Gönderen Konu: ne yapmalıyım arkadaşlar  (Okunma sayısı 2586 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı makyajsubject

• Acemi Kampanyacı
  • **
Ynt: ne yapmalıyım arkadaşlar
« Yanıtla #10 : 05 Şubat 2011, 13:21:24 »
Cok gecmis olsun. Camasir suyu cok tehlikeli cok sukur cocuga birsey olmamis.
Arkadasim yakin bir telefon bayisi yok mu ? Hemen gotur bence de. Silinmesin.    ins duzelir. 
kampanyalara katılmak için çok az vaktim oluyor ...

Çevrimdışı Scorpion

• Acemi Kampanyacı
  • **
« Yanıtla #11 : 05 Şubat 2011, 13:24:36 »
Çamaşır suyu çözücü madde oldugu için telin içinde lehimleri falan eritmiştir. O yüzden telefonuna veda etme zamanın gelmiş.. Geçmiş olsun

Smile nickli arkadasada katılıyorum aynen öyle ;d
Düşman isterseniz dostlarınızı geçmeye çalışınız. Dost isterseniz, bırakın dostlarınız sizi geçsin... La Rochefoucauld

Çevrimdışı sozten

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #12 : 05 Şubat 2011, 13:24:39 »
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
haftasonu nereye götürücem ki,bendeki kısmetsizlik işte zaten taşınırken 5.kattan atmıştı telefonumu oğlum paramparçaydı.190 tl istemişti tamirci yaptırmamıştım.şimdide eşim 20 gün önce süpriz yaptı aynı telefonumdan almıştı oda suda boğuldu :'( :'(
bu ne sanşsızlık telefonun başına gelene bak 2 defa üstelik,siz en iyisi çocuk büyüyene kadar ucuz bir telefonla idare edin,ufaklık da amma afacanmış ya  ;D fazla teknoloji zarar bunun farkına varmış  :)

Çevrimdışı sevgi84

• Deneyimli Kampanyacı
« Yanıtla #13 : 05 Şubat 2011, 13:26:54 »
Cok gecmis olsun. Camasir suyu cok tehlikeli cok sukur cocuga birsey olmamis.
Arkadasim yakin bir telefon bayisi yok mu ? Hemen gotur bence de. Silinmesin.    ins duzelir. 
çok teşekkür ederim :-[evet ya yenitaşındım yatılı misafirim de vardı zaten bu aralar aklım gelip gidiyor.yakın biryer yok lojmandayım ben çok kör bir nokta nerde tamirci var onu bile bilmiyorum.pazartesi sabaha kadar dayansa telefon pazartesi fellik fellik arayacağım artık tamirci
şans bana güldüğünde ,  dişleri döküktü ....

Çevrimdışı sevgi84

• Deneyimli Kampanyacı
« Yanıtla #14 : 05 Şubat 2011, 13:30:13 »
haftasonu nereye götürücem ki,bendeki kısmetsizlik işte zaten taşınırken 5.kattan atmıştı telefonumu oğlum paramparçaydı.190 tl istemişti tamirci yaptırmamıştım.şimdide eşim 20 gün önce süpriz yaptı aynı telefonumdan almıştı oda suda boğuldu :'( :'(
bu ne sanşsızlık telefonun başına gelene bak 2 defa üstelik,siz en iyisi çocuk büyüyene kadar ucuz bir telefonla idare edin,ufaklık da amma afacanmış ya  ;D fazla teknoloji zarar bunun farkına varmış  :)

evet.ben zaten öyle düşünüyordum normal bir telefon almayı ama eşim 14 şubat da geliyodu iyi bir şey olsun diye biraz pahalı bir telefon almış.zaten 5.kattan oğlumun attığı telefonda yeniydi bir de aynı telefondu. neyse yapacak bişey yok oldu oldu olmadıysa ucuz basit bişey alırım artık
şans bana güldüğünde ,  dişleri döküktü ....

Çevrimdışı Ahmar

• Usta Kampanyacı
  • SAÜ
« Yanıtla #15 : 16 Şubat 2011, 12:11:30 »
Benimki wc'ye düşmüştü çektim sifonu gitti yapçak bişi yok  ;D ;D ;D Eğer düştüğünde hemen alabilseydin kurtulma şansı olabilirdi telefonun ama zaten yapsalar bile o telefondan hayır gelmez sana  :(
Twitter: @zalimstalker instagram : @ukalamukalaa

Çevrimdışı Szule

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #16 : 16 Şubat 2011, 12:17:54 »
bir arkadaşın telide tuvalete düşmüştü iyice kuruduktan sonra servise verdi
tabi suya düştü falan demedi garantisi bitmediği için tamir ettiler
belki sizinkinide yaparlar
Ömrü boyunca bir dilim ekmek vermemiş kişiyle sakın yola çıkma;
fedakarlığı bilmediğinden, ilk sıkıntıda kendi için seni satar.

Çevrimdışı burcu84

• Usta Kampanyacı
    • Renkli Bahçem
« Yanıtla #17 : 16 Şubat 2011, 17:40:58 »
benim tuvaletwe düşmüştü valla sokup elimi almıştım  ;D ;D ;D bende pirinçte beklettim  açılmıştı ama 2 gün sonra tamamen gitti telefoncuya verdim içini temizledi oksitlenmiş parçası değişti kendine geldi :)  ;D bide asetonda bekletin demişlerdi bi deneyin isterseniz nasılsa telefon bozulduysa bozulmuştur  :-\

Çevrimdışı stafex

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #18 : 17 Şubat 2011, 12:23:04 »
suya düşen telefon oksitlendiği için ölmüş demektir yaptırsan bile ilerde yine sorunlar çıkartır