Gönderen Konu: ben neden bişey kazanamıyorum  (Okunma sayısı 14995 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı ecrim

• Usta Kampanyacı
    • Dangerous liaison. Looking for a partner for risky dating
Ynt: ben neden bişey kazanamıyorum
« Yanıtla #60 : 05 Ocak 2011, 10:59:03 »
evet çekilişlerden ben çok şey kazanıyorum.katılmayınca çıkmıyor da tabi..hediyenin büyüğü küçüğü olmaz.bloglardan olsun başka yarışmalardan olsun.çıkıyor allah a şükür.size de çıkar neden çıkmasın?

mesela 50.kişiye şu..bilmem kaçıncıya bu..onlara katılın.onlardan da mı çıkmayacak yani.geçen tekin acardan parfüm kazandım mesela.denemeye devam..
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin

Çevrimdışı ERMAN29

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #61 : 05 Ocak 2011, 10:59:48 »
evet bence de çok haklısın burada arkadaşlıgın dostluğun ve kardeşligin bir belirtisi olmalı ben burada olmamdan memnunum.emegi geçenlerden sagolsunlar.herkese teşekürler

Çevrimdışı Scorpion

• Acemi Kampanyacı
  • **
« Yanıtla #62 : 05 Ocak 2011, 11:00:10 »
Onun amacı farklı, ciddiye alıp cevap vermeyin. 2 laf söyleyip gidiyo sonra kıs kıs gülüyodur.
Düşman isterseniz dostlarınızı geçmeye çalışınız. Dost isterseniz, bırakın dostlarınız sizi geçsin... La Rochefoucauld

Çevrimdışı deliefe06

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #63 : 05 Ocak 2011, 11:00:23 »
katılıyorum arkadaşa bu forumda kendine yontan çok kişi var

Çevrimdışı nursen

• Usta Kampanyacı
    • bloğum
« Yanıtla #64 : 05 Ocak 2011, 11:01:20 »
oylamalı yarışmalara gürmiyorum bende kazanırsan firmanın kendi çekilişinden kazanıyorum yardım isteyenlerı elımden geldıgınce yardımda edıyorum onlarda bana yardım ediyor ama ben face gıremıyorum mesela onlardanda o sekılde yardım alıyorum bılıyorumkı asla oylamalılardan kazanamam o kadar cevrem yok bazı kısılerde yardım ıster ama yardım etmez ondan kafam rahat cekılsılere katılıyorum oylamalılar cok emek ıster gece gunduz o kadar yapamıyorum ıs yerınde her yere rahat gıremıyorum evde işlerim çok oluyor bazen bakamıyorum ama yınede emek verıp bır takım seyler kazanıyorum çok şükür
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin bloğuma ve kampanyalarıma herkesi beklerim İZLEYİN BENİ

Çevrimdışı neron54

• Forum Moderatörü
  • Usta Kampanyacı
« Yanıtla #65 : 05 Ocak 2011, 11:03:37 »
evet bence de çok haklısın burada arkadaşlıgın dostluğun ve kardeşligin bir belirtisi olmalı ben burada olmamdan memnunum.emegi geçenlerden sagolsunlar.herkese teşekürler
eyvallah biz de memnunuz ;D

Çevrimdışı Scorpion

• Acemi Kampanyacı
  • **
« Yanıtla #66 : 05 Ocak 2011, 11:04:31 »

İşte üye dediğin böyle olacak ;D
Düşman isterseniz dostlarınızı geçmeye çalışınız. Dost isterseniz, bırakın dostlarınız sizi geçsin... La Rochefoucauld

Çevrimdışı deliefe06

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #67 : 05 Ocak 2011, 11:05:35 »
tabi sizin istediğiniz gibi cevap verenleri  poh pohlayın bakalım

Çevrimdışı HoppiDi

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #68 : 05 Ocak 2011, 11:05:50 »
Bu konuda niye teşekkür butonları yok. Herkese teşekkür edesim varr :D

Çevrimdışı yigitkaraca

• Acemi Kampanyacı
  • **
« Yanıtla #69 : 05 Ocak 2011, 11:08:48 »
Ya ben bişey kazanmak için söylemiyorum ki bunları.Ben burdaki dönen dolaplara sinirleniyorum.Bana diyosunuz ki 3-5 saat bişey değil peki o zaman çok iyi bildiğim biri var her açılan konudan burda bulunmadan kendisine haber geliyor ve giriyor bilgisayara oylamaya katılıyor.Siz bana hala gayretten falan bahsediyorsunuz.Bu iş dürüstlükle olmuyor.Ben 1 yıldan fazla bir süredir bir sürü kampanyaya katldım ve sayısız yerden numune istedim.Gerçekten söylüyorum bırakın yarışma kazanmayı elime en ufak bir numune dahi geçmedi.Harbi söylüyorum.Ben burda günde 24 saat geçirsem gene de alamayacağımı tahmin ediyorum.Diyorum ya size bir sürü dolap dönüyor.Bu durumun düzelmesi de çok zor bence...Bir de doyuma ulaşmak var.Bazı üyeler burdan ev falan almadan ayrılmaz bence.Onlar başkalarına fırsat verebilmesi için doyuma ulaşması gerekiyor.

günde 5 saat buralarda takılsaydınız en azından ilk 1000 kişiye hediyeli kampanyalara katılır ve bir sürü ödül kazanırdınız.