Gönderen Konu: Molped Sonuçları  (Okunma sayısı 48940 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

balpötüşü

• Ziyaretçi
Ynt: Molped Hediye Paketi
« Yanıtla #30 : 15 Nisan 2009, 23:24:00 »
bekliyoruz banbanım  ;)hayırlısıyla dönerde alkışlarız ilk onu :D :D

Çevrimdışı banban

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #31 : 15 Nisan 2009, 23:25:33 »
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
banban böyle bir sürü kişi var, buradan bakıp katılıyorlar, bir teşekkür etme nezaketini göstermiyorlar, ancak kazanırlarsa yazıyorlar kazandım diye, niyeyse ::)

evet kesinlikle haklısın..ama bari kazandım deme ilk mesajında .. belli oluyor bakıp bakıp hepsine katıldığın ama hiç teşekkür etmediğin..  >:(   işte bu yüzden bence  bazı özellikler eklenmeli foruma..  ;)
 ;) :) :)
HeDoNisT !!

Çevrimdışı banban

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #32 : 15 Nisan 2009, 23:26:07 »
bekliyoruz banbanım  ;)hayırlısıyla dönerde alkışlarız ilk onu :D :D

:) :) :D :-*
HeDoNisT !!

Çevrimdışı banban

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #33 : 15 Nisan 2009, 23:29:12 »
banban böyle bir sürü kişi var, buradan bakıp katılıyorlar, bir teşekkür etme nezaketini göstermiyorlar, ancak kazanırlarsa yazıyorlar kazandım diye, niyeyse ::)

aramızda kalsın adı da engin :)  kampanya molped.. yada delikanlı kızlardan bilemiyorum.. :P :P :P :D :D
HeDoNisT !!

Çevrimdışı şansperisi

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #34 : 15 Nisan 2009, 23:33:19 »
:D :D

Çevrimdışı banban

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #35 : 15 Nisan 2009, 23:36:27 »
neyse katılmış kazanmış..daha iyilerini kazanır inşallah..  ;) :)

şevkini kırmayayım :)
HeDoNisT !!

Çevrimdışı engin61

• Deneyimli Kampanyacı
« Yanıtla #36 : 16 Nisan 2009, 12:22:46 »
bu sitede yeni sayılırım takip edip katılabildiğim kampanyalara katılıyorum ama yeni kampanyalar  bulamıyorum o yüzdende yazamıyorum ben bulduğumdada konu açılmış oluyor şunuda belirtmek isterimki yeni açılan konularda bazı arkadaşlar bu konu daha önceden açılmıştı biraz inceleyin ondan sonra yazın yok işte bu konuyu  buraya değil şu tarafa yazın diye insanı tersler gibi yazılar okuyorum yeni kampanyacıların lütfen şevkini kırmayın ondan sonra benim gibi bişey yazmaya çekinir insan acaba ne tepki gelicek diye kullanıcı ismim engin diye kazanan kişinin erkek olmasımı gerekiyor.burada bir çok erkek isimli nick var bu kişilerin hepsi erkekmi.lütfen kelimelerinizi seçerken dikkat edin yok erkekmişte ped kazanmış.kazandığımı paylaşmak istedim çünkü çıkmıyor diye yarışmaya katılmayan arkadaşlar varmış bana 3.ncü denememde çıktı onlarıda katılmaları için teşvik etmek amacıyla mesaj yazdım.demekki bunu paylaşmak için mesaj yazmakta hataymış.

Çevrimdışı emk87

• Forum Moderatörü
  • Hero Member
  • şansım daim olsun inşallah =) aminnnn
« Yanıtla #37 : 16 Nisan 2009, 12:24:48 »
arkadasım en azından okudugun kampanyadan sonra teşekkur edersen kimse sana neden bunu yapmıyorsun demez tesekkur ettin diye terselenmezsinde
« Son Düzenleme: 16 Nisan 2009, 12:28:06 Gönderen: emk87 »

Çevrimdışı engin61

• Deneyimli Kampanyacı
« Yanıtla #38 : 16 Nisan 2009, 13:45:34 »
arkadaşlar bu teşekkür konusuna çok takıyorsunuz.akşama kadar belli sürelerde takip ettiğim bu sitede her yeni açılan konuya her duyurudan sonra hangi birine teşekkür mesajı yazalım.zaten açılan her yeni konuda açan arkadaşlara uğraşlarından ve desteklerinden dolayı kutluyoruz.çoğul konuşuyorum çünkü benim gibi düşünen başka arkadaşlarda vardır.hepimizin amacı ortak daha çok hediye kazanmak.önemli olan kazandığımız hediyeleri söyleyerek arkadaşları teşvik etmek ve sitedeki üye sayısını arttırmak.kimse bu siteye çok nazik davranıyorlar diye üye olmuyor en çok kazandıran bu site diyerek üye oluyor.biz kampanya ya destek vererek konu açan arkadaşların her birine mesaj yazamasakta yürekten teşekkür ediyoruz.kimseyi mesaj yazıyor yada yazmıyor diye eleştirmeyin herkes bencil değildir kimsenin içinden geçen duygularını bilemezsiniz.

Çevrimdışı ezel59

• Usta Kampanyacı
  • eski türk filmlerine hayran bahtsız kampanyacı..
« Yanıtla #39 : 16 Nisan 2009, 13:55:40 »
eh o zaman bizde konu açmayalım yürekten duyuralım kampanyaları, o zaman kim bu kadar kampanyayı duyup katılacak yarışmaya dimi ama..

bu arada benimde sadece açtığım 2 konu var epi topu ama emeğe saygı gösterip yazmışım  demi

bu arada tebrikte edelim diğer yarışmalarda da bol şans..
« Son Düzenleme: 16 Nisan 2009, 13:59:04 Gönderen: ezel59 »