Gönderen Konu: Louis Fatih (Louiscim)  (Okunma sayısı 5302 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı LiYaBu

• Usta Kampanyacı
  • Edepli Edebinden Susar Edepsiz de Susturdum Sanar
Ynt: Louis Fatih (Louiscim) denen pislik
« Yanıtla #10 : 31 Ocak 2011, 23:32:42 »
ne olursa olsun siz bir erkekseniz karsınızdaki bayansa küfür edemezsiniz insan gibi anlatabilirsiniz küfür etme hakkını kimse kendinde bulamaz ben olsam anında acardım davayı lerzanı bilmem ama bunu kimse haketmez artı sizin etiketleme olayınızdan herkes bıktı zaten insanlar kendi etiketlerini silmeye yoruldular yazdılar anlamadınız canta satıyo olabilirsiniz ama unutmayın o cantalarıda bayanlar alıyor küfür ettiginiz bayanlar sizden cantamı alırlar
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin

Çevrimdışı lerzankara

• Usta Kampanyacı
  • yakışıklı şanslarım
    • lerzankaradan
« Yanıtla #11 : 31 Ocak 2011, 23:37:14 »
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
Arkadaşlar şimdi sizlere sebeplerimi sunacağım. Ben louis fatih
1)Bugüne kadar kimsenin hakkını yemedim etiket olayında çekiliş yaptık ve şanslı kişiye verdik. Arzu hanımdı grubun duvarında hala adı var. 2. ben üstte bir hanıma çanta sözü vermişim de o almamş bak bak:D buna çok gülüyorum
2) Ben kimseden blog istemem onlar bana sürekli mesaj atar isteyenlere mesaj atarm resim çekip
3) Unutmayın ki bende bir insanım sizler gibi... Sabrın sınırı var. Resimlerimi çalıp çanta satmaya çalışandan tutunda çantacı olup sanki benim grubum haricinde çanta alacak kimse yok gibi sadece benm müşterilerime mesaj atanlara kadar... Bu yazıyı yazan hanım da benim grubumda benden izinsiz çanta veriyormuş kardeşim kim sordun ne yaptın.

saçmalamayın ne çanta vermesi
ben sadece philipsten oy istedim adam gibi okumadan etmeden ne diye yargılıyorsun milleti
hem çanta bile satsam ki öyle bişey yok herkese kendi hakettiğiniz gibi hitap edemezsiniz!
ağzını topla yazarım buraya yazdıklarını bi daha milletin yüzüne bakamazsın
sen kim olduğunu sanıyorsun!!!senin seviyene inmeyeceğim
sana diyeceğim tek şey terbiyesiz
kismet ettiyse Mevla el getirir yel getirir sel getirir. kismet etmediyse Mevla el götürür yel götürür sel götürür.

Çevrimdışı ysr86

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #12 : 31 Ocak 2011, 23:39:41 »
Arkadaşlar lütfen tartısarak hakaretler ederek özellerınızı burada yazmayınız. Yoksa müdahale etmem gerekecek.