Gönderen Konu: Philips Pclub- Gogear mp4 çalar- ama gelen 2 gb mini birşey  (Okunma sayısı 4844 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı yigitx

• Usta Kampanyacı
merhaba arkadaşlar,
site üzerinden philisp in pclub sitesinde yaptığı bir kampanya vardı , neden bu ürün senin olsun en iyi şekilde anlat , ürünü kazan diye
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin

bende gogear mp4 çalar kazanmışım aradılar adres tel vs aldılar
ürün bugun gelmiş ama gelen ürün mp3 çalar ve 2gb,

gelen ürün bu
GoGear RaGa SA2RGA02RN/02 2GB

benmi yanlış anladım acaba diyorum ama bence şirket olayı ciddiye almamış, nasıl olsa kampanyayala kazanmış adam  demiş 2gb göndermiş

bir mail adresi vermişti arayan bayan ama onu bulamadım, heyecanınızı bizlere iletin vsvs, ileteceğim heyecanımı >:( ama önce tüketici danışmaya atıyorum, bulursam diğerinide atacağım, ama bilen varsa mail ipaylaşabilirmi,
Thoughts become things... choose the good ones

Çevrimdışı asyaz

• Yeni Kampanyacı
  • *
Ynt: Philips Pclub- Gogear mp4 çalar- ama gelen 2 gb mini birşey
« Yanıtla #1 : 24 Ocak 2011, 23:36:12 »
 :'(evet ben de aynı durumdayım philips e mail attım cevap gelmedi philips tüketiciye mail attım araştırılmaya başlandı sizinle en kısa süre içinde bilgi vericez dediler hala tık yok philips te bunu yapıyorsa pes yani bana gelen kargo da aynı mp3 çalar fakat ben yıl sonu kampanyasından mp4 çalar kazandım ne zaman cevap vericekler merakla bekliyorum

Çevrimdışı Scorpion

• Acemi Kampanyacı
  • **
« Yanıtla #2 : 24 Ocak 2011, 23:41:42 »

Çözüm bu sitede  ;d
Düşman isterseniz dostlarınızı geçmeye çalışınız. Dost isterseniz, bırakın dostlarınız sizi geçsin... La Rochefoucauld

Çevrimdışı hicazfasli

• Usta Kampanyacı
  • DESTEK İÇİN ÖM ATINIZ.
« Yanıtla #3 : 24 Ocak 2011, 23:55:45 »

Çözüm bu sitede  ;d
Siteye bakacaksınız,son şikayetlere cevap yazılmışsa sorun çözümlenir.Aksi takdirde çok zor.Bazı firmalar tınlamıyor bile. :o

Çevrimdışı Scorpion

• Acemi Kampanyacı
  • **
« Yanıtla #4 : 25 Ocak 2011, 00:04:32 »

Çözüm bu sitede  ;d
Siteye bakacaksınız,son şikayetlere cevap yazılmışsa sorun çözümlenir.Aksi takdirde çok zor.Bazı firmalar tınlamıyor bile. :o

Philips tüketici hizmetleri konusunda 1 numaradır. Bundan önceki 2 telefonumun markasıda Philips'ti, ikisinide 2'şer sene kullandıktan sonra şikayet var sayesinde ücret iadesi aldım(Teli kendim bozup yolluyodum servise :D ) İki telefonda bedavaya geldi yani ;d Şikayet var olmasa pek tınlamazlardı. Çoğu şikayetimi bu site aracılığıyla çözdüm. Bazı firmalar tınlamıyo evet ama prestijleri sarsılıyo..
Düşman isterseniz dostlarınızı geçmeye çalışınız. Dost isterseniz, bırakın dostlarınız sizi geçsin... La Rochefoucauld

Çevrimdışı hicazfasli

• Usta Kampanyacı
  • DESTEK İÇİN ÖM ATINIZ.
« Yanıtla #5 : 25 Ocak 2011, 00:06:38 »

Çözüm bu sitede  ;d

Philips tüketici hizmetleri konusunda 1 numaradır. Bundan önceki 2 telefonumun markasıda Philips'ti, ikisinide 2'şer sene kullandıktan sonra şikayet var sayesinde ücret iadesi aldım(Teli kendim bozup yolluyodum servise :D ) İkisinide bedaya almış gibi oldum yani ;d Şikayet var olmasa pek tınlamazlardı. Çoğu şikayetimi bu site aracılığıyla çözdüm. Bazı firmalar tınlamıyok, evet ama prestijleri sarsılıyo..
O zaman sorun yok hemen yazıp,problemi çözüme kavuşturmak gerekir. :)

Çevrimdışı asyaz

• Yeni Kampanyacı
  • *
« Yanıtla #6 : 25 Ocak 2011, 17:21:46 »
bugün mailima cevap geldi arkadaşlar sonunda oldu :)philips ten beklediğimde buydu :D sorun yaşayan arkadaşlar da şu adrese mail atabilirler Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin

Hediye gonderiminiz en kisa sure icerisinde gerceklestirilecektir. Ancak elinizdeki hediyeyi asagidaki adrese karsi taraf odemeli olarak gondermenizi rica ederiz.

Karmel Pazarlama

Koşuyolu Mah. Cenap Şahabettin Sok.
No:22 Koşuyolu 34718 İstanbul   

Tel : (216) 555 09 82-134

Her turlu konu ve onerilerinizde size yardimci olmaktan mutluluk duyariz.

Saygilarimizla

Turk Philips T. A.S.

Tuketici Danısma Merkezi

0800 261 33 02 pbx

Çevrimdışı yigitx

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #7 : 27 Ocak 2011, 15:01:57 »
evet bende Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin a mail attım  dün cvp geldi, aynen kargoladım geri,
yurtiçi kargoyla geri gönderdim ama , kargo şirketindeki adresleri üsklüdar olarak gözüküyor, sistem de ne varsa onu yazıyorlar ,
ama ben genede kargo üzerine yazdım .
sorun çözüldüğünde tekrar yazarım...

Thoughts become things... choose the good ones

Çevrimdışı opti31

• Acemi Kampanyacı
  • **
« Yanıtla #8 : 27 Ocak 2011, 15:30:12 »
Geçmiş olsun, arkadaşlar, ben de Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin adresine yazmıştım (aradıklarında bu maili vermişlerdi), kargo gönderiminin bu hafta içinde gerçekleşeceğini yazdılar, bekliyorum.

Çevrimdışı harunn0

• Usta Kampanyacı
  • ...
« Yanıtla #9 : 27 Ocak 2011, 15:33:42 »
arkadaşlar bu şikyetvar da anket le para kazan diyor yapan bilen varmı pek anlamadım
...