Gönderen Konu: Destek için özel mesaj atanlar hakkında  (Okunma sayısı 10424 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı aralkoçu

• Usta Kampanyacı
Ynt: Destek için özel mesaj atanlar hakkında
« Yanıtla #30 : 16 Ağustos 2012, 18:53:03 »
oy bölümünden paylaşmaları yeterli bence bende o yarışmadaysam destek veririm ama bende özel mesajlardan hoşlanmıyorum :(
:) Şans

Çevrimdışı erteb

• Global Moderator
  • Usta Kampanyacı
« Yanıtla #31 : 16 Ağustos 2012, 20:54:51 »
Burası bir paylaşım ve kampanya forumu arkadaşlar. Herkesin zaman zaman desteğe ihtiyacı olabilir. Eğer özel mesajlardan rahatsız oluyorsanız özel mesaj almayı kapatabilirsiniz. Oy vermek istemiyorsanız görmezden de gelebilirsiniz. Yada rahatsız olduğunuz kişileri engelleyebilirsiniz. Oylamalı yarışmaya girenler eskisine nazaran çok azaldı zaten.
Denenmiş yemek tarifleri: Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin

Çevrimdışı talihkuşu

• Usta Kampanyacı
  • 1 kuruşa değer...
« Yanıtla #32 : 06 Ocak 2013, 15:51:44 »
ben elimden geldiği kadar oy vermeye çalışıyorum fakat küçük bir kızım olduğundan dolayı çok fazla üyelik şartı gerektiren  yada internetim biraz takoz olduğu için sayfayı açmama engel tanımadığı sürece diyim bana nıvea 100. yıl kampanyasından bir çok kişi yardım etmişti geçen sene anlatamadığım kadar sevinmiştim bende yardım etmek isterim...

Çevrimdışı zuhal

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #33 : 09 Ocak 2013, 10:27:20 »
destek isteyenlere herzaman destek veririm tabi hemen açtığımda bazen açamadığım günde oluyor destek isteyen arkadaşlar yanlış anlamazsınlar