Gönderen Konu: doğtaş gizli objeler  (Okunma sayısı 2416 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı akilto

• Acemi Kampanyacı
  • **
doğtaş gizli objeler
« : 05 Şubat 2013, 21:52:56 »
arkadaşlar arkadaş davetlerimde herhangi bir sorunum yoktu 100lerce arkadaşımı dvt ettim ve kbl ettirdim oyuna..birtane kurum adı olduğu için beni listeden silmişler...bu doğtaşın yaptığı insanlıkmı yani..aylarca oynuyordum..son günlerde ismimi sildiler..şimdi ne yapabilirim...bizi böyle mağdur edenlerin allah belasını versin..

Çevrimdışı MERCAN67

• Usta Kampanyacı
Ynt: doğtaş gizli objeler
« Yanıtla #1 : 06 Şubat 2013, 00:37:47 »
biz doğtaştan 9 ay önce oturma odası aldık.spotlardan anlaşılmıyordu kahve diye aldık vizon geldi.haliyle halımda perdemde uymadı yinede bir şey demedik.salon takımı almıştık bizim aldığımız grubun koltuğu yuvarlaktı berjer uygulayalım dediler.bacakları aynı renk olacaktı ama kanepeler kahve berjerler kavuniçi.şok olduk itiraz ettik fabrikayla görüşecez dediler p.tesi döneceklerini söylediler.3 gün geçti tabi biz çok üzüldük sonucu 4 gözle bekliyoruz.telefon açtılarki tanımadığımız konuşmayı bilmeyen biri bizden kalan miktarı istiyor.dedik hani değişilecekti.aynen böyle  ha...o olmuyormuş dedi.böyle arkadaşlar doğtaşı kaç kez aradım iki gözüm iki çeşme derler ya bayiniz bize böyle yaptı diye sizi arayacaz dediler tenezzül bile etmediler. şuan mahkeme aşamasındayız çok kötü günlerdi düşünmek bile istemiyorum. misafirler koltukları görünce gözlerine inanamıyorlar şaka gibi diyorlar o kadar komik..sakın firmaya güvenipte ürün almayın.alışveriş bitince yüzünüze bakan yok.bir yetkili çıkıpta müşterinin sorunu ne demiyor.....işte böyle bir firma..........