Gönderen Konu: ben neden bişey kazanamıyorum  (Okunma sayısı 15089 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı sozten

• Usta Kampanyacı
Ynt: ben neden bişey kazanamıyorum
« Yanıtla #50 : 04 Ocak 2011, 22:11:40 »
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
eminönünde nerde bu sozten bana da öğretir misin :)

Bi saniye bi saniye ..Sözten önce bana öğret tam olarak nerde..

Lütfen kısmetimle oynamayın sibelert hanım ...İlk kez kısmetim döndü değerlendirmek istiyorum..
İnşallah kısmetiniz bol olur biolog (Valla her okuyuşumda gülüyorum ilk defa kısmetiniz dönmüş ;D ;D ;D)

Çevrimdışı gersoy

• Acemi Kampanyacı
  • **
« Yanıtla #51 : 05 Ocak 2011, 09:58:36 »
Ben burda Nunki'ye teşekkür ederim.Gerçekleri yazdığı için.Özellikle burdan bolcana hediye kazanan arkadaşlar sinirlenmişler.Haklılar tabi..Burda bir gruplaşma mevcut malesef.Bu gruplaşma yüzünden bazen bakıyorum hiç beğenilmeyecek bişey sadece bir grubun içinde diye oy toplamış.Mesela bir kere paşabahçe en güzel yılbaşı masasını kim hazırlayacak diye bir yarışma açmış bir bakıyorum kazanana benim gördüğüm sıradan masalardan biriydi.Ama belli ki burda çevre edinmiş bu yüzden oy toplamış.Bu dürüst bir davranış mı şimdi?Hakeden değil sürüden biri olursan bişey kazanıyosun.Bu yüzden bana gönderilen lütfen şu yarışmada beni destkle mesajlarını eğer hakediyorsa destekliyorum.Bir grup yerleşmiş buraya.O öbürüne destek veriyor öbürü de ona.Sonra da çuvalla hediye.Ben yarışma sonuçlarına bakıyorum benim bu yarışmanın açıldığından haberim yok.Oysa günde 3-5 saat burdayım.Bir yıldır.Buraya 2 günde bir bakan kişi bile gruptan biri diye ödül kazanıyor.Neden çünkü eminim daha önce o da birini bu şekilde kazandırmıştır.Yani bu site güzel bir site ama Sağolsun gene üç kağıtçılar ödülleri topluyor malseef.

Çevrimdışı öncevatan

• Usta Kampanyacı
  • Bol Bereketle Sağlıklı günler versin Rabbim
« Yanıtla #52 : 05 Ocak 2011, 10:11:16 »
Canım Kardeşim ben 1987 buyana uraşıyorum keh kazanıyorum keh kazanamıyorum kazansamda şükür kazanmasamda şükür ediyorum Sabır isyan etme sen bir gün kazanacaksın Sizlere bir sey anatacam Adamın birisi Allaha durmadan dua ediyormuş Allahım bana ev ver diye bu dua bir kaç sene sürmüş en sonunda isyan etmiş niye vermiyor tabiki rabbim herşeyi görüyor duyor Rabbim buna ev vermiş ama başına geleceklerden haberi yok arada bir kaç sene evde oturmuş Nasıl olduysa evde yangın çıkmış bütün eşyalıarı yanmış  daha sonra annamışki Ben allaha isyan etim aza kanat getirmedim  Şükür etmedim bu da bana büyük ceza

Çevrimdışı Esmanur

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #53 : 05 Ocak 2011, 10:22:02 »
gülistan kardeş günde 3-5 saat burada olman her kampanyayı takip edebileceğin anlamına gelmiyor.bende bazen bir bakıyorum hiç görmediğim ve duymadığım yarışma sonuçlanmış ve kazananlar olmuş ama konusu forumda var tamamen benim gözden kaçırmam neticesinde oluşmuş bir durum.
ayrıca burada kimsenin bir sürü oluşturduğunu düşünmüyorum herkes istediği kişilere oy vermekte özgür bana her özel mesaj atana oy veriyormuyum istediğim kişiye veriyorum.
hoş kimseyi geri çevirdiğimde söylenemez (yeni üyeler dışında)
kampanyaları düzenli olarak takip edersen mutlaka kazanacağını düşünüyorum insan isterse ve emek verirse herşeyi başarır.....istediğim iki kampanyaya katılmak için sabah saat 05:00 de internetin başındaydım

sanırım azmetmen gerekiyor. :)

