Gönderen Konu: Muthiş Teklif muthiş hediyelerle ve uygun alışverişle geliyor !!!  (Okunma sayısı 9271 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı dortok

• Deneyimli Kampanyacı
Arkadaşlar yeni bir sistem gibi görünüyor sistem sanırım referans ile üye olan puan kazanıyor ve bu puanlarla  uygun fiyata alışveriş yapılacak. Aşşağıdaki linkden üye olup yardımcı olursanız çok memnun olur.

Sadece ad soyad  mail ve şifre istiyor üye olurken.

Linki pmden isterseniz yollayabilirim.
« Son Düzenleme: 02 Aralık 2010, 12:03:55 Gönderen: dortok »
Allah gözünüzü doyursun.

Çevrimdışı dortok

• Deneyimli Kampanyacı
Aktivasyon Kodu "spam, istenmeyen, junk"  kısmına gelebilir :)
Allah gözünüzü doyursun.

Çevrimdışı dortok

• Deneyimli Kampanyacı
Üye olan arkadaşara çok teşekkürler :)
Allah gözünüzü doyursun.

Çevrimdışı dortok

• Deneyimli Kampanyacı
Yüzbinlerce Gold Puan birikti. Peki ne işe yarayacak bu puanlar?

Sistem üzerinde her üyenin bir referans kodu bulunmaktadır. Her üye bu kod ile oluşturulmuş referans üyelik linkleri ile arkadaşlarını sisteme dahil edebilirler. Referansınız ile gelmiş tüm üyelikler, hesabınızın Alt Üyeler kısmında Davet Referans olarak belirtilmektedir.

Müthiş Teklif Gold Puan' ları, sistem üzerindeki tüm işlemlerinizde sizlere avantajlar sağlayacak. Kısa süreli Şanslı Üyelik ile Gold Puan kazanımlarınız hızla devam etmekte. Mümkün olduğunca çok arkadaşınızı davet edin, şimdilik Gold Puan Alt Üyelik kat sayısı 100 iken çok kazanmaya devam edin. Unutmayın ki; sisteme bir kere bile sizin referansınız ile gelen kullanıcı ileriki tarihlerde, başka bir link ile sisteme dahil olsa dahi, sizin ilk gönderdiğiniz referans geçerli olacaktır. Her davet sizin göndermiş olduğunuz referans ile kayıt edilmekte ve sonraki diğer referans linkleri geçersiz kılınmaktadır. Bu sebep ile arkadaşlarınızı ilk sizin davet etmeniz, onların gelecekteki üyelikleri için ilk gönderilen referansın alt üye si olmaları anlamına gelecektir.

Şanslı Referans ise, sisteme herhangi bir referans ile gelmeden üye olmuş kullanıcıların, sistem üzerindeki herhangi bir kullanıcının referansı olarak kayıt edilmelerinden kaynaklanmalarıdır. Tanıtım amacı ile şanslı referanslarınızdan da alt üyelik kazanmaktasınız. Yakın zamanda şanslı üyelik kapatılacak ve referanssız gelen üyeler herhangi bir üyenin alt üyesi olmadan sisteme kayıt edilecekler.

Kazanmış olduğunuz Gold Puanlar, Hesap bölümünde belirtilmektedir ve ne kadarlık bir değere sahip olduğu görüntülenebilmektedir. Gold Puanlarınızın değeri kadar alışveriş ve sistemden yararlanma hakkı kazanacaksınız.

Unutmayınız ki; sistem üzerindeki tüm Gold Puan kazanımları takip edilmektedir.Sistemi kötü niyetli kullanıma teşebbüs eden tüm kullanıcıların hesapları bloke edilecektir. Bu sebep ile sahte (fake) alt üyelikler oluşturma düşüncesinden uzak durunuz. Kazanılan tüm Gold Puanlar gerçekten referans ile gelmesi ve faklı kişilerin üyeliklerinden oluşması gerekmektedir.

MüthişTeklif.com - Team
Allah gözünüzü doyursun.

Çevrimdışı ozlemce108

• Usta Kampanyacı
Ben bundan umutluyum, iyi iş çıkaracaklar gibi....

Çevrimdışı Scorpion

• Acemi Kampanyacı
  • **
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin

Pek fazla umutlanma, bunun gibi bi sürü site var. Yalan dolan
Düşman isterseniz dostlarınızı geçmeye çalışınız. Dost isterseniz, bırakın dostlarınız sizi geçsin... La Rochefoucauld

Çevrimdışı dortok

• Deneyimli Kampanyacı
Ben de umutluyum açıkcası, inşallah umutlarımız boşa çıkmaz

site her geçen gün değişiyor geçen haftaki görüntüsünden kat kat güzel bi hal aldı.

evet bunun gibi dolu site var haklısın ama taş atıpda kol yorulmuyor şimdilik =)
Allah gözünüzü doyursun.

Çevrimdışı ozlemce108

• Usta Kampanyacı

umudetmeden yaşanmaz...

Çevrimdışı Scorpion

• Acemi Kampanyacı
  • **

umudetmeden yaşanmaz...

Hayal kırıklığına uğramaman için söylüyorum. Neyse umut etmeye devam et o zaman ne diyeyim (:
Düşman isterseniz dostlarınızı geçmeye çalışınız. Dost isterseniz, bırakın dostlarınız sizi geçsin... La Rochefoucauld

Çevrimdışı dortok

• Deneyimli Kampanyacı

Ocak 15de açılıyormuş site, merak edenlere duyrulur.
Allah gözünüzü doyursun.