Gönderen Konu: Blog Kampanyasının Forumda Yayınlanabilmesi Gerekli Şartlar  (Okunma sayısı 67543 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı logocuk

• Usta Kampanyacı
Ynt: Blog Kampanyasının Forumda Yayınlanabilmesi Gerekli Şartlar
« Yanıtla #30 : 04 Aralık 2010, 11:35:35 »
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
beni msne ekleyin
video cekim programını gönderip hem öğreteyim
aysellin_kampanyalari(at)hotmail.com

düzelttiğimi yaz istersen cnm yoksa sürekli spam mailler gelir

Çevrimdışı inaysa

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #31 : 04 Aralık 2010, 17:09:34 »
benim pc eski yüklenmedi bile videoyu :(
Oyun bitince; şahta, piyonda aynı kutuya konur.

Çevrimdışı K0LeRa

• Usta Kampanyacı
  • in every job there is a no :) :)
« Yanıtla #32 : 06 Aralık 2010, 22:31:53 »
Tamamen saçmalık. Blog kampanyaları da internet kampanyalarndan farksız. Tek farkı hediye kazananları belirleyecek olan kişileri tanıyor olmamız. O zaman ikikerekazan.com un adminine de söyleyin çekilişin videosunu çeksin :D resim koymak bile gereksiz. Sonuçta kimse kimseyi katılsın diye zorlamıyor. Herkes güvenilir kampanyacıların kampanyalarını ayırabilecek seviyeye gelmiştir sanırım.

Çevrimdışı mizmiz

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #33 : 09 Aralık 2010, 09:14:24 »
Tamamen saçmalık. Blog kampanyaları da internet kampanyalarndan farksız. Tek farkı hediye kazananları belirleyecek olan kişileri tanıyor olmamız. O zaman ikikerekazan.com un adminine de söyleyin çekilişin videosunu çeksin :D resim koymak bile gereksiz. Sonuçta kimse kimseyi katılsın diye zorlamıyor. Herkes güvenilir kampanyacıların kampanyalarını ayırabilecek seviyeye gelmiştir sanırım.

ben de katılıyorum , güvenmiyosan katılmazsın olur biter. Amacın birilerini kandırıp kendi tanıdığın bildiğin insanlara hediye kazandırmaksa zaten  bi şekilde yolunu bulup yine yaparsın. Bu siteye üye olmayan blog sahiplerinin yaptığı kampanyaları burda duyuramıcaz çünkü onlar ne bizim kurallarımızdan haberdar ne de böyle bir uygulamaları var. bence hergünkampanyanın amacı unutulmamalı, amaç yarışma ve kampanyaların duyurulması değil mi?