Çevrimdışı ultraerdem

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #54 : 05 Ocak 2011, 10:22:43 »
Ben burda Nunki'ye teşekkür ederim.Gerçekleri yazdığı için.Özellikle burdan bolcana hediye kazanan arkadaşlar sinirlenmişler.Haklılar tabi..Burda bir gruplaşma mevcut malesef.Bu gruplaşma yüzünden bazen bakıyorum hiç beğenilmeyecek bişey sadece bir grubun içinde diye oy toplamış.Mesela bir kere paşabahçe en güzel yılbaşı masasını kim hazırlayacak diye bir yarışma açmış bir bakıyorum kazanana benim gördüğüm sıradan masalardan biriydi.Ama belli ki burda çevre edinmiş bu yüzden oy toplamış.Bu dürüst bir davranış mı şimdi?Hakeden değil sürüden biri olursan bişey kazanıyosun.Bu yüzden bana gönderilen lütfen şu yarışmada beni destkle mesajlarını eğer hakediyorsa destekliyorum.Bir grup yerleşmiş buraya.O öbürüne destek veriyor öbürü de ona.Sonra da çuvalla hediye.Ben yarışma sonuçlarına bakıyorum benim bu yarışmanın açıldığından haberim yok.Oysa günde 3-5 saat burdayım.Bir yıldır.Buraya 2 günde bir bakan kişi bile gruptan biri diye ödül kazanıyor.Neden çünkü eminim daha önce o da birini bu şekilde kazandırmıştır.Yani bu site güzel bir site ama Sağolsun gene üç kağıtçılar ödülleri topluyor malseef.

Yürü bee kim tutar seni  :D :D

Çevrimdışı neron54

• Forum Moderatörü
  • Usta Kampanyacı
« Yanıtla #55 : 05 Ocak 2011, 10:41:10 »
günde 3-5 saat buradasınız hem de yaklaşık bir yıldır foruma üyesiniz, fakat nedense profilinizde toplamda 17 saat sitede bulunduğunuz yazıyor.. istatistik yalan söylemeyeceğine göre...

Çevrimdışı gersoy

• Acemi Kampanyacı
  • **
« Yanıtla #56 : 05 Ocak 2011, 10:48:59 »
Ya ben bişey kazanmak için söylemiyorum ki bunları.Ben burdaki dönen dolaplara sinirleniyorum.Bana diyosunuz ki 3-5 saat bişey değil peki o zaman çok iyi bildiğim biri var her açılan konudan burda bulunmadan kendisine haber geliyor ve giriyor bilgisayara oylamaya katılıyor.Siz bana hala gayretten falan bahsediyorsunuz.Bu iş dürüstlükle olmuyor.Ben 1 yıldan fazla bir süredir bir sürü kampanyaya katldım ve sayısız yerden numune istedim.Gerçekten söylüyorum bırakın yarışma kazanmayı elime en ufak bir numune dahi geçmedi.Harbi söylüyorum.Ben burda günde 24 saat geçirsem gene de alamayacağımı tahmin ediyorum.Diyorum ya size bir sürü dolap dönüyor.Bu durumun düzelmesi de çok zor bence...Bir de doyuma ulaşmak var.Bazı üyeler burdan ev falan almadan ayrılmaz bence.Onlar başkalarına fırsat verebilmesi için doyuma ulaşması gerekiyor.

