Gönderen Konu: Testi çözen ilk 300 kişiye AVON’dan ANEW Clinical Serum kazanma şansı.  (Okunma sayısı 19950 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı ecrim

• Usta Kampanyacı
    • Dangerous liaison. Looking for a partner for risky dating
almak istemeyen profilindeki adres kısmını boş bıraksın.istanul dışı kimbilir kaç lira tutar..
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin

Çevrimdışı toprakhaktan

• Usta Kampanyacı
  • Yağmur yağsın toprak koksun,seni hatırlatsın
profil resmini değiştir bölümüne girin orda gizlilik var göster gösterme bölümleri cep telefonu göster olarak ayarlı , ben gösterme dedim haberiniz  olsun

Çevrimdışı fatosmurat

• Usta Kampanyacı
  • duble anne :)
silsekmi adreslerimizi ne yapsak.. ;D
"Ben O'na ne yaptım?" sorusuna yanıt arama.
Muhtemelen iyilik yapmışsındır...

Çevrimdışı turuncu993

• Usta Kampanyacı
ayy eskişehirdeyim 13 tutarsa iyi ama ya daha fazla tutarsa.bide satamazsam ben onu  ;D elimde kalır.üff naapsamki
Şans gel bana gel bana gel bana...

Çevrimdışı med

• Acemi Kampanyacı
  • **
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
kargo alıcıya aittir diyor nesini sorcan?profilden adres kısmını bulabilen varsa söyleyebilir mi acaba?

kargo ücretini sordum nesi olcaktı

Çevrimdışı OzleminO

• Usta Kampanyacı
almayı düşündüğüm bir üründü kargo ücreti ürünün fiyatından düşük olduğu için adresi yazdım  ;D
✿✿✿(◠‿◠)✿✿✿

Çevrimdışı ecrinyaren

• Deneyimli Kampanyacı
kargo ücreti hangi kargoyla geleceğine göre değişiyor tabik.hangi kargo olduğunu bilsek sitesinden sorgulardık ücreti.

Çevrimiçi pesimist

• Usta Kampanyacı
eve teslim diye fazla mı tutuyor? ben hep eve teslim istiyorum ama sürat ve yurtiçi hariç oturduğum yere kargo gelmiyor. gelin şubeden alın diyolar  >:(
shopier.com/Yumakyumakorguler

Çevrimdışı GULFEM57

• Usta Kampanyacı
arkadaşlar bende kazandım ama 66 milyon yazıyor fiyatı bence minimum 7 yada 8 milyondur kargo ücreti zannetmiyorum 10 olsun gerçekten değerli bir ürün

Çevrimdışı Marlboro

• Usta Kampanyacı
ne 66 sı ya hepsiburada.com da 33 e almayanı dövüyorlar reklamın alemi yok :) ben hep kargoyla çalışıyorum istanbul bayrampaşa beylikdüzü dosya bildiğin 5 tl yurtiçi kargo aras mng kremi 7-8 tl ye getircek şaşırırım :) sürat kargo zaten yada ptt kaybolma ihtimali çok yüksek....