Gönderen Konu: www.erolmarketing.org - kazandırıyor  (Okunma sayısı 5306 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Beyondparadise

• Global Moderator
  • Hero Member
Arkadaşım alınma nolur söylediklerim marketing sistemiyle alakalı seninle değil.

Marketin tanırımlarına herzaman bayılmışımdır ve hiç kaçırmadan gitmişimdir.  ;D  ;D  ;D

Her satıcının biraz atma kabiliyeti vardır ama marketing seminerlerinde çoğu zaman Türkiye nufusu kadar üyen kağıt üstünde  çıkartılıp hooop zengin edilirsin  ;D ;D ;D

%20’si 12 bin $

%6’sı 50 bin $ -100 bin $ arası

%3’ü 100 000 $ üzerinde bir kazanca sahip,

5 000 000 kişi şimdiden dolar milyoneri’’

Çevrimdışı exturuder

• Yeni Kampanyacı
  • *
tabi her satıcı kendi malını över ve biraz abartır, evet belki dolar milyoneri olamayız ama bu işi yaparak makul paralar kazanan birçok insan olduğu da aşikar, sonuçta olay kazan-kazan sistemi üzerine kurulmuş, ben bu işlerde acemiyim bu sistemede dün üye oldum, bende ilk başlarda ciddiye almıyordum ama arkadaşım yatırdığı 60 lirayı 1 haftada çıkarıp üzerine de 300küsür lira kazanınca bende gireyim dedim sonuçta kaybedecek birşey yok o 60 liranın 20 lirasıyla zaten çorap iç çamaşırı gibi ıvır zıvır malzemeler alıyorsunuz geri kalan 40 lirada zaten bu devirde riske edilmeyecek bir para değil, kaldı ki 3 kişiyi üye yapıp o yaptığınız 3 kişide 1er 2şer kişiyi  üye yapsa o parayı zaten çıkarıyorsunuz, diğerlerinin yaptığı her üyede size para kazandırıyor, aslında çok basit ve mantıklı bir sistem.
Bence denemeye değer. 
tıkla ve üyeol, kazanmaya başla;
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin

Çevrimiçi diazem

• Global Moderator
  • Hero Member
Arkadaşlar tartışma ortamı yaratmayalım olurmu.
Kuzu büyüsün görürsünüz siz...