Çevrimdışı ultraerdem

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #57 : 05 Ocak 2011, 10:51:13 »
Adres ve telefon bilgilerini kontrol et bence ben hiç istemeden numune geliyo bana :):)

Çevrimdışı ecrim

• Usta Kampanyacı
    • Dangerous liaison. Looking for a partner for risky dating
« Yanıtla #58 : 05 Ocak 2011, 10:53:25 »
arkadaşım ne yaxık ki pek çok konuda olduğu gibi bu konuda da durum aynı yani emek olmayınca yemek olmuyor.mesela ben 3000 tl değerinde koltuk takımı kazandım.yarışma içeriği olarak her gün 45 tane günün ürününü bulmam gerekiyordu ve tam 5000 tane ürün arasından ben hergün saatlerimi harcayarak ve onca arkadaşımın e posta adreslerini isteyerek onlara davet yolladım .sağolsunlar pek çok arkadaşım yardımcı oldu.e zamanı geliyor onlarında bana işi düşüyor bende elimden geldiğince onlara destek oluyorum.bu işler böyle.çoğu şey hep karşılıklı oluyor.zaten bu hayyata da karşılıksız bir şey yok.bu yarışma için 1 ay uğraştım hatta istanbul da yakın akrabanın düğününe gitmem gerekti de inanki düğün müğün demedim sabah erkence kaltım bilmediğim yerlerde intenet cafa aradım oturdum kaç saat o günün ürünlerini buldum.düğüne geç kalmak cabasına.

kısacası bu işlerle uğraşacaksan emek vermelisin.yok öyle ayağıma gelsin.ben kaç tanıdğıma siteyi öneriyorum.siz de katılın takip edin kazanın diyorum.oralı olmuyor kimse. ama ben bişey kaznınca utanmazca isteyebiliyorlar.kusura bakmasınlar uğraşan benim vermiyorum artık.

emek emek emek :...tek çıkar yolu bu kazanmak için..

Çevrimdışı neron54

• Forum Moderatörü
  • Usta Kampanyacı
« Yanıtla #59 : 05 Ocak 2011, 10:55:38 »
Ya ben bişey kazanmak için söylemiyorum ki bunları.Ben burdaki dönen dolaplara sinirleniyorum.Bana diyosunuz ki 3-5 saat bişey değil peki o zaman çok iyi bildiğim biri var her açılan konudan burda bulunmadan kendisine haber geliyor ve giriyor bilgisayara oylamaya katılıyor.Siz bana hala gayretten falan bahsediyorsunuz.Bu iş dürüstlükle olmuyor.Ben 1 yıldan fazla bir süredir bir sürü kampanyaya katldım ve sayısız yerden numune istedim.Gerçekten söylüyorum bırakın yarışma kazanmayı elime en ufak bir numune dahi geçmedi.Harbi söylüyorum.Ben burda günde 24 saat geçirsem gene de alamayacağımı tahmin ediyorum.Diyorum ya size bir sürü dolap dönüyor.Bu durumun düzelmesi de çok zor bence...Bir de doyuma ulaşmak var.Bazı üyeler burdan ev falan almadan ayrılmaz bence.Onlar başkalarına fırsat verebilmesi için doyuma ulaşması gerekiyor.
ilk önce çok art niyetlisiniz.. şunu belirteyim ki bir şeyler kazanmak için illa destekli, beğenili yarışmalara katılmak gerekmiyor.. çünkü ben çok uzun zamandır foruma üyeyim fakat şimdiye kadar en fazla 3 veya 4 kez destekli kampanyaya katılmışımdır.. ama yarışmalar, çekilişler ve diğer kampanyalar sayesinde bir çok şey kazandım hem de bunlar ele avuca gelir şeyler.. sen gelmişsin burada insanları yanlış yönlendiriyorsun ve milleti provoke etmeye çaçlışıyorsun.. 1 yıldır sadece çekilişlere katılmış olsan, bırak yarışmayı veya herhang bir şeyi, yine bir çok şey kazanmış olurdun.. ama ben senin samimiyetinden şüphe ediyorum ve de amacının çok farklı şeyler olduğunu düşünüyorum.. elbette bazı yerlerde yanlışlar vardır, yanlış kişiler de vardır fakat bu senin takındığın düşünce tarzı en yanlışı.. umarım insanları kışkırtmaya, yanlış bilgiler vermeye devam etmezsin.
« Son Düzenleme: 05 Ocak 2011, 10:57:46 Gönderen: neron54 »