Gönderen Konu: Nevresim Dünyası  (Okunma sayısı 5996 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı osecmu

• Usta Kampanyacı
Nevresim Dünyası
« : 26 Ocak 2011, 00:50:37 »
Facebook  yarışmasında 2. hafta kazananı oldum aradan çok uzun  zaman geçti maillerime ilgileniyoruz diye mesaj atmalarına rağmen hediyemi göndermediler. >:( >:( >:( >:(
Sen bir şey verdikçe dost görünen çok olur.Bir de sen iste gör hepsi birden yok olur..Mevlana

Çevrimdışı balpötüşü

• Usta Kampanyacı
  • İT ÜRÜR KERVAN YÜRÜR!!!
Ynt: Nevresim Dünyası
« Yanıtla #1 : 26 Ocak 2011, 11:51:08 »
ben hediye kazanmıştım hemen gönderim yapmışlardı en beğendiğim firmalardan biridir nevresim dünyası
Senin dünyaya bakan pencerelerin kirli ise,benim çiçeklerim sana çamur görünür..!!

Çevrimdışı firuzeyno10

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #2 : 26 Ocak 2011, 11:53:50 »
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
ben hediye kazanmıştım hemen gönderim yapmışlardı en beğendiğim firmalardan biridir nevresim dünyası
+1 bende  öyle hemen gönderiyorlar hatta çok şaşırmıstım ben.bence bi karışıklık olmustur sen irtibata geç bence..

Çevrimdışı osecmu

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #3 : 26 Ocak 2011, 13:17:25 »
+1 bende  öyle hemen gönderiyorlar hatta çok şaşırmıstım ben.bence bi karışıklık olmustur sen irtibata geç bence..
Evet arkadaşlar hemen gönderdiklerini biliyorum aslında irtibat için defalarca yazdım ilgileniyoruz dediler ama gelen giden yok bende şaşaırdım :o :o :o
Sen bir şey verdikçe dost görünen çok olur.Bir de sen iste gör hepsi birden yok olur..Mevlana

Çevrimdışı berat

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #4 : 27 Ocak 2011, 14:06:42 »
Merhaba, Nevresim Dünyası adminiym ben inanın diger üyelerimizinde dedigi gibi kargolarımız hep zamanında ulaşmıştır bugüne kadar kesinlikle bir karışıklık vardır kargoda.özelden bana msj atmanızı rica edecegim.

Çevrimdışı osecmu

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #5 : 27 Ocak 2011, 14:30:43 »
Her tür bilgilerimi gönderdim özelden umarım bu sefer dönersiniz teşekkürler.

Çevrimdışı papatya2882

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #6 : 27 Ocak 2011, 23:15:11 »
nevresim dünyüsının sevgililer günü yarışmasına katıldım.ilk beğenili yarışmamdı ve çok emek vererek 600 e yakın oy toplamama ve yarışmada 1 olmama rağmen yarışmadan hediye alamadım.oyları incelemişler.neye göre elendim anlamadım.aramadığım eş dost akraba lise arkadaşı iş arkadaşı kalmadı oy topladım.ama sonucu bu oldu.gerek forumdan gerek kampanyacı papatya daki arkadaşlarımdanda oy topladım ama yarışmayı benden 50 oy geriden takip eden bir insanın nevresim dünyası ana sayfasına 148 oyla nasıl bukadar oy topluyo diye yazıp beni karalamaya çalışmasıyla  son buldu.birde orda yarışmayı bıraktım diyen insan23.30 da arkadaşlarıyla anlaşıp bana verdikleri oyu geri çekmeye çalıştı ama sonuçta geçemedi.ben saatlerimi verdim bu yarışma için bu zamana kadar oylamalıya katılmamıştım ve oy isteyenlere elimden geldiğince oy vermiştim.bu seferde arkadaşlar beni kırmadılar ama emeğim hiçe sayıldı.kazanan arkadaşa lafım yok kesinlikle ama nevresim dünyası bana haksızlık etti.. >:( >:( >:( >:( >:( >:(

Çevrimdışı osecmu

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #7 : 28 Ocak 2011, 16:17:58 »
Ben diyaloga geçtim yetkililerle sanırım kargo zede olmuşum bakalım sonuç alabielcek  miyim ::) ::)

Çevrimdışı sebik1

• Acemi Kampanyacı
  • **
« Yanıtla #8 : 28 Ocak 2011, 16:26:13 »
bendaha önce alışveriş yaptım bu siteden kargosu gayet hızlıydı sana denk gelmiş canım heralde

Çevrimdışı osecmu

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #9 : 28 Ocak 2011, 16:35:07 »
bendaha önce alışveriş yaptım bu siteden kargosu gayet hızlıydı sana denk gelmiş canım heralde
Evet kimle konuşsam firmanın iyi olduğunu hemen gönderdiğini söylüyor.Zaten yetkililerde kargoda karışıklık olmuş dediler.Bakalım düzeltecekler umarım. ;)