Bağlanılan Hatırlatmalar

• Nescafe çekiliş sonucu: 08 Nisan 2011

Gönderen Konu: nescafe çekilişle 10 BMW116 i 5 ocak-31 mart  (Okunma sayısı 31003 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı sakaryazede

• Usta Kampanyacı
  • BAY İSTATİSTİK
Ynt: nescafe çekilişle 10 BMW116 i 5 ocak-31 mart
« Yanıtla #10 : 26 Aralık 2010, 13:54:57 »
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
arkadaşlar bu araba çekilişlerine buradan yüzlerce binlerce kişi katılıyor ama ne garip tesadüftür ki daha hç çıkan olmadı acaba diyorum bu büyük hediyeleri kendi adamlrına mı veriyorlar çünkü o kadar kampanyacı var ama hiç bana araba çıktı diyene rastlamadım siz ne desiniz
Forumdan bmw z3 kazanan arkadaşımızda var..

1- Arkadaşlar mesleğim gereği perakendecileri çok iyi biliyorum. Nestle başka kampanyalarında da daha kampanya başlamadan ürünlerini piyasaya vermişti. Sanıyorum geçen yıl Crunch ürününde bir kampanyada aynı taktiği izledi. Yapılması gerekende budur zaten. Kent bu konuda çok yanlış taktik izlemişti. Kampanyası başladı, aylarca kampanyalı ürünleri Anadolu Yakası'nda hiçbir markette yoktu. Çünkü stoğu hızlı dönen ürünler değil. Keza her yıl gelenekselleşen Dr. Oetker ürünlerine bakın, geçen yıl ki VW Tiguan verdiği çekiliş kartlı ürünler hala yerel marketlerde.
2- Şike olduğunu düşündüğüm çok çekilişe denk geldim. Şüphenizde haklısınız. Ancak ben araba değil de iki defa motorsiklet kazandım. İsim vermeyeyim bir çekilişte 20bin üzeri katılım olmasına rağmen aynı soyadlı ve aynı ilden iki kişi çekilişi kazandı. 10 kişi hediye alacaktı, kuşkulandım. Daha da araştırdım, malum şahıs aynı marketin başka çekilişlerini de kazanmış. Artık o marketin çekilişlerine katılmıyorum.
3- Arkadaşlar malum bildiğimiz kampanya duyuru sitelerine bakın. Çekilişler koptu. 2011 ve sonrası nasıl olacak bilmiyorum ama bu sene gerçekten altın yılı yaşıyoruz. Eminim birilerine çıkacaktır. Katılımın az olduğu ve süresi kısa olan mantıklı çekilişlere katılırsak kazanma şansımız artacaktır. Ama adamlar 4-6 aylık çekiliş yaparsa ve Nescafe örneğinde BU yılki Audi araba çekilişlerinde 116 GÜN SÜREN KAMPANYADA 5.697.579  üstünde katılım olmuştu. (ÇOK GÜZEL HAREKETLER iLE SÜREN KAMPANYA TANıTıMı VE ÜRÜNÜN UCUZ OLMASıNıN DA FAKTÖRÜ VAR) Bu çekilişte öyle olacakTIR. Emin olun. GSM kampanyaları ile ilgili bir yazım var blogumda. Bu tarz kampanyalarla malı götürenler asıl onlar, ve ben onların kampanyalarına katılmıyorm.
« Son Düzenleme: 26 Aralık 2010, 21:17:24 Gönderen: sakaryazede »
Dimyat'a pirince giderken evdeki bulgurdan olma.

Çevrimdışı YeniSahip

• Usta Kampanyacı
    • Facebook
« Yanıtla #11 : 26 Aralık 2010, 13:59:42 »
Geçen seferki kampanyadan aldığım kahveler hala duruyor bir kavanoz. Demek bir kavanoz daha ekleyeceğim yanına. :)

Çevrimdışı aydıner

• Acemi Kampanyacı
  • **
« Yanıtla #12 : 26 Aralık 2010, 21:20:17 »
arkadaşlar bu araba çekilişlerine buradan yüzlerce binlerce kişi katılıyor ama ne garip tesadüftür ki daha hç çıkan olmadı acaba diyorum bu büyük hediyeleri kendi adamlrına mı veriyorlar çünkü o kadar kampanyacı var ama hiç bana araba çıktı diyene rastlamadım siz ne desiniz
Merhaba arkadaşlar,ben de benim gibi kampanya meraklısı var mı diye merak eder dururdum bu siteyi görmeden önce;geçen sene 4 kavanoz nescafe biriktirmiştim:(
 Büyük firmaların çekilişlerde hile yapacaklarını  ve riske gireceklerini sanmıyorum ama sonuç olarak orada 10 noter bile bulunsa elektronik ortamda yapacak olan yine de yapar.

Çevrimdışı devrim1986

• Usta Kampanyacı
  • P.S. ✿ I Love You..✿
« Yanıtla #13 : 26 Aralık 2010, 22:10:55 »
Yakın zamanda forumdan birine daha araba çıkacak hissediyorum ;D

kanka off off sen falcı mısın yahuuu sus suuss temamm çıksın önce sonra bizde onu kutlayalımmmm.. :D :D :D :D
Dünyalar kadar değil aşklarım kadarsın...

Çevrimdışı sakaryazede

• Usta Kampanyacı
  • BAY İSTATİSTİK
« Yanıtla #14 : 27 Aralık 2010, 10:02:23 »
Merhaba arkadaşlar,ben de benim gibi kampanya meraklısı var mı diye merak eder dururdum bu siteyi görmeden önce;geçen sene 4 kavanoz nescafe biriktirmiştim:(
 Büyük firmaların çekilişlerde hile yapacaklarını  ve riske gireceklerini sanmıyorum ama sonuç olarak orada 10 noter bile bulunsa elektronik ortamda yapacak olan yine de yapar.

Arkadaşlar bence yanlış çekilişlere yatırım yapıyorsunuz. Belirteyim, tamam katılım bedeli düşük, bir 3ü 1 arada 25 kuruş ama bu ürün alarak yapılan çekilişlerde bir rekordu. 5milyon 700bin katılım oldu. Keza örnek vermek gerekirse Unilever Magnum çekilişlerinde de katılım çok yüksek oluyor. O açıdan tavsiyem Migros insertlerinde duyurulan çekilişlerdir. Genelde 60 günlük çekilişler olur, katılım 15bin-25bin civarında olur. Kazanma şansınız daha yüksek olacaktır.

Çevrimdışı sakaryazede

• Usta Kampanyacı
  • BAY İSTATİSTİK
« Yanıtla #15 : 27 Aralık 2010, 10:06:28 »
BU demek değil ki katılmayın bu çekilişe. Katılın, ben de 2-3 tane alır katılırım. Ama kavanoz boyutunda almak da biraz saçma bence  ;D

Çevrimdışı Scorpion

• Acemi Kampanyacı
  • **
« Yanıtla #16 : 27 Aralık 2010, 10:08:37 »
BU demek değil ki katılmayın bu çekilişe. Katılın, ben de 2-3 tane alır katılırım. Ama kavanoz boyutunda almak da biraz saçma bence  ;D

Şansı olmayan adam isterse konteyner'la alsın yine çıkmaz. Şansı fazla zorlamanın anlamı yok.
Düşman isterseniz dostlarınızı geçmeye çalışınız. Dost isterseniz, bırakın dostlarınız sizi geçsin... La Rochefoucauld

Çevrimdışı sakaryazede

• Usta Kampanyacı
  • BAY İSTATİSTİK
« Yanıtla #17 : 27 Aralık 2010, 17:09:10 »

Şansı olmayan adam isterse konteyner'la alsın yine çıkmaz. Şansı fazla zorlamanın anlamı yok.

Ne diyor Erman Hoca reklamda :

OYNAMADAN KAZANAMAZSIN.  ;)

Yalnız gerçekten 5 milyon katılımlı bir çekilişte büyük ödül bana çıksa, işte o zaman kendime şanslı derim.

Çevrimdışı düşler sokağı

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #18 : 27 Aralık 2010, 17:24:46 »
Geçen seferki kampanyadan aldığım kahveler hala duruyor bir kavanoz. Demek bir kavanoz daha ekleyeceğim yanına. :)
bende de kavanozda duruyor hala :)

Çevrimdışı hsyn_07

• Yeni Kampanyacı
  • *
« Yanıtla #19 : 04 Ocak 2011, 03:11:21 »

az önce mareketten nescafe aldım yeni kampanyası başlıyormuş çekilişle 10 kişiye BMW116i ve her 3 paketten birinde bedava nescafe kazanma şansı.
promosyonlu paketlerın içindeki şifreyi 3222ye veya nescafe.com.tr adresinden gönderilebiliyor.

kazananlar 8 nisan 2011 radikal gazetesinde

sms ile çıkan şifreyi göndermek ücretli peki ama benim anlamadığım siteden form doldurarak kanpanyaya katılmak ücretsiz mi oluyor :)