Gönderen Konu: Destek için özel mesaj atanlar hakkında  (Okunma sayısı 10422 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı madımak

• Usta Kampanyacı
  • KÖMÜR GÖZLÜ OĞLUM
Ynt: Destek için özel mesaj atanlar hakkında
« Yanıtla #20 : 20 Temmuz 2011, 17:37:39 »
ms hakkım bittiği için tesekkur etmeye gerı donemıuyorum bende cdestek isterken bastan sağol diyorum.. ;)

Çevrimdışı ozlemce108

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #21 : 20 Temmuz 2011, 19:57:09 »
mesaj hakkım açılınca mümkün olduğunca dönüs yapıp tesekkür ediyorum. buarada bir karar aldım,mesaj gönderdiğim herkesi not almıstım. yarısmam bitince listeyi yayınlamayı düsünüyorum(sadece oy verenleri) kazanamasamda benden onlara tesekkür olsun:)

Çevrimiçi eyefive

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #22 : 20 Temmuz 2011, 20:04:54 »
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
şimdiye kadar özelime kim geldiyse oy verdim 1 kişiyi bile geri çevirmedim.sınırı zorlayıp 5-10 kişilik liste yapıp akrabalarımada oy ver diyen 1-2 kişi hariç  ;D perşembe günü gidiyorum tatile 40 gün yokum bayramdan sonra döneceğim bana özelden mesaj atanlar oy vermiyorum sanmasınlar tatile gidiyorum haberiniz olsun  ;D

ben özelimi kapatmak istiyorum diyen kareem nikli arkadaşa saygı duyuyorum,lakin nikini yazdım deftere özelime gelirse oy moy yok  ;D
canın sağolsun. :) başlarda böyle düşünüyordum da şimdi gelenleri kabul ediyorum çoğu zaman.bir de şöyle bir durum var.bazen destek veriyorsunuz bir teşekkür etmeye bile tenezzül edilmiyor.

özel mesaj hakkı dolmuş oluyor cevap veremeyebilir.sende birgün çok istediğin bir kampanyaya oy toplamak istersin bence iyi düşün özelini kapatma :D
DÜNYA-AHİRET MADDİ-MANEVİ BOL RIZIK İÇİN  TESPİH:LA İLAHE İLLA ENTE YA HANNAN YA MENNAN YA BEDİAS SEMAVATİ VEL ARDI YA ZEL CELALİ VEL İKRAM

Çevrimdışı kareem1987

• Deneyimli Kampanyacı
« Yanıtla #23 : 23 Temmuz 2011, 03:00:24 »
açık açık gelenleri geri çevirmiyorum zaten...ama ilk üye olduğumda öyle düşündüğüm için konuyu açmıştım. :)

Çevrimdışı chimici

• Acemi Kampanyacı
  • **
« Yanıtla #24 : 18 Aralık 2011, 17:59:48 »
Ben de her türlü desteğe hazırım.

Çevrimdışı mystery

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #25 : 18 Aralık 2011, 20:25:53 »
evde internetim olmadığı için bir aya kadar oy veremediklerim olabilir ama artık gelen herkese oy vermeye çalışıyorum. Her zaman desteğe açığım.

Çevrimdışı OzleminO

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #26 : 30 Mayıs 2012, 15:25:57 »
ben şikayetçi değilim müsait oldukça destek olmaya çalışıyorum
✿✿✿(◠‿◠)✿✿✿

Çevrimdışı erkan42

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #27 : 30 Mayıs 2012, 15:28:25 »
müsait  oldukca  tabiki  formdaki  arkaaşlara  yardım  etmek  isterim.form  sayesinde  girdik  bizde  bu işe

Çevrimdışı cloves

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #28 : 06 Haziran 2012, 14:22:23 »
mesaj hakkım açılınca mümkün olduğunca dönüs yapıp tesekkür ediyorum. buarada bir karar aldım,mesaj gönderdiğim herkesi not almıstım. yarısmam bitince listeyi yayınlamayı düsünüyorum(sadece oy verenleri) kazanamasamda benden onlara tesekkür olsun:)
bende de güzel bir excel dosyası oldu :) oldukça çok kişi var liste  paylaşılabilir aslında

Çevrimdışı lerzankara

• Usta Kampanyacı
  • yakışıklı şanslarım
    • lerzankaradan
« Yanıtla #29 : 06 Haziran 2012, 15:16:26 »
ben rahatsız olmuyorum
hiçkimseyide geri çevirmiyorum
bazısına cevap yazmayı unutsamda özelden oy isteyipte vermediğim yoktur(atladığım varsa affola)
kismet ettiyse Mevla el getirir yel getirir sel getirir. kismet etmediyse Mevla el götürür yel götürür sel götürür.