Gönderen Konu: 'O' ölüyor  (Okunma sayısı 4422 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı didedar

• Usta Kampanyacı
'O' ölüyor
« : 09 Aralık 2010, 11:21:22 »
BUNDAN TAM 5 YIL ÖNCE ÇOK SAMİMİ OLDUĞUM HER ŞEYİMİ PAYLAŞTIĞIM BİR ERKEK ARKADAŞIM VARDI ALİ. O BİR GÜN TESADÜFEN AYSİMA ADINDA BİR KIZLA TANIŞMIŞ TELEFONDA. KIZ ÇOCUKKEN BABASINI KANSERDEN KAYBETMİŞ VE NE ACIDIR Kİ ANNESİNİDE O YANINDAYKEN BİR ARABA ÇARPMIŞ VE KOLLARINDA MALESEF CAN VERMİŞ. 2 ABİSİ VAR BİRİ İSTANBULDA BİRİ DENİZLİDE. KIZ TOP GİBİ BİR ORDA BİR ORDA YAŞIYOR VE ŞUAN DENİZLİDE VE BİR HAVLU FABRİKASINDA ÇALIŞIYOR.

YAŞI 21 BENİM TANIDIĞIMDA 16 YAŞINDA HER FIRSATTA HAYATTAN BIKTIĞI İÇİN İNTİHAR ETMEYİ DÜŞÜNEN VE DEFALARCA DA SON ANDA KURTARILAN BİRİYDİ. BENİM AİLECE GÖRÜŞTÜĞÜM BİRİSİDİR. BEN ONUN MANEVİ ABİSİYİM.  ARKADAŞIM ALİDEN AYRILDI VE 2 KEZ İNTAHAR ETTİ HİÇ YÜZYÜZE GÖRÜŞMEDİM SADECE FOTOGRAFLARDAN GÖRDÜM O DÜNYALAR İYİSİ CANIM KARDEŞİMİ . AMA HER ZOR ANINDA HER AĞLADIĞINDA YANINDAYDIM. BİRBİRİMİZLE KARDEŞLİK BAĞI KURDUK VE ONA SÖZ VERDİM EVLENİNCE KESİNLİKLE DENİZLİYE GELİP SENİ ELLERİMLE GELİN EDECEĞİM DİYE. ASLINDA TANIŞMAMIZDA ALİ DEN AYRILMASINDAN DOLAYI BAŞLADI. O BOŞLUKTA DESTEK OLMAYA ÇALIŞTIM İZMİRDEN.

GEÇENLERDE ÇOK MUTLUYDU BİRİSİ KENDİNİ İSTEMEYE GELMİŞ. GÖRÜCÜ USULÜ AMA O YİNEDE ACAYİP MUTLUYDU. AMA ABİSİ ÇOCUĞUN AİLESİNİ KOVMUŞ VE KIZI FECİ ŞEKİLDE DÖVMÜŞ SEN SOKAKLARDA ERKEKLERLEMİ KIRIŞTIRIYORSUN DİYE. KIZ BENİM TANIDIĞIMDAN BERİ ÇALIŞIR VE ALDIĞI PARAYI ABİSİNİN AVUCUNA VERİR VE AİLENİN KÜÇÜK COCUKLARINA BAKAR. HA KİMSESİ YOKMU VAR TABİ AYSİMANIN AYDINDAKİ AMCALARI ONLARDA YAZ DÖNEMİ KIZI ÖDÜNÇ ALIP TARLADA ÇALIŞTIRMAK İÇİN GETİRTİYORLAR KIZI. BEN AİLEMDEN ÇOCUĞUMDAN EŞİMDEN BAHSEDİNCE NOLURSUN ABİ BANA AİLENDEN BAHSETME DEYİP AĞLAR. ŞUAN BİRKAÇ GÜN SONRA ASKERE GİDECEĞİM. AMA ONUN BİN KATI DAHA ÇOK DÜŞÜNDÜĞÜM KARDEŞİM AYSİMA. GEÇEN DOKTORA GİTMİŞ VE ...............
KAN KANSERİ OLDUĞUNU ÖĞRENMİŞ. BANA ZORLA SÖYLEDİ VE ÇARŞIDA BİR KENARA OTURDUM O KARŞIDAN BEN TELEFONDA 10 DAKİKA AĞLADIK. ÇOK AMA ÇOK ÜZÜLDÜM. KADERSİZ KARDEŞİM ŞUAN İÇİN İÇİN ÖLÜYOR. BEN HAYATIMI UNUTTUM VE KIZCAĞIZ İÇİN NE YAPABİLİRİM ONU DÜŞÜNÜYORUM.

KİMSEYE SÖYLEMEMİŞ KISA SÜREDE ÖLECEĞİNİ DÜŞÜNÜYOR ANNEME KAVUŞACAĞIM ABİCİĞİM DİYOR. BEN ÇOK ÜZÜLÜYORUM. BUNUN ABİLERİ BENCE İNSAN DEĞİL HER FIRSATTA DAYAK ATIP ÇALIŞTIĞI PARALARLA ARABA ALAN İNSAN OLAMAZ BENCE. BEN ŞUAN ACAYİP DURUMDAYIM İÇİM ÇOK SIKILIYOR. AYSİMA HAYAT DOLUYDU HERŞEYE RAĞMEN AMA ŞUAN ÇOK KÖTÜ DURUMDA. SİZCE NE YAPIYOR ŞUAN. HALA FABRİKADA ÇALIŞIP AKŞAM HİÇBİRŞEY OLMAMIŞ GİBİ ABİSİNİN EVİNE GİDİYOR. NE YAPILABİLİR BİLMİYORUM AMA O KIZIN ÖLMESİNİ İSTEMİYORUM. ONA DESTEK OLACAK BİRİLERİNE ULAŞMAK İSTİYORUM. TEDAVİM İMKANSIZ ZATEN BU DÜNYADA HİÇKİMSEM YOK DİYOR HER FIRSATTA. MADDŞ OLARAK BENDE ÇOK İYİ DURUMDA DEĞİLİM AMA ONUN TEDAVİSİNDE MADDİ OLARAK BİRŞEYLER YAPMAK İSTİYORUM AMA KIZ TEDAVİ OLMAK YERİNE .ALIŞMAYA DEVAM EDİYOR.
SİZLERDEN AKIL İSTİYORUM. NE YAPABİLİRİZ.
Gün Geçtikçe Ö(z)lüyorum Sadece ...

Çevrimdışı nursen

• Usta Kampanyacı
    • bloğum
Ynt: 'O' ölüyor
« Yanıtla #1 : 09 Aralık 2010, 11:30:27 »
 :'( :'( :'( :'( içim bir tuhaf oldu ya rabbim yardımcısı olsun inşallah eminim yardım edicek durumları çok iyi olan insanlar vardır inşallah aysimayı tanırlar ve esirgemzler kendi adıma benim maddi durumum berbattan öte keşke elimden bir şey gelse keşke  :'( :'( :'(
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin bloğuma ve kampanyalarıma herkesi beklerim İZLEYİN BENİ

Çevrimdışı deliefe06

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #2 : 09 Aralık 2010, 11:30:34 »
allah sabır versin sana arkadaşım çok zor bir durum

Çevrimdışı didedar

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #3 : 09 Aralık 2010, 11:33:22 »
ünlü kişilerden yardım istemeye çalışacağım eğer ölmezse. işim kötüsü askere gidiyorum 2 gün sonra ama yemin ederim askerliği şuan unutmuş durumdayım. bana ulaştırmak için çok samimi bir arkadaşına mektup vermiş ölürse bana ulaşacak şekilde. çok ağladık. mutlaka birşeyler yapmak istiyorum. içim sıkıldı kusura bakmayın siz dostlarımla paylaşmak istedim.
Gün Geçtikçe Ö(z)lüyorum Sadece ...

Çevrimdışı fidanerili

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #4 : 09 Aralık 2010, 11:35:15 »
bu yazdıklarına duyarsız kalmak mümkün değil okurken gözyaşlarımı tutamadım.kendimi bi an onun yerinde hissettim.
allah kimseyi anne ve babasız bırakmasın benim de iki çocuğum var .elimden bişeyler  gelsede yapabilsem keşke.ama ona bol bol dua etmekten başka bişey yapamam.

Çevrimdışı ayferr24

• Usta Kampanyacı
  • rabbimin mükafatları
« Yanıtla #5 : 09 Aralık 2010, 11:37:07 »
hamileyim ve bu yazıdan dolayı canım acıdı .ne denilebilir ki rabbim yar ve yardımcısı olsun duadan başka birşey gelmiyor elimizden

Çevrimdışı yasemoskan

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #6 : 09 Aralık 2010, 11:37:56 »
bence LÖSEV'e başvurun çocuk olması gerekmiyor maddi durumu yetersiz zor durumdaki hastalarada tedavi yardımı yapıyorlar eminim hemen şimdi LÖSEV' le bağlantıya geçin inanıyorum yardımcı olacaklarına allah sabır versin

Çevrimdışı ask_ne_demek

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #7 : 09 Aralık 2010, 11:38:00 »
allah korusun bende çok üzüldüm ama şu maddiyat bitiriyor herkesi keşke olsaydıda yardım edebilseydik umarım yardım edenler çıkar.çok çaresiz biri belli Rabbim kimsesizlerin kimsesi aysimayıda darda koymaz inşallah acil şifalar verir :(
Geçmiş tozdur, üfle gitsin

Çevrimdışı erteb

• Global Moderator
  • Usta Kampanyacı
« Yanıtla #8 : 09 Aralık 2010, 11:39:51 »
İnşallah bir çözüm bulunur. Çok üzüldüm. Öncelikle tedavi görmeli tabiki. Sonra da o abiden kurtulmalı. Tedavi için para konusu zor biraz. Kanser vakfı gibi bir vakıf acaba yardımcı olur mu? Yada bunu facebookta paylaşsanız? Facebookta biz de kampanya hesaplarımızdan değil de gerçek hesaplarımızdan paylaşsak? Acaba bir çözüm olur mu? En azından tedavi için.
Denenmiş yemek tarifleri: Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin

Çevrimdışı Hayalkuzum

• Forum Moderatörü
  • Usta Kampanyacı
  • Hayatımın dönüm noktası
« Yanıtla #9 : 09 Aralık 2010, 11:40:12 »
çok üzücü bir durum. Allah yardımcısı olsun.