Gönderen Konu: moonlight1907 | Kazandıklarım  (Okunma sayısı 8722 defa)

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı erteb

• Global Moderator
  • Usta Kampanyacı
Ynt: melissimadan cilt bakımı kazandım :)
« Yanıtla #30 : 03 Aralık 2008, 10:29:32 »
Bilgilendirme için teşekkür ederim. Bu tarz deneme ürünlerine pek sıcak bakmıyordum ama bu tür olaylardan da haberim yoktu. Zamanınızı ayırıp oturup yazmışsınız. Çok sağolun.
Denenmiş yemek tarifleri: Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin

Çevrimdışı moonlight1907

• Deneyimli Kampanyacı
  • FeNeRBaHÇe
« Yanıtla #31 : 03 Aralık 2008, 10:30:54 »
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
Bilgilendirme için teşekkür ederim. Bu tarz deneme ürünlerine pek sıcak bakmıyordum ama bu tür olaylardan da haberim yoktu. Zamanınızı ayırıp oturup yazmışsınız. Çok sağolun.
gerçekten teşekkür ederim bende başta sevindim fakat sonra zaten gitmeme kararı aldım  ilgin için çok teşekkür ederim bende

chemy

• Ziyaretçi
« Yanıtla #32 : 03 Aralık 2008, 10:34:11 »
jenga arkadaşa katılıyorum, geçenlerde bir arkadaşım da benzer bir olayı anlatmıştı bana, hastaneye gitttiğinde orada bir kızla tanışmış, ona da bir arkadaşı bir ürünün numunesini vermiş denemesi için, kızın cildi şuan delik deşik olmuş. herşeyi hemen kullanmamak gerekiyor. önce küçük bir bölgede test etmeliyiz. bir gün bekleyip bir yan etkisi yoksa ondan sonra kullanmalıyız.

Çevrimdışı jenga

• Yeni Kampanyacı
  • *
« Yanıtla #33 : 03 Aralık 2008, 10:37:16 »
Enteresan ama bendemi sorunlar bol bir akrabamda saç boyası yüzünden cildinden sorunlar geçirmişti deneme ürünü filanda değildi:) yinede tabiki her üründe olcak diye birşey yok ama sadece bir tavsiye benimkisi

Çevrimdışı moonlight1907

• Deneyimli Kampanyacı
  • FeNeRBaHÇe
« Yanıtla #34 : 03 Aralık 2008, 12:15:49 »
evet saç boyasından bende çok korkuyorum zaten senelerdir kullandığım bi marka var onu kullanıyorum evde boyuyorum hem ben kuaförlerede güvenemiyorum saçları çok bekletiyorlar boyada diye kuaförde boyatmam hiç bir zaman saçlarımı Allah korusun çok kötü şeyler gerçekten bide o alerji olanların yüzlerini görünce haberde iyice tırstım