Gönderen Konu: En Güzel Bahçe İçin Sohbet Kısmı  (Okunma sayısı 31393 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı nursen

• Usta Kampanyacı
    • bloğum
Ynt: En Güzel Bahçe İçin Sohbet Kısmı
« Yanıtla #250 : 06 Nisan 2011, 10:56:12 »
epey zamandır bakamamıstım benden sonra eklenen herkesı oyladım ama benım sayım hıc degısmamıs  :-\ :'(
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin bloğuma ve kampanyalarıma herkesi beklerim İZLEYİN BENİ

Çevrimdışı ozlemce108

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #251 : 10 Nisan 2011, 17:15:05 »
herkese oy vermisim eklenmeyen linklerde ewrem ve leyla vardı onları da oyladım

Çevrimdışı mystery

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #252 : 02 Mayıs 2011, 20:13:32 »
Arkadaşlar bende heresi oyladım ve oyladığım arkadaşlara özelden mesaj gönderdim. 120den fazla oy kullandım benim oy sayım bugün itibariyle 52 ve 52 kişiden sadece 45 tanesi forumdan 7 tanesi anne baba kardeş eş oyu. Ve oy göndermeyen arkadaşların kimler olduğunu hemen hemen biliyorum. Çünkü oy kullananlar sağolsun geri dönüş yaptı. Yapmayanları kara listeye aldım. Bir daha ki destek yarışmalarında oy vermeyeceğim. Verenlere çok teşekkür.
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin

Çevrimdışı gunebakan

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #253 : 03 Mayıs 2011, 17:38:32 »
Arkadaşlar bende heresi oyladım ve oyladığım arkadaşlara özelden mesaj gönderdim. 120den fazla oy kullandım benim oy sayım bugün itibariyle 52 ve 52 kişiden sadece 45 tanesi forumdan 7 tanesi anne baba kardeş eş oyu. Ve oy göndermeyen arkadaşların kimler olduğunu hemen hemen biliyorum. Çünkü oy kullananlar sağolsun geri dönüş yaptı. Yapmayanları kara listeye aldım. Bir daha ki destek yarışmalarında oy vermeyeceğim. Verenlere çok teşekkür.

ben sana explorerdaki sorundan dolayı oy verememiştim arkadaşım çok özür dilerim

Çevrimdışı mystery

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #254 : 04 Mayıs 2011, 12:25:53 »
sorun geçince oyunu bekliyorum arkadaşım. Çaban için sağol.

Çevrimdışı orkide28

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #255 : 04 Mayıs 2011, 12:29:32 »

Arkadaşım kontrol ettim ama işlerimin yoğunluğundan sana yazamadım.Bende oyumu 5 yaprak olarak vermişim.Şimdi yazabiliyorum ancak.
Gayret değil, Niyet önemli.

Çevrimdışı gunebakan

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #256 : 04 Mayıs 2011, 15:46:51 »
sorun geçince oyunu bekliyorum arkadaşım. Çaban için sağol.

mozilladan da denedim o da olmadı bir tek  crome kaldı onu dabende  yüklü değil ama bakacağım arkadaşım :)