Gönderen Konu: http://bux.to - kazandırıyor  (Okunma sayısı 7144 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı ysr86

• Usta Kampanyacı
Ynt: bux to ile para kazanma
« Yanıtla #10 : 16 Kasım 2008, 21:22:21 »
ben talebimden yaklaşık 5-6 ay sonra 10 dolarlık bir ödeme aldım sonra tekrar 10 dolarlık bi talepte bulundum bakalım o nezaman gelecek şimdiden 3 ay geçti.. Ödeme yapıyolar güvenebilrsiniz. ama ben artık uğraşmıyorum okadar uzun süre beklemek hoş olmuyor

Çevrimdışı hastesi

• Acemi Kampanyacı
  • **
« Yanıtla #11 : 04 Ocak 2009, 04:59:10 »
Ödemeyi yapar. Ama siz o siteyi unuttuğunuzda. Bayağı vakit geçmesi gerekiyor.. Benim içerde $500 param var hergün artıo lakin ödemeyi teeee haziranda istedim. Unutmaya çalışıyorum şimdide :D

Çevrimdışı emrederki

• Acemi Kampanyacı
  • **
« Yanıtla #12 : 16 Nisan 2009, 19:55:24 »

site genlinde ödeme aylardır durdurulmuştu
şimdi yine başladı ama  çok az kişiye ödeme yapıldı.
onlar da belli kişilerdir herhal
dostlar alışverişte görsün ..

bu sitelere de hiç güven olmuyor :(

site kapanmadığı için hala bi "acaba" kaldı içimde
ama bi daha tövbe yaklaşmam böyle şeylere

Çevrimdışı seviye

• Acemi Kampanyacı
  • **
« Yanıtla #13 : 17 Nisan 2009, 13:16:05 »
10 $ aldım, 10 $ da hesabımda var.. ödemeleri alert pay ile yapıyor.. alert pay de ise asla hesabınızı doğrulayamıyorsunuz dolayısıyla parayı kullanamıyosuunuz. ödemeyi nerdeyse 1 senede yapıyor..

özetle bux.to is a scam :D

Çevrimdışı emrederki

• Acemi Kampanyacı
  • **
« Yanıtla #14 : 17 Nisan 2009, 18:03:07 »
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
10 $ aldım, 10 $ da hesabımda var.. ödemeleri alert pay ile yapıyor.. alert pay de ise asla hesabınızı doğrulayamıyorsunuz dolayısıyla parayı kullanamıyosuunuz. ödemeyi nerdeyse 1 senede yapıyor..

özetle bux.to is a scam :D

alertpay doğrulamayı çok kısa sürede yaptı bana..
ama Türkiye'deki bankalara  ucuz havale yapmıyorlar..
O yüzden postayla çek almak nasıl bişey acaba?
bux.to verirse parayı onu da öğreniriz :P

Çevrimdışı emre0356

• Acemi Kampanyacı
  • **
« Yanıtla #15 : 19 Nisan 2009, 10:43:44 »
netten para kazanılmaz arkadaşlar uğraşmaya değmez en iyi yol hediye kaazncaksın onu satacaksın vs..işte

Çevrimdışı banban

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #16 : 20 Nisan 2009, 11:48:11 »
netten para kazanmak bu kadar kolaysa biz niye yıllarca çalıştık ? iki tıklar paraya para demezdik.. azıcık düşünün lütfen..  :-X
HeDoNisT !!

Çevrimdışı hastesi

• Acemi Kampanyacı
  • **
« Yanıtla #17 : 28 Nisan 2009, 02:51:18 »
Anlaşılan ödemeler ilk önce yeni üye olanlara yapılıyor. Bekliyecez elbet gelir. Benim hesapların teki 1,400$  diğeri 466 larda. Admin hızlı bir şekilde ödeme yapılmaya çalışılıyor diyor... Verin 250-300 lira 400$ lık hesabı devrediyim size . Premium + 100 altüye var. Normalde 98+ 59 = 157$ Oda 250 liraya tekabül ediyor. Yanında hesaptaki 466$ hediye ;)

Premium olduğunuz için günde en az 60 reklam çıkıyor tanesi 0,0125 den oda 0,75 centten  1,20 eder. en az 30 günde 36 lira kazanırsınız . En azından adsl parası çıkar. x100 üye de cabası :D

Ciddi düşünenler eklesin Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin

Çevrimdışı Sadomen

• Yeni Kampanyacı
  • *
« Yanıtla #18 : 04 Temmuz 2009, 21:21:10 »
Ptc yatırım isteyen bi kazanma yöntemi ve büyük bi forum sitesi lazım.En az 100 üye olcak ki bunların yarısının ptc işinden anlaması gerekiyor.Bu PaidToClick sitelerinin kaymağını yiyebilesin.Öyle 5-10 refle günde yarısının yarıdan az reklama tıklamasıyla para kazanılmaz,kısa zaman içindede ptc siteleri kaçak binalar gibi patır patır döküldü zaten örnek vericek olursak bux.to,nomincahout.com,baydefeis.info,paidontime.org bunlardan sadece birkaçı hepsindeki hesaplarımda olan $ miktarını toplasanız 50$'a yakın bi miktar çıkar.Hani nerde ödeyen varmı?Bu yüzden şu sıralar ptc lere güvenmeyin en iyisi neobux en sağlamı hangi üyeye sorsanız ödemesi bi günde gelmiştir.Ama bi web siteniz varsa ve ortalama günlük 5000 tekil ziyaretciniz varsa zaten bunlarla uğraşmaya hiç gerek yok google amcanın adsense uygulaması hepsini 1000 e katlar... ;D

EpiClick

• Ziyaretçi
« Yanıtla #19 : 11 Ağustos 2009, 14:54:54 »
paypala ödeme yapan  ptc siteleri bi başlık altında toplansa güzel olur