Gönderen Konu: aramalarınızı yahoo ile yapın kazanın  (Okunma sayısı 12497 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı otekkanat

• Yeni Kampanyacı
  • *
aramalarınızı yahoo ile yapın kazanın
« : 06 Şubat 2009, 01:36:13 »
Firma ingilterede kurulmus bir sirket.Ve amaci Arama motorlarindan yarattigi milyar dolarlik paydan kazanc elde etmek.Ve bu kazanci uyeleri ile paylasmaktir. Sitedeki aramalar YAHOO uzerinden yapilmaktadir ve her arama karsiliginda 0.025 £(POUND) veriyorlar ingiliz Para Birimi olarak.Yani dolara cevirirsek yaklasik 3- 4 cent.Bu deger dahada fazla olabiliyor. Eger yaptiginiz aramada sayfanin en ustunde Sponsorlu linke tiklarsaniz bu deger 2 kati artiyor. Kesinlikle ödeme yapıyor. Ödemeler ay sonundan itibaren 30 gün içerisinde yapılıyor..Limit 20 sterlin(POUND)..
Şunlara dikkat edin :

* 1'den fazla sanal hesap açmayın, çok ciddi bir kuruluş tespit edilirseniz silerler.
    * Günde 100 - 200 arama yapma izni var, fazla arama yapmayın, ve aramalarınızı en az 30 saniye aralıklarla yapmaya çalışın.
    * Yaptığınız aramalardan özellikle sponsor linklerine tıklarsanız kazancınız artabiliyor

Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin

« Son Düzenleme: 03 Eylül 2009, 22:54:45 Gönderen: medilayn »

Çevrimdışı Chronus

• Acemi Kampanyacı
  • **
Ynt: aramalarınızı yahoo ile yapın kazanın
« Yanıtla #1 : 07 Şubat 2009, 17:18:08 »
Teşekkürler site için..

En azından, google yerine kullanırız :)

Çevrimdışı Chronus

• Acemi Kampanyacı
  • **
« Yanıtla #2 : 07 Şubat 2009, 17:29:03 »
Fakat ben ne kadar ararsam arayım bir türlü para niye artmıyo?
Snırım birşeyi yanlış yapıyorum :)

Çevrimdışı ysr86

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #3 : 07 Şubat 2009, 17:32:56 »
Ben nasıl kullanıdığını anlayamadım. Giriş yapıyorum üstte yahoo arama kutusu var ordan arama yapıyorum ancak hesabımda hiç para artışı olmuyor ??? biraz daha geniş bilgi verirmisin

edit: SEARCHES HAVE BEEN RECORDED. PLEASE CHECK BACK TOMORROW.
yeni farkettim bugünün aramalarından kazancımız yarın gözükecekmiş
« Son Düzenleme: 07 Şubat 2009, 17:50:34 Gönderen: ysr86 »

Çevrimdışı otekkanat

• Yeni Kampanyacı
  • *
« Yanıtla #4 : 08 Şubat 2009, 00:36:27 »
arkadaşlar aramalar ertesi gün gözüküyor birde sayfada yohoo arama kutusunun altında hazır arama linkleri var onlara tıklayınız orada çıkan sponsor linkler var onlara tıkladığınızda 2 katı veriyor ...

Çevrimdışı otekkanat

• Yeni Kampanyacı
  • *
« Yanıtla #5 : 08 Şubat 2009, 00:57:20 »
arkadaşlar bu site bir harika ben bazı sitelerde günlerce lyüzlerce linklere tıkladım daha 0,20 cent param oldu ama burada daha 18 tane arama yaptım param 0,40 oldu lütfen aradaki farkı değerlendirmeyi size bırakıyorum....

Çevrimdışı Chronus

• Acemi Kampanyacı
  • **
« Yanıtla #6 : 08 Şubat 2009, 21:06:29 »
Hani bizim bir linkimiz varya (mesela: Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin) burdan arama yaparsak oluyor mu?

Site gerçekten iyiymiş..

Çevrimdışı ysr86

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #7 : 09 Şubat 2009, 00:28:39 »
ben 12 tane arama yapmışım kazandığım para 0.08 arama başına en az 0.025 diyodun neden bende öyle olmadı

Çevrimdışı otekkanat

• Yeