Gönderen Konu: SAHTEKAR BONNY FOOD  (Okunma sayısı 12903 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı kkurucay

• Usta Kampanyacı
Ynt: SAHTEKAR BONNY FOOD
« Yanıtla #20 : 15 Ocak 2011, 22:38:41 »
tekrar yeni bir uygulama başlatmışlar bedavada verseler tövbe kandırdılar herkesi

Çevrimdışı aysell

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #21 : 16 Ocak 2011, 01:51:45 »
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
tekrar yeni bir uygulama başlatmışlar bedavada verseler tövbe kandırdılar herkesi
reklamın kötüsünü kendilerine yaptılarr

Çevrimdışı LiYaBu

• Usta Kampanyacı
  • Edepli Edebinden Susar Edepsiz de Susturdum Sanar
« Yanıtla #22 : 16 Ocak 2011, 03:50:13 »
kazannalar arasında benim ablamların davetini kabul ettikleride var benimde davetimim kabul etti aynı kişiler onlar kazanmış ben sahteci olmuşum:) haluk abim 3000. kişi olarak kazanmış sahteyse nasıl kazanıyo 3000. kişi olarak:) sayfasına yazdım mail verin bana katılan herkesin tc sini numarasını acık adresini vericem size dedim ama onlar onun yerine direk engellediler herkesi onların niyeti hediye falan vermek degildir bilmem aranızdan kac kişi hatırlar bonnyfood un kendi sayfasında bir kampanyası vardı her 25. üye ye bir sepet hediye diye bir cok kişi katıldı ona aylar oldu ama hala kimse kazanamadı cok kişiye sordum ve sayfasına baktım bunuda onun gibi yaptılar başta katılmakta tereddüt ettim ama baktım herkes katılmış vardır birşey dedim katıldım bundan sonra asla ve asla herkese şikayet ettirdim bende ettim ve peşini asla bırakmam hakkımı hicbir şekilde helal etmiyorum haram zıkkım olsun onlara kazandırdıgım üyeler

Çevrimdışı hanifeTR

• Yeni Kampanyacı
  • *
« Yanıtla #23 : 16 Ocak 2011, 07:26:02 »
Şikayet var.com a girin bakın zaten ürünleri kötü hizmetleri kötü müşteri ilişkileri kötü. yapacakları kampanya belliymiş bilememişiz. Ve parasıyla müşteri olana bile yaklaşımları kabaca bizlere sahte muamelesi yapmalarınada yorumlarımızı silip bizi engellemelerinede şaşmamak lazım. sayfalarını şikayet edip kapattıralım. Kalitesiz ve seviyesiz ticaret anlayışlarınıda herkese duyuralım..

Çevrimdışı sebik1

• Acemi Kampanyacı
  • **
« Yanıtla #24 : 16 Ocak 2011, 18:25:21 »
firma güzel reklam yaptı hala sayfanın beğeni sayısı artıyor hem bir hediye vermedi herkezi hilekar ilanetti tepki gösterenleri engelledi  sayfayı beğenen sayısı azalacağıyerde sürekli artıyor çok enteresan bir çelişki  ???

Çevrimdışı LiYaBu

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #25 : 16 Ocak 2011, 23:26:34 »
ve hala daha bana o uygulamanın daveti geliyor ne kadar cok sevdigim biri olursa olsun birdaha davet gönderen olursa bu uygulamadan silicem ben özel hesabımdan yardım aldıgım herkesin begenisini geri cektirdim ve ne hikmetse gercekten de sayı durmadan artıyor bizim insanımızda bir sorunmu var anlamıyorum simdi hediye vermeyen başka biseydemi verecek de hala devam ediyorlar anlamadım gitti ne kadar bir saçmalık

Çevrimdışı LiYaBu

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #26 : 16 Ocak 2011, 23:30:40 »
bakın ekim ayında da bir kişiye gitmemiş kazandıgı sanırım sonradan gönderdimi bilmiyorum ama

Çevrimdışı lavinya

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #27 : 17 Ocak 2011, 05:54:31 »
bende şikayet ettim bi faydası olmaz ya neyse.yaptıkları cok çirkin >:(
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin   Üye olmak isteyenler için referans kodu

Çevrimdışı ZEYNEP66

• Yeni Kampanyacı
  • *
« Yanıtla #28 : 14 Şubat 2013, 21:22:56 »
sevgililer gününden 2 gün önce bonnyfood çağrı merkezini arayarak,kredi kartımla hediye satın aldım.14-2-2013 de ürünümü saat 16 civarında teslim edeceklerini söylediler.18 DE ARADIM TELEFONLARI AÇMADILAR.444 LÜ TELEFONLARI DEFALARCA ARAMAMA RAĞMEN AÇMADILAR.en sonunda saat 20.30 da çağrı merkezi 444 lü teefonları açıldı,15 dakika telefonda bekledim,telefonu açan ÇAĞRI MERKEZİ YETKİLİSİ,ÜRÜNÜNÜZ DAHA HAZIR DEĞİL TESLİM EDEMİYORUZ,İSTERSENİZ DAHA SONRAKİ GÜNLERDE GÖNDERELİM DEDİLER,BENDE BU GÜN SEVGİLİLER GÜNÜ ÖNEMİ OLDUĞU İÇİN BUGÜN GİTMESİ LAZIM DEDİM ,BANA ÇOK HAKARET EDİCİ SÖZLER SÖYLEDİLER,ÜRÜNÜN BEDELİNİ 7 GÜN SONRA GERİ YOLLARIZ VE DİNLEMİYORUZ DEYİP TELEFONU KAPATTILAR. ŞİKAYETÇİYİM.

Çevrimdışı mavigül

• Usta Kampanyacı
  • Hayırlısından versin Rabbim...Amin
« Yanıtla #29 : 14 Şubat 2013, 22:38:17 »
tek kelimeyle yuh