomuşum gibi alaycı bir ifade ve sonunada şunu eklemeyi unutmamış istersen ara tüketici hattını. O kadar emin ki ona bir şey olmayacağından . Bu gibi insanlarla çalışan firmalar yanlış yapıyor. Bu araada ben sizin tasramıonız galiba gördüm ve oylamıştım ilk 10 lardaydı ama son 3 gündür özellikle takip ediyorum  ilk 10 da oylar devamlı bir artışda ve admin nendense hiç müdahale etmiyor umarım yerinizi kaybetmezsiniz ilk 10 daki. Mükerrer oy falan sildikleri yok sadece işlerini gelmeyen kişilerin oyarını siliyorlar keşke mükerer oylar silinse. Bol şanslar.

maalesef ucan kişilerin oyları silinsede nedense yinede aynısını yapıyorlar 2 gün önce yine silindi en başta kiler ve aynı saat icinde yine uctular durmadan aynısını yapıyorlar ben birkere başlarda telefonla aradım incelensin diye kibar davranmışlardı sonra hep iletişimden yazdım cevap gelmedi ama allah var incelendi genelde ama bizim insanlarımız o kadar hırs yapmışlarki oyları silinsede yine aynısını yapıyorlar ben başından beri hep ilk 10 daydım bir ara ilgilenemedim ama hala ilk 10 dayım ki benim listemde neredeyse 3000 kişi var özel hesabımı saymıyorum bile ben okadar oy toplayamazken bu kişiler nasıl topluyor cok merak ediyorum bu aksam son allahtan bakalım 20 haziranda sonuc ne cıkacak hep birlikte görücez

Çevrimdışı sercey

• Acemi Kampanyacı
  • **
« Yanıtla #12 : 20 Haziran 2011, 13:33:09 »
oylamalı yarışmalarda hilekarlar çok oyüzden oylamalı beğenili yarışmalara katılmıyorum :(

Çevrimdışı berken

• Acemi Kampanyacı
  • **
  • oy verilir alınır
« Yanıtla #13 : 21 Haziran 2011, 17:48:04 »
bncede süper güzel bir düşüncebu fikir

Çevrimdışı LİLİLİ

• Acemi Kampanyacı
  • **
« Yanıtla #14 : 24 Haziran 2011, 08:30:14 »
beğenili yarışmalardan birine katıldım hile yaptığını açıkça gördüğüm halde kazandırdılar daha ne katıldım ne de o ürünü alırım... şimdi güvendiğim bir yarışma var salıya kadar beğenili bakalım nolcek :)

ZEHRA ÖZGÖNÜL oylayan mesaj atsın :)

Çevrimdışı diazem

• Global Moderator
  • Hero Member
« Yanıtla #15 : 24 Haziran 2011, 08:50:01 »
Kampanya Destek diye bir bölüme sahibiz arkadaşlar.Yarışan arkadaşlarımıza düzenli bir destek sağlayabilirsiniz.Ayrıca şartlar tuttuğu sürece  sizde orada yer alabilirsiniz.
Kuzu büyüsün görürsünüz siz...

Çevrimdışı LİLİLİ

• Acemi Kampanyacı
  • **
« Yanıtla #16 : 24 Haziran 2011, 15:28:33 »
Kampanya Destek diye bir bölüme sahibiz arkadaşlar.Yarışan arkadaşlarımıza düzenli bir destek sağlayabilirsiniz.Ayrıca şartlar tuttuğu sürece  sizde orada yer alabilirsiniz.

peki nasıl yapacağım?

ZEHRA ÖZGÖNÜL oylayan mesaj atsın :)

Çevrimdışı banucuk

• Deneyimli Kampanyacı
  • Aşkımsınnnnn
« Yanıtla #17 : 25 Haziran 2011, 16:39:28 »
arkadaşlar bu kampanylarla ilgili olarak facebook hesabı açıp birbirimizi ekleyebileceğimiz bir konu varmıydı sanki daha önce görmüştüm ama bulamadım şimdi  ::) ::)

Çevrimdışı ismail2776

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #18 : 28 Haziran 2011, 01:09:08 »
Bence oylamalı yarışmalara seçilecek olan kıdemli üye veya sitenin en yetkili kişisi veya bir kişi işte belirlenmeli ve herkes oyunu ona vermeli. Daha sonra eğer kazanılırsa ödül istekliler arasında çekiliş ile birisine verilmeli. böylece forum içerisinde formu takip eden, oy veren bir kişiye ödül gider.
blogumu takip edermisiniz.

Çevrimdışı adamoda

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #19 : 28 Haziran 2011, 01:14:01 »
bence face de hergünkampanya destek bölümü açılmalı.