Gönderen Konu: Migros Fa Kampanyası( Paris)  (Okunma sayısı 5599 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı ayar85

• Usta Kampanyacı
Ynt: Migros Fa Kampanyası( Paris)
« Yanıtla #10 : 05 Haziran 2011, 20:22:40 »
bencede yok farklı bi durum.Ben karper peynirden londra tatili kazandım.sadece ankaraya vize merkezine gittim onun harici zaten 300 lira civarı pasaport yoksa onu almak zaten mecbur.birde firma thy uçak biletlerini londrada ki otel rezervasyonlarını mail atmıstı bize.ama tabi talihsizlik oldu ve konsolosluk vizemi red etti.Gerekçeleri belli zaten üzerinde sağlam gayrimenkul ve para olacak ki londraya gidebilesin.

Çevrimdışı ayar85

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #11 : 05 Haziran 2011, 20:29:09 »
ama söyleyim buna aşırı katılım olmamıştır herhalde.

Çevrimdışı ayan

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #12 : 05 Haziran 2011, 20:46:05 »
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
bencede yok farklı bi durum.Ben karper peynirden londra tatili kazandım.sadece ankaraya vize merkezine gittim onun harici zaten 300 lira civarı pasaport yoksa onu almak zaten mecbur.birde firma thy uçak biletlerini londrada ki otel rezervasyonlarını mail atmıstı bize.ama tabi talihsizlik oldu ve konsolosluk vizemi red etti.Gerekçeleri belli zaten üzerinde sağlam gayrimenkul ve para olacak ki londraya gidebilesin.

alakası yok :)

Çevrimdışı ayar85

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #13 : 05 Haziran 2011, 20:54:55 »

alakası yok :)

alakası yok derken ? ingiltere konsolosluğunun resmi yazısı elimde hala duruyor neden inanmadın ki buna.evin tapusu benim üzerime deildi ekledim evraklarıma ama kabul etmediler babamın ya da annemin olması yetmiyor onlar için.Bankadaki paramında oraya yeterince döviz bırakamayacağımı belirterek yazmışlar.üstelik 2 günlük bi tatildi ve 2 gün için iyide para vardı ama kısmet değilmiş.

Çevrimdışı ayan

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #14 : 05 Haziran 2011, 20:56:55 »
benim de üzerime hiç bir şey yok bankada birikmişim de yok ama her yere vize alabiliyorum :)

Çevrimdışı ayar85

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #15 : 05 Haziran 2011, 21:00:38 »
benim de üzerime hiç bir şey yok bankada birikmişim de yok ama her yere vize alabiliyorum :)

şu an öğrenciliğin devam ediyor ise alabilirsin.ama ben vizeye başvurduğumda fakülte bitmişti.neyse ayan kimseyi inandırmak zorunda değilim :) konsolosluk herkesin durumunu değerlendirir duruma göre vize verir.

Çevrimdışı simonbolivar

• Forum Moderatörü
  • Usta Kampanyacı
« Yanıtla #16 : 05 Haziran 2011, 21:09:12 »
İngiltere ve ABD en zor vize veren ülkelerdir, ayar84 arkadaşım alamadı , devlet memurları kolay vize alıyor ama herhangi bir geliri ve işi olmayanların ingiltere ve abd'den vize alması çok zor gerçekten

Çevrimdışı ayar85

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #17 : 05 Haziran 2011, 21:11:20 »
Evet mesela diğer talihli devlet memuru idi üzerinde hiçbirşey yoktu gitti.Ayan'ın durumunu bilmiyorum illaki bi neden vardır heryere vize alabiliyor ise.

Çevrimdışı stafex

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #18 : 06 Haziran 2011, 14:46:00 »
Elidor kampanyasından amca ogluna paris seyahati çıktı 4 bin tl masraf çıkarmışlar gitmedi.Yani katılmaya değmez...

imkan yok öyle bir şeye :)
Yalanmi söliyecez kardeşim adamlar öyle söylemiş gitmekten vazgeçtiler.Sen daha ucuza gidebileceksen sana devredelim tatili git o zaman

Çevrimdışı ayan

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #19 : 06 Haziran 2011, 17:41:25 »
Elidor kampanyasından amca ogluna paris seyahati çıktı 4 bin tl masraf çıkarmışlar gitmedi.Yani katılmaya değmez...

imkan yok öyle bir şeye :)
Yalanmi söliyecez kardeşim adamlar öyle söylemiş gitmekten vazgeçtiler.Sen daha ucuza gidebileceksen sana devredelim tatili git o zaman

olur seve seve :)