Gönderen Konu: Destek için özel mesaj atanlar hakkında  (Okunma sayısı 10428 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı bommaker

• Deneyimli Kampanyacı
Ynt: Destek için özel mesaj atanlar hakkında
« Yanıtla #10 : 19 Temmuz 2011, 20:57:08 »
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
destek için çok mesaj geliyor ama ben pek şikayetçi olmam geride çevirmem genellikle oylarını verrim belki ileride bizde oy isteriz :)

aynen istkleri geri çevirmedim çevirmemde. hep destek tam testek  :)
Eklemek isteyen arkadaşlar beni ekleyebilir.

Çevrimdışı ozlemce108

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #11 : 19 Temmuz 2011, 21:07:33 »
ya tamam oy vermek istemeyen yada rahatsız olanlar olabilir,enazından attıklarımız mesajlara bir cevap verseler,bizde enazından rahatsız olduklarını bilsek!

Çevrimdışı ayferr24

• Usta Kampanyacı
  • rabbimin mükafatları
« Yanıtla #12 : 19 Temmuz 2011, 21:20:19 »
şimdiye kadar kimseyi geri çevirmemeye çalıştım .kırk yılın  başı bir yarışmaya katıldım  destek istediğim birçok kişi bırak oy vermeyi tenezzül edip cevap vermedi .yinede isteyene her zaman kapım açık elimden geldiğince pc nini izin verdiğince destek olurum .

Çevrimdışı eyefive

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #13 : 19 Temmuz 2011, 21:22:55 »
şimdiye kadar özelime kim geldiyse oy verdim 1 kişiyi bile geri çevirmedim.sınırı zorlayıp 5-10 kişilik liste yapıp akrabalarımada oy ver diyen 1-2 kişi hariç  ;D perşembe günü gidiyorum tatile 40 gün yokum bayramdan sonra döneceğim bana özelden mesaj atanlar oy vermiyorum sanmasınlar tatile gidiyorum haberiniz olsun  ;D

ben özelimi kapatmak istiyorum diyen kareem nikli arkadaşa saygı duyuyorum,lakin nikini yazdım deftere özelime gelirse oy moy yok  ;D
DÜNYA-AHİRET MADDİ-MANEVİ BOL RIZIK İÇİN  TESPİH:LA İLAHE İLLA ENTE YA HANNAN YA MENNAN YA BEDİAS SEMAVATİ VEL ARDI YA ZEL CELALİ VEL İKRAM

Çevrimdışı simge87

• Forum Moderatörü
  • Usta Kampanyacı
« Yanıtla #14 : 19 Temmuz 2011, 21:24:23 »
bende elimden geldiğince destek olmaya çalışırım herkese olamadıklarımında açıklamasını hep yaparım ama saolsunlar bütün arkadaşlarda ellerinden geldiklerince bana yardımcı oluyolar colgate nedeniyle 1 hafta başını ağrıtacağım herkesten şimdiden özür diliyorum :D

Çevrimdışı bommaker

• Deneyimli Kampanyacı
« Yanıtla #15 : 19 Temmuz 2011, 21:29:01 »
bende elimden geldiğince destek olmaya çalışırım herkese olamadıklarımında açıklamasını hep yaparım ama saolsunlar bütün arkadaşlarda ellerinden geldiklerince bana yardımcı oluyolar colgate nedeniyle 1 hafta başını ağrıtacağım herkesten şimdiden özür diliyorum :D

nedemek efendim herzaman testeklerimizle buralardayız :)

Çevrimdışı simge87

• Forum Moderatörü
  • Usta Kampanyacı
« Yanıtla #16 : 19 Temmuz 2011, 21:31:58 »

çok teşekkür ederim özel mesajım bittiğinden dolayı geri dönüp teşekkür edemiyorum :)

Çevrimdışı denizkayra

• Acemi Kampanyacı
  • **
« Yanıtla #17 : 19 Temmuz 2011, 21:32:39 »
bence burda hepimiz kampanacıyız desteklemek gerek birbirimizi bana gelen mesajlara bende oy veriyorum ama ayrrıca verdim die geri mesaj atmıyorum bilginize bilenler bilmeyenlere söylesin :D

Çevrimdışı bommaker

• Deneyimli Kampanyacı
« Yanıtla #18 : 19 Temmuz 2011, 21:35:19 »

çok teşekkür ederim özel mesajım bittiğinden dolayı geri dönüp teşekkür edemiyorum :)

sorun değil teşekkürler.

Çevrimdışı kareem1987

• Deneyimli Kampanyacı
« Yanıtla #19 : 20 Temmuz 2011, 17:30:44 »
şimdiye kadar özelime kim geldiyse oy verdim 1 kişiyi bile geri çevirmedim.sınırı zorlayıp 5-10 kişilik liste yapıp akrabalarımada oy ver diyen 1-2 kişi hariç  ;D perşembe günü gidiyorum tatile 40 gün yokum bayramdan sonra döneceğim bana özelden mesaj atanlar oy vermiyorum sanmasınlar tatile gidiyorum haberiniz olsun  ;D

ben özelimi kapatmak istiyorum diyen kareem nikli arkadaşa saygı duyuyorum,lakin nikini yazdım deftere özelime gelirse oy moy yok  ;D
canın sağolsun. :) başlarda böyle düşünüyordum da şimdi gelenleri kabul ediyorum çoğu zaman.bir de şöyle bir durum var.bazen destek veriyorsunuz bir teşekkür etmeye bile tenezzül edilmiyor.