Gönderen Konu: Borca girdim ev aldım  (Okunma sayısı 4562 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı ask_ne_demek

• Usta Kampanyacı
Ynt: Borca girdim ev aldım
« Yanıtla #10 : 10 Ocak 2011, 10:52:04 »
inşallah dediğiniz gibi kazanırsınız ama elden gelen öğün olmaz oda vaktinde olmaz derler...inşallah Rabbim borcunuzu ödeme kolaylığı versin nasıl ödendiğini anlamadan çabucak biter inşallah
Geçmiş tozdur, üfle gitsin

Çevrimdışı ERMAN29

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #11 : 10 Ocak 2011, 10:56:05 »
allah yardımcınız olsun.borç yigidin kamçısı derler :)

Çevrimdışı Scorpion

• Acemi Kampanyacı
  • **
« Yanıtla #12 : 10 Ocak 2011, 10:59:22 »
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
allah yardımcınız olsun.borç yigidin kamçısı derler :)

Bunu genelde borcu olanlar söylüyo nedense ;D  Bendede bir miktar var ama kafama göre daire bulamadım daha, borç harç işlerini sevmem param varsa alırım yoksa almam..  Borcu olanlarada Allah sabır versin ve yardımcı olsun diyorum..
Düşman isterseniz dostlarınızı geçmeye çalışınız. Dost isterseniz, bırakın dostlarınız sizi geçsin... La Rochefoucauld

Çevrimdışı TRBOZGUR

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #13 : 10 Ocak 2011, 11:01:04 »
borca girmeden hiçbir şeye sahip olamıyorsun. Bizde belediyenin yaptığı evlere girdik. 120 taksitin 19 unu ödedik azı gitti çoğu kaldı bile. zaman hemen geçiyor Allah büyüktür.

Çevrimdışı Scorpion

• Acemi Kampanyacı
  • **
« Yanıtla #14 : 10 Ocak 2011, 11:03:50 »
borca girmeden hiçbir şeye sahip olamıyorsun. Bizde belediyenin yaptığı evlere girdik. 120 taksitin 19 unu ödedik azı gitti çoğu kaldı bile. zaman hemen geçiyor Allah büyüktür.

Haklısında tamamen borç olunca baya zorlar, biraz paran vardır ama geri kalanı eksiktir borç alman gerekir. Ama sıfırdan milyarlarca borç almak akıl kârı gelmiyo bana.. Hele bide bankalara bulaşırsan aman aman  :D
Düşman isterseniz dostlarınızı geçmeye çalışınız. Dost isterseniz, bırakın dostlarınız sizi geçsin... La Rochefoucauld

Çevrimdışı öncevatan

• Usta Kampanyacı
  • Bol Bereketle Sağlıklı günler versin Rabbim
« Yanıtla #15 : 10 Ocak 2011, 11:16:24 »
Evet arkadaşlar bende bir kaç kez yola çıktım ödermiyim ödemezmiyimdiye teredüt te kaldım Krediler düştü 5 yıllık aldım 716 tl ayda ödeyecem  İşallah sıkıntısız öderim 209 Da Droetkerde Pasat da asil olaydım alırdım dersiz borçsuz Ama yedekden kaldım oda güzel birşey yedekde kalmak 256 bin kişinin içinde çıkması da mucize Rahbim işallah bir gün gösterir işallah bu mucizeyi Hepinizde allah razı olsun içimin rahatlatınız

Çevrimdışı nursen

• Usta Kampanyacı
    • bloğum
« Yanıtla #16 : 10 Ocak 2011, 11:16:32 »
sizi o kadar iyi anlıyorumki kredi kartlarımın borçları git gide artıyor ayrıca ev deki kimse bilmiyor eşim biliyor tek ve maaslarımız çok düşük kızım okuyor onun masrafı cok maasları eve bırakıyoruz kayınpeder bıldıgınden alamıyorum ıcınden para ve kartlar gıtgıde yukselıyor ayrca zamda geldı bılıyosunuz bizde ev aldık onuda oduyoruz kaynım evlendı onada ben krdı cektım onu oduyorum asgarı ucret maasım 650 tl dolayısıyla kendı borcum gıt gıde katlanıyor yenı deıl 2/3 yıl oldu hep boyle Allah banada yardım etsın cıkamıyorum artık ısın ıcınden :'( zor bır durum bu inşallah sizinde hemencik biter anlamadan
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin bloğuma ve kampanyalarıma herkesi beklerim İZLEYİN BENİ

Çevrimdışı CDE

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #17 : 10 Ocak 2011, 11:23:08 »
Hayırlı olsun eviniz, sağlıkla huzurla oturun...

bizde 2,5 sene önce aldık...

5,5 yılımız kaldı..

kira öderken sinir oluyordum, şimdi kiraya verdiğim paranın 3,5 kat fazlasını krediye ödüyorum ama hiiiiç zor gelmiyor o parayı ödemek...

Çevrimdışı TRBOZGUR

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #18 : 10 Ocak 2011, 11:23:45 »

Haklısında tamamen borç olunca baya zorlar, biraz paran vardır ama geri kalanı eksiktir borç alman gerekir. Ama sıfırdan milyarlarca borç almak akıl kârı gelmiyo bana.. Hele bide bankalara bulaşırsan aman aman  :D

Kafanı kullandıktan sonra ve ayağını yorganına göre uzattıktan sonra başaramayacağın hiçbir şey yok.

Çevrimdışı firuzeyno10

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #19 : 10 Ocak 2011, 11:24:14 »
HAYIRLI UGURLU OLSUN :)) olsun sonuçta mal sahibi oldun.Allah sağlık versın sular seller gibi öde insallah:9