Gönderen Konu: Superkozmetik ödüllü anketleeerrr  (Okunma sayısı 2452 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı seker_lady

• Usta Kampanyacı
Superkozmetik ödüllü anketleeerrr
« : 08 Şubat 2009, 03:32:45 »
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin

ilgi duyduğunuz ürün ve konularla ilgili pazar araştırmalarına katılıp tüketici olarak bakış açınızı duyurmak, geleceğin ürünlerinde söz sahibi olmak ister misiniz?
Hem de bu araştırmalara katılmak karşılığında hediye ve ödüller kazanacaksınız desek?

Çevrimdışı bariskaplan

• Acemi Kampanyacı
  • **
Ynt: Superkozmetik ödüllü anketleeerrr
« Yanıtla #1 : 08 Şubat 2009, 11:04:05 »
Teşekkürler üye oldum ama kayıt formu çok uzundu yaşadığımız şehrin nüfusunu bile soruyorlar.

chemy

• Ziyaretçi
« Yanıtla #2 : 08 Şubat 2009, 11:27:35 »
Ödüllü Anketler   

İlgi duyduğunuz ürün ve konularla ilgili pazar araştırmalarına katılıp tüketici olarak bakış açınızı duyurmak, geleceğin ürünlerinde söz sahibi olmak ister misiniz?

Hem de bu araştırmalara katılmak karşılığında hediye ve ödüller kazanacaksınız desek?

Hemen Superkozmetik.com Araştırma Grubuna Katılın!
Superkozmetik.com ile İsveçli Araştırma Şirketi Cint AB arasında yapılan işbirliği ile artık anketlere katılarak çeşitli hediyeler kazanma şansına sahip olacaksınız. Üstelik seçimleriniz gelecekte kullanımınıza sunulacak çeşitli ürün ve hizmete yön verecek! Hemen katılmak için tıklayın.

Superkozmetik.com Araştırma Grubu Nedir?
Superkozmetik.com Araştırma Grubu, çeşitli firmaların pazar araştırmaları ile ürün ve hizmetlerine yön vermek amacıyla hazırlayacakları anket çalışmalarının yürütüleceği, bu çalışmalar karşılığında zaman zaman her üyeye küçük birer hediyenin verileceği, zaman zaman büyük ödüllerin çekilişler ile verileceği bir kullanıcı grubudur.

Nasıl Hediye Kazanacağım?
Her araştırma için özel olarak belirlenecek şartlara göre, hediye çekilişlerine katılma hakkı, doğrudan para ödülü veya bir hediye kazanacaksınız. Para ödüllerini dilerseniz biriktirerek alışveriş için kullanabilir, dilerseniz banka hesabınıza çekebilirsiniz.

Superkozmetik.com Araştırma Grubuna Katılmak Ücretli midir?
Araştırma Grubu'na katılmak tamamen ücretsizdir; aksine üyeler katıldıkları araştırmalar için çeşitli hediye ve ödüller kazanacaktır.

Kişisel Bilgilerim Güvende mi?
Superkozmetik.com Araştırma Grubu, Cint AB şirketi ile Pollemik.com arasındaki özel bir sözleşme çerçevesinde kurulmuştur. Gerek bu sözleşme, gerekse Cint'in üye olduğu uluslararası kurumların bağlayıcı kararları gereği kişisel bilgileriniz hiçbir şekilde üçüncü şahıslara veya araştırmacı kuruluşlara verilmeyecektir. Araştırmalar demografik bilgiler üzerinden yapılmakta, kişisel bilgiler sadece kimlik doğrulaması, hediye ve ödüllerin ulaştırılması, araştırma duyurularının yapılması için kullanılmaktadır.

Sistem Nasıl Çalışıyor?
Araştırma grubuna üye olduktan sonra, zaman zaman araştırmalara katılmak üzere davet alacaksınız. Sorular, alışveriş alışkanlıklarınız ve belirli bir ürün ya da hizmet ile ilgili davranışlarınız hakkında olacaktır. Araştırmalara katılma zorunluluğunuz bulunmadığı gibi, üyeliğinizi dilediğiniz zaman sonlandırmakta serbestsiniz.

Çevrimdışı desstiny

• Usta Kampanyacı
  • Pasif Agresif :)
« Yanıtla #3 : 08 Şubat 2009, 11:57:40 »
ben uzun zamandır üyeyim bu siteye hiç bişey gönderdikleri yok :-\
Ama ben işten Nefret Ediyorumm..
Bide Pazartesilerdenn..
Bide hiç bitmeyen saatlerdenn...

Çevrimdışı Beyondparadise

• Global Moderator
  • Hero Member
« Yanıtla #4 : 08 Şubat 2009, 12:50:11 »
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
ben uzun zamandır üyeyim bu siteye hiç bişey gönderdikleri yok :-\

Katılıyorum 50 nin üstünde anket cevapladım ama hiç bişey yok birde anketler o kadar uzun oluyoki 20dk üzerinde ama kandırmaca sadece

Çevrimdışı ELİFEYLUL26

• Acemi Kampanyacı
  • **
  • canım kızım
« Yanıtla #5 : 08 Şubat 2009, 12:53:56 »
tesekkurler daha oncede katıldım anketlere bır sonuc yok

Çevrimdışı pride78

• Acemi Kampanyacı
  • **
    • benim sitem beklerim ;)