Gönderen Konu: Destek için özel mesaj atanlar hakkında  (Okunma sayısı 10465 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı kareem1987

• Deneyimli Kampanyacı
Destek için özel mesaj atanlar hakkında
« : 08 Mart 2011, 03:50:28 »
bilmiyorum belki bu düşündüklerim kimilerinin tepkisini çekebilir.eminim ki rahatsız olanlar da vardır.arkadaşlar ben bu destek için özel mesaj atılmasından rahatsız oluyorum.varsa benim gibi düşünen bu konuya yazsın.çoğunluk olursa umarım yöneticiler de bir çözüm bulsun bu duruma...

Çevrimdışı balpötüşü

• Usta Kampanyacı
  • İT ÜRÜR KERVAN YÜRÜR!!!
Ynt: Destek için özel mesaj atanlar hakkında
« Yanıtla #1 : 08 Mart 2011, 12:46:39 »
msj alımını kapatabiliyorduk tabi değimediyse bu özellik vardı.modlar detaylı bilgi vericektir size bu konuda.
Senin dünyaya bakan pencerelerin kirli ise,benim çiçeklerim sana çamur görünür..!!

Çevrimdışı erteb

• Global Moderator
  • Usta Kampanyacı
« Yanıtla #2 : 08 Mart 2011, 14:00:22 »
Profil kısmına girin, haberdar edilme kısmında mail adresinize gelen bildirimleri engelleyebilirsiniz.

Profil-kişisel iletiler kısmından size mesaj göndermesini istemediğiniz kişileri engelleyebilirsiniz. Hatta tüm forumu engelleyebilirsiniz. Tüm forumu engellemek için * yazmanız yeterli.

Bir de üyelik ayarları kısmından çevrimiçi durumuzu gizlemeyi seçerseniz sanıyorum aldığınız iletilerin sayısında önemli bir düşüş olacaktır. Eğer özel mesaj alımını kapatmak istemiyorsanız bunu yapmanızı öneririm. Çok özel mesaj gönderenleri de engellediğiniz zaman, sorununuz büyük ölçüde çözülmüş olur.
Denenmiş yemek tarifleri: Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin

Çevrimdışı Stormm

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #3 : 08 Mart 2011, 16:33:16 »
destek için çok mesaj geliyor ama ben pek şikayetçi olmam geride çevirmem genellikle oylarını verrim belki ileride bizde oy isteriz :)

Çevrimdışı kareem1987

• Deneyimli Kampanyacı
« Yanıtla #4 : 09 Mart 2011, 01:01:52 »
ilgilendiğiniz için teşekkürler.kendimi gizlemek sanırım sorunumu çözer.aklıma gelmemişti.özel mesaj almayı istediğim için buraya konu açmıştım da.neyse kısmen çözüldü.tekrardan teşekkürler.benim gibi düşünen yokmuş zaten.  :)

Çevrimdışı balpötüşü

• Usta Kampanyacı
  • İT ÜRÜR KERVAN YÜRÜR!!!
« Yanıtla #5 : 09 Mart 2011, 01:03:22 »
bana destek mesajları artık facebooktan geldiği için burda mesaj sorunu yaşamıyorum o nedenle hem fikir olamadım :D
Senin dünyaya bakan pencerelerin kirli ise,benim çiçeklerim sana çamur görünür..!!

Çevrimdışı kızıl mavi

• Deneyimli Kampanyacı
« Yanıtla #6 : 09 Mart 2011, 15:41:46 »
benim içinde sorun değil,zira oy isteyenlere oy veriyorum. :)
BEN TAŞINDIM ARTIK SOL YANINDAN.KİRAYA VEREBİLİRSİN O BOŞLUĞU.SOLUN AÇIK OLSUN!!

Çevrimdışı Beyondparadise

• Global Moderator
  • Hero Member
« Yanıtla #7 : 09 Mart 2011, 15:49:15 »
destek isteyen kişileri tek tek engelleme şansında var ama en çok destek mesajı istemediğini imzana eklersen daha etkili olur

Çevrimdışı LiYaBu

• Usta Kampanyacı
  • Edepli Edebinden Susar Edepsiz de Susturdum Sanar
« Yanıtla #8 : 10 Mart 2011, 18:03:30 »
buraya foruma destek bölümü var ama cogu kişide oraya girmiyor mesajla destek istemek daha mantıklı geliyor bana tabi rahatsız olanlar olabilir ama ben mesajla destekte istiyorum destek isteyen herkesede veriyorum diger türlü gözden kacabiliyor cünki
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin

Çevrimdışı ismail2776

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #9 : 19 Temmuz 2011, 20:09:00 »
bende oy isteyenlere eğer o an müsait olduğum sürece yardımcı olmaya çalışıyorum.
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
blogumu takip edermisiniz.