Gönderen Konu: danino hayvanları keşfet  (Okunma sayısı 11993 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı adamoda

• Usta Kampanyacı
Ynt: danino hayvanları keşfet
« Yanıtla #10 : 27 Ocak 2011, 15:07:00 »
arkadaşlar püf noktası varmı? ben kameraya tutuyorum .dinozor bir türlü görmüyor . nasıl yaptınız yazarmısınız?

Çevrimdışı sozten

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #11 : 27 Ocak 2011, 15:13:47 »
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
arkadaşlar püf noktası varmı? ben kameraya tutuyorum .dinozor bir türlü görmüyor . nasıl yaptınız yazarmısınız?
bende de bir dinozor var keyifli bir arada yapacagım,yapınca haber veririm :)

Çevrimdışı devrim1986

• Usta Kampanyacı
  • P.S. ✿ I Love You..✿
« Yanıtla #12 : 27 Ocak 2011, 15:24:14 »
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin

Lütfen aşağıdaki noktaları kontrol ederek tekrar dene.

- Eğer kamerandaki görüntü bozuksa (bulanık görünüyorsa, net değilse, fazla karanlıksa vb.) web kameranın ayarları bozuk olabilir. Kameranın ayarlarını değiştirerek ya da farklı bir web kamerasıyla tekrar deneyebilirsin.

- Eğer bulunduğun oda yeterince ışık almıyorsa veya kameradaki görüntüyü bozacak şekilde çok fazla ışık alıyorsa bu hayvan kartlarını tanıtamamana neden olabilir. Işık koşullarını değiştirerek tekrar deneyebilirsin.

- Kartlarını kameraya tutarken kartlarının ön yüzünü parmaklarınla kapatmamalısın.

- Kartlarını kamera görüntün üzerindeki kareyi dolduracak şekilde göstermelisin.

- Eğer yukarıdaki işlemlerin tümünü yapmana rağmen sorunun devam ederse kartını Danino kutusu içinden çıkan beyaz kağıdın üstüne koyarak bu şekilde kameraya tutmayı deneyebilirsin. :):)
Dünyalar kadar değil aşklarım kadarsın...

Çevrimdışı incesaz

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #13 : 27 Ocak 2011, 16:26:19 »
kamera görmüyorsa beyaz bir kağıdın üstüne koy kameraya göster bende de bazılarını görmedi öyle yaptım hemen görüyor o zaman
Balığa,denizden başkası azaptır.