Gönderen Konu: Survivor Ünlüler-Gönüllüler  (Okunma sayısı 28527 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı anvil

• Global Moderator
  • Hero Member
Ynt: Survivor Ünlüler-Gönüllüler
« Yanıtla #220 : 21 Haziran 2011, 12:17:08 »
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin

nihat gibi kro takımından iyidir olm  ;D

İyidir kötüdür ayrı bir şey.Burada haktan bahsediyorum dostum. :)
Mesela örnek vereyim; Sen Asus'tan bilgisayar kazandın diyelim.Oyunu oynadın herkesi yendin 1. oldun.
Sonra bir yarışmacıda 2.oldu.Asus ta hadi bakalım sizleri sms e çıkartıyoruz kim çok oy alırsa ona vereceğiz hediyeyi dese
adil bir sonuç ortaya çıkarmı..Sen ve seni sevenler bu durumda üzülmezler mi?.Milletvekili mi seçiyorsunuz yarışmamı yapıyorsunuz.Acun sonucu bile bile resmen referanduma gitti..
Aslında olay çok farklı..İnternet sayfalarına biraz gözattım da yani öyle böyle değil.Fazla da kurcalamak istemiyorum ama şunuda yazmadan edemeyeceğim.
Hayatımın hiç bir döneminde etnik milliyetçilik yapmadım..Herkes bu vatanın evladı..Yiğidi öldüreceksin hakkını yemeyeceksin..Hadi kolay gele.. ;)
yaw yarışmanın formatı yanlışdı zaten. smsle hem yarı final hem final olur mu? deryayı savunmuyorum hak etmedi. taner haketti birinciliği. ama nihat olmasın da kim olursa olsun. o da diğerleri gibi aralarda dini kullanarak sömürü yaptı. yoksa ben de kimseyi etnik kimliğiyle yada statüsüyle ayırmam.

Çevrimdışı biolog

• Usta Kampanyacı
  • Bağımsız Üye
    • lonesome cowboy
« Yanıtla #221 : 21 Haziran 2011, 12:19:57 »

nihat gibi kro takımından iyidir olm  ;D

İyidir kötüdür ayrı bir şey.Burada haktan bahsediyorum dostum. :)
Mesela örnek vereyim; Sen Asus'tan bilgisayar kazandın diyelim.Oyunu oynadın herkesi yendin 1. oldun.
Sonra bir yarışmacıda 2.oldu.Asus ta hadi bakalım sizleri sms e çıkartıyoruz kim çok oy alırsa ona vereceğiz hediyeyi dese
adil bir sonuç ortaya çıkarmı..Sen ve seni sevenler bu durumda üzülmezler mi?.Milletvekili mi seçiyorsunuz yarışmamı yapıyorsunuz.Acun sonucu bile bile resmen referanduma gitti..
Aslında olay çok farklı..İnternet sayfalarına biraz gözattım da yani öyle böyle değil.Fazla da kurcalamak istemiyorum ama şunuda yazmadan edemeyeceğim.
Hayatımın hiç bir döneminde etnik milliyetçilik yapmadım..Herkes bu vatanın evladı..Yiğidi öldüreceksin hakkını yemeyeceksin..Hadi kolay gele.. ;)
yaw yarışmanın formatı yanlışdı zaten. smsle hem yarı final hem final olur mu? deryayı savunmuyorum hak etmedi. taner haketti birinciliği. ama nihat olmasın da kim olursa olsun. o da diğerleri gibi aralarda dini kullanarak sömürü yaptı. yoksa ben de kimseyi etnik kimliğiyle yada statüsüyle ayırmam.

Biliyorum dostum senin için demedim zaten. ;)
Beş dakikada değişir bütün işler.

Çevrimdışı anvil

• Global Moderator
  • Hero Member
« Yanıtla #222 : 21 Haziran 2011, 12:24:49 »

;D ;D ;D

Çevrimdışı Kare

• Usta Kampanyacı
  • و
« Yanıtla #223 : 21 Haziran 2011, 12:40:28 »
smslerrrr reklamlarrrr... acun yine cebini doldurdu siz kendinizi üzüyorsunuz. şu acunun finalini de ben çok merak ediyorum. adam ciddi ciddi halkı nasıl kullanıp para kazanacağını biliyor
hayatta hep...
Kendi için istemediğini başkasına yapmadı
Küçük hataları görmezden geldi ama sabrı taştıysa tek seferde sildi
Lafa değil söyleyene baktı.

Çevrimdışı derya3

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #224 : 21 Haziran 2011, 12:53:51 »
 ;D ;D ;D ayyy bizden başka herkes kazandı arkadaşlar derya nihat asena ve tüm ünlüler zaten yarışma için para aldılar acun zaten malı götürdü reklamlardan sitesinden reytingten sms lerden zavallı bizlerde boşuna parmaklarımızı yoruyoruz valla ama derya  bencede hak etmedin üç t yani taner ya da neydi nihatın kankisi balık yakalayan onlar hak etti aman zenginin parası züğürdün çenesinini yorarmış ;D ;D