Gönderen Konu: Ücretsiz Sms  (Okunma sayısı 5117 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı bakev

• Acemi Kampanyacı
  • **
Ynt: Ücretsiz Sms
« Yanıtla #10 : 11 Şubat 2011, 14:19:01 »
sipermiş teşekkürler. Birde ücretsiz görüşme olsa  :o ;D

Çevrimdışı bakev

• Acemi Kampanyacı
  • **
« Yanıtla #11 : 11 Şubat 2011, 14:20:42 »
teşekkürler.... ama ben kendi tlf numa gönderdim tlfnuma herhangi bir sms  gelmedi...üyemi olmamız gerekiyor yada ne yapmamız lazım,nasıl gönderiliyor aceba???

türkçe karakter kullanmayın oluyo

Çevrimdışı Marlboro

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #12 : 11 Şubat 2011, 15:33:36 »
ya siz isteyin arkadaşlar alın size 1 dk ücretsiz görüşme tüm dünya geneli tek çağrı ama üye olunca 2 çağrı ben fazla bilmiyorum bu siteyi aramay yapma falan kolay ama :)

Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin

Çevrimdışı mustivan

• Yeni Kampanyacı
  • *
« Yanıtla #13 : 13 Şubat 2011, 16:34:31 »
bende senin yaptığın gibi yaptım kendi tlfnuma gönderdim türkçe karakter kullanmadan ne mesaj geldi ne birşey,galiba sadece yurt dışına gönderebiliyorsun bu sitede,çünkü burdaki oparötörlerin hepsinede denedim olmadı...zaten gönderende yoktur eminim,çünkü gönderen olsa açıklamalı bir şekilde söylenir...

Çevrimdışı harunn0

• Usta Kampanyacı
  • ...
« Yanıtla #14 : 13 Şubat 2011, 17:11:04 »
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
bende senin yaptığın gibi yaptım kendi tlfnuma gönderdim türkçe karakter kullanmadan ne mesaj geldi ne birşey,galiba sadece yurt dışına gönderebiliyorsun bu sitede,çünkü burdaki oparötörlerin hepsinede denedim olmadı...zaten gönderende yoktur eminim,çünkü gönderen olsa açıklamalı bir şekilde söylenir...
beeeeeeeeennnnnnnnnnnnnnnn gönderdimmmmmmmmmmmmmmmmmm
...

Çevrimdışı çilek23

• Deneyimli Kampanyacı
« Yanıtla #15 : 14 Şubat 2011, 09:20:47 »
üye oldum,3 msj gönderildi diyor ama gelmedi msj .acaba buddy' ye de eklemek gerekir mi msj attığımız kişiyi?

Çevrimdışı Marlboro

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #16 : 15 Şubat 2011, 16:49:27 »
açıklamaları oku kesin gidiyor mesajlar...

Çevrimdışı mustivan

• Yeni Kampanyacı
  • *
« Yanıtla #17 : 15 Şubat 2011, 22:19:39 »
harunn0   arkadaşım ben gönderdim diyorsunda nasıl gönderdiğini açıklamamışınki....ben nerden bilebilirim senin nasıl gönderdiğini,kimse göndermiyordur inanmıyorum ben....çünkü ben her yolu denedim olmadı....gönderen arkadaşlarımızda bencillik yapıyorlar neyse paylaşmıyor kimse...sanki devlet sırrı da....

Çevrimdışı Marlboro

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #18 : 16 Şubat 2011, 11:28:21 »
sınırsız sayıda gönderebiliyorsunuz türkçe karakterler kullanmayın lüften bende şimdi göndermeye çalıştım gitmedi

countery sekmesinde turkey seçin
numara kısmını ise başında sıfır olmadan 536-543-5551111 yazın gönderin ı.ş,ğ,ç,ö,ü harfleri kullanırsanız gitmez bilginize... bunları uygulayın kesin gider...

Çevrimdışı mustivan

• Yeni Kampanyacı
  • *
« Yanıtla #19 : 16 Şubat 2011, 22:16:57 »
saol arkadaşım açıklamalar için sender name yerine isim yazıyoruz değilmi....Enter number : bunun karşılığına da göndereceğimiz numarayımı yazıcaz.....çünkü senin dediğin gibide denedim olmadı....göndereceğimiz noyu hangi kısıma yazıcaz....
« Son Düzenleme: 16 Şubat 2011, 22:22:37 Gönderen: mustivan »