Gönderen Konu: Hediyedenizi.com dan Alışveriş Yapmayın  (Okunma sayısı 5533 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı SzolnoK

• Deneyimli Kampanyacı
    • Blog Kampanyaları Burada
Hediyedenizi.com dan Alışveriş Yapmayın
« : 10 Mart 2011, 20:47:30 »
Arkadaşlar forumdaki "nursen" arkadaşımızın yaptığı blog kampanyasında "utanmaz ayıcık" kazanmıştım (29.12.2010 tarihinde)
ancak nursen defalarca firmaya her türlü ulaşma yoluna gitti ve cevap alamadı. 3 ay bekledim bekledim artık yeter dedim ben de firmanın ne olduğunu öğrenin diye buraya konu açıyorum.

3 ay oldu 10 TL bile etmeyecek ürünü göndermediler. Alışveriş yapınca elinize ürününüz ulaşmazsa muhattapınız olmayabilir!

Sizden isteğim hediyedenizi.com dan alışveriş yapmayın!
Bloglarınızda da (her nekadar kapanmış bile olsa google aramalarında yine de çıkarlar) "Hediyedenizi.com dan Alışveriş Yapmayın" başlığı ile bilgi verirseniz çok memnun olurum.

nursen arkadaşımızın konu ile ilgili hiçbir suçu olduğuna inanmıyorum. bunu baştan belirteyim sonra karalamalar olmasın.

Firma İle İlgili Bilgiler
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin (duvara konuyla ilgili de mesaj yazdım desteklerinizi esirgemeyin)
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin

Çevrimdışı gülmerşen

• Usta Kampanyacı
Ynt: Hediyedenizi.com dan Alışveriş Yapmayın
« Yanıtla #1 : 10 Mart 2011, 20:50:12 »
daha önce 2 kere hediye kazandım sorunsuz gönderdiler hatta bi keresinde hediyeyi beğenmemiştim istediğim bi ürünle değiştirdiler çok güzel paketlemişlerdi bende anneme hediye etmiştim çooook beğendi muhteşemdi yani
size böyle olmasına üzüldüm  ::)
O şimdi Aşık  ♥♥♥♥♥

Çevrimdışı nursen

• Usta Kampanyacı
    • bloğum
« Yanıtla #2 : 10 Mart 2011, 20:59:11 »
benimde iki hediyem vardı blogumdan hatta bır hedıye bırıde banayadı bende ikisinide hediye edelim dedim bu şekilde anlaştık ama diğer arkadaşa ulaştı ama kimdi hatırlamıyorum szolnok arkadaşa ulaşmadı kac kere yazdım cevapta alamadım saolsun szolnok arkadaşımda fuyarlı davrandı bu konuda ama artık elimden bir şey gelmedi malesef  :-[
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin bloğuma ve kampanyalarıma herkesi beklerim İZLEYİN BENİ

Çevrimdışı esackes

• Deneyimli Kampanyacı
« Yanıtla #3 : 10 Mart 2011, 22:10:36 »
blog kampanyalarından rahatsız olduğum için tüm blogları ben kapattırdım :D

yanlış anlamayın da yazık değil mi şimdi hem kazanana hem de o bloga o kadar uğraş verene... kaç zamandır hep böyle problemler çıkıyor ortaya... daha önce blog kampanyalarını görmek istemiyorum menümde diye şikayet yazmıştım ya foruma o yüzden böyle esprili giriş yaptım yanlış anlaşılmasın. admin de ne yaptıysa artık komple bloglara erişim durdu.! :P

Çevrimdışı aysenur159

• Yeni Kampanyacı
  • *
« Yanıtla #4 : 10 Mart 2011, 22:15:29 »
tüh üzüldüm!!!
bn hiç bişi kazanamadım malesef ???
{{-_-}}

Çevrimdışı yupi

• Usta Kampanyacı
  • BaşKaSının iZinde YürüyeN, iZ bıRakaMaZ !....
    • PınarlaBizbize
« Yanıtla #5 : 10 Mart 2011, 22:42:29 »
bende bloğumda kampanya yapmıştım kendileriyle kazananında benimde hediyem hemen geldi nursene niye böyle yaptılar üzüldüm doğrusu :(

Çevrimdışı Hayalkuzum

• Forum Moderatörü
  • Usta Kampanyacı
  • Hayatımın dönüm noktası
« Yanıtla #6 : 11 Mart 2011, 08:39:49 »
bende kazandım geldi benim ki.

Çevrimdışı gizemlitosbaga

• Forum Moderatörü
  • Hero Member
  • ...Şans cesurdan yanadır...
« Yanıtla #7 : 11 Mart 2011, 09:22:30 »
Ben de iki kere kazandım. İlki hemen, hem de çok güzel paketlenmiş olarak geldi. İkincisi biraz daha uzun sürdü ama nihayetinde geldi o da. Bilemiyorum ki şimdi bu firma iyi midir, kötü mü ???
...İster kum tanesi olsun ister kaya, ikisi de aynı şekilde batar suya (OldBoy)...

Çevrimdışı SzolnoK

• Deneyimli Kampanyacı
    • Blog Kampanyaları Burada
« Yanıtla #8 : 11 Mart 2011, 17:34:41 »
facebook duvarlarına yazdığım hediyeyi göndermediklerine dair hyazıyı da hemen silmişler. sırf bu yazı için bile bana da hiç ulaşılmadı. nedir anlayabilmiş değilim

sitesinde de arkadaşını davet et 50 TL kazan diyor. hiç inandırıcı gelmiyor. 20 liralık alışveriş yapsa arkadaşım 50 Tl bana mı verecekler yok artık
« Son Düzenleme: 11 Mart 2011, 17:36:19 Gönderen: SzolnoK »