Gönderen Konu: 2010 Yuva Maya'lı Tarifler Yarışması Sonuçlandı!İşte Kazanalar  (Okunma sayısı 3113 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı !sumak!

• Usta Kampanyacı
  • Şans Lazım Şans:)
2010 Yuva Maya’lı Lezzet Sırları Tarif Yarışması Sonuçlandı

Heyecanlı bekleyiş nihayet sona erdi....

Bu sene de sabırsızlıkla beklediğiniz geleneksel Yuva Maya’lı Lezzet Sırları tarif yarışmamızın sonuçları belli oldu. Yoğun katılımın yaşandığı yarışmamızda dereceye giren tarifleri belirlemek için jüri üyelerimiz uzun ve titiz bir çalışma yaparak kazananları belirledi.

Yapılan değerlendirmeler sonucunda İstanbul’dan yarışmamıza katılan Hilal Dokuyucu, üç farklı harcı birlikte kullanarak yaptığı “Üç Lezzetli Örgü Börek” tarifi ile birinci olmaya hak kazandı ve LCD TV’nin sahibi oldu. İlginç ismi ile dikkat çeken ve ikinci seçilen “Yine Yeşerdi” tarifinin sahibi Songül Filiz mikrodalga fırın kazanırken, Ayten Saner besleyici ve lezzetli tarifi “Padişah Sarması” tarifiyle üçüncü oldu.

Kazanan üyelerimizin tam listesi;

1. Hilal Dokuyucu (Üç Lezzetli Örgü Börek)- Philips LCD TV
2. Songül Filiz Öztürk (Yine Yeşerdi)- Tefal Mikrodalga Fırın
3. Ayten Saner (Padişah Sarması)- Rowenta Su Filtreli Süpürge
4. Gülcan Gül (Kuş Yuvası)- Tefal Ekmek Yapma Makinesi
5. Fatma Schwizer (Bademli Soğuk Pasta)- Tefal Ütü
6. Sevgi Tunç (Loranın Şapkası)-Tefal Ekmek Kızartma Makinesi
7. Makbule Beydoğan (Aşure Kek)-Tefal Ekmek Kızartma Makinesi
8. Şenay Girginel (Gazozlu Tatlı)-Tefal Ekmek Kızartma Makinesi
9. Fethiye Turan (Ispanaklı Mercimekli Tava Böreği)- Tefal Ekmek Kızartma Makinesi
10. Selin Durakoğlu (Cevizli Soğanlı Ekmek)- Tefal Ekmek Kızartma Makinesi

Kazanan üyelerimizle iletişime geçilip, en kısa sürede hediyeleri kendilerine teslim edilecektir.

Yuva Maya olarak yarışmamıza katılan ve emek veren tüm lezzet ustalarımıza teşekkür eder, önümüzdeki yarışmada tekrar buluşmayı dileriz.

Bende Kazanmışım  :)
« Son Düzenleme: 04 Aralık 2010, 11:48:43 Gönderen: !sumak! »

Çevrimdışı balpötüşü

• Usta Kampanyacı
  • İT ÜRÜR KERVAN YÜRÜR!!!
tebrikler canım benim :-*
Senin dünyaya bakan pencerelerin kirli ise,benim çiçeklerim sana çamur görünür..!!

Çevrimdışı !sumak!

• Usta Kampanyacı
Teşekkür Ederim Ablacım  :-*

Çevrimdışı ipekcicek

• Yeni Kampanyacı
  • *
tebriklerr

Çevrimdışı pLnLp

• Forum Moderatörü
  • Usta Kampanyacı
  • Tek arkadaşı "üzüm" :)
sumakkk tebrıkler senın adına cok sevindim,  :D kendi adıma ve cilek adınada üzüldüm  ;D ;D
Twitter:Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
İnstagram:Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
Teklife Bir Tık Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin

Çevrimiçi diazem

• Global Moderator
  • Hero Member
Tebrikler ne kazandınız?
Kuzu büyüsün görürsünüz siz...

Çevrimdışı !sumak!

• Usta Kampanyacı
Teşekkürler,Evet Bende Çok Sevindim Jürili Yarışmalardan Hep Ümitliyimdir Zaten  ;D
Aldıgım Egitime,Dolayısıyla Kendime Güveniyorum  ::)
Sizin Tariflerinizde Güzeldi Bence  Pelin Dilerim Başka Yarışmalarda Kazanırınız Orda Jürinin Resimlerinde Tarifimi Gördüm Birisi Kalemle İçini Gösteriyordu  ;D Ama Sizin Tariflerinizi Göremedim,Zaten Haberide Sağolsun Çilek Verdi Onun Sayesinde Ögrendim,Yoksa pazartesi Açıklanacak Diye Biliyordum  :)
Ekmek Yapma Makinesi Kazandım  :)

Çevrimdışı adige01

• Usta Kampanyacı
tebrk ederim sumak ;)
Kalbini ALLAH bilsin,gerisini salla gitsin..

Çevrimdışı cilekrecelii

• Hero Member
gül hanım ben sizi çok tebrik ederim  :)
vallah birkaç tarifimi gozum tutmadı ama bende kedi uzanamadığı ceiğer misali olmaazsın :P tamamen gurme iç gudusuyle söyledim :D
ama benim tarifm 60 senelik rahmetli anneannemin tarifiydi çok guveniyordum ama sonradan fotoğrafa bakınca dedim kızım bu kalitedeki fotoyu sitelerine koyarlarmı neyse size kursa geliyorum ona göre daha öğrenmem gerkn çok şey var  :) :)

Çevrimdışı !sumak!

• Usta Kampanyacı
Çok Teşekkür Ederim Tebrik Edenlere,Evet Çilek Fototgrafta Tarif Pek İyi Görünmüyordu Ozamanda Söylemiştim,Yoksa Az Öncede Söyledim Sizin Tariflerinizde Gayet İyiydi,Zaten Ben Kendi Tarifimi Orda Gördüm Bire bir Uygulanmamıştı Çok Sade Bir Şekilde Jüriye Sunulmuş.Sizede Kısmet Değilmiş Demekki...Başka Yarışmalarda Kısmet Olsun İnşallah   :)
« Son Düzenleme: 04 Aralık 2010, 13:35:36 Gönderen: !sumak! »