Gönderen Konu: Mutfakcinleri nealirsan kampanyası hakkında.  (Okunma sayısı 2100 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı cilekrecelii

• Hero Member
Mutfakcinleri nealirsan kampanyası hakkında.
« : 15 Mart 2011, 14:02:48 »
Öncelikle ilk kez böyle birşey başımıza geldi açıkcası ne yazacağımı bilemiyorum.Kazanan ve katılan tüm herkesten özür dileriz :( firma bize bir türlü geri dönmemekte
Açıkcası bundan sonra kampanya yaparken daha sağlam adımlar atmaya çalışacağız.Bize güvenipte katılan herkese teşekkür ederiz.

Çevrimdışı balpötüşü

• Usta Kampanyacı
  • İT ÜRÜR KERVAN YÜRÜR!!!
Ynt: Mutfakcinleri nealirsan kampanyası hakkında.
« Yanıtla #1 : 15 Mart 2011, 16:21:24 »
aynen banada dönmüyorlar napıcam hiç bilmiyorum :-\
Senin dünyaya bakan pencerelerin kirli ise,benim çiçeklerim sana çamur görünür..!!

Çevrimdışı nursen

• Usta Kampanyacı
    • bloğum
« Yanıtla #2 : 15 Mart 2011, 16:48:05 »
benimde başımda markalı eşarp bana dönmüyor kazananlar soruyo sürekli  :'( :'( :'(
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin bloğuma ve kampanyalarıma herkesi beklerim İZLEYİN BENİ

Çevrimdışı cilekrecelii

• Hero Member
« Yanıtla #3 : 15 Mart 2011, 16:56:36 »
bizde bilmiyoruz napıcağız ama kazananlardan kargo nerde sorusu soruluncaa artık buraya yazma kararı aldık.Kazananlara çok mahçup bırakıldık buda bizi çok rahatsız ediyor  :(

Çevrimdışı masumkedi

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #4 : 15 Mart 2011, 17:29:48 »
Bazı firmalar bu şekilde blogları kullanarak iyi birşey yaptığını sanıyor aynı şeyi bende dolabım.com da yaşamıştım firma dönmedi bir türlü katılanlar tabiki anlayışla karşılıyor bu durum ortaya çıktığında ancak blog sahibi mahcup oluyor yine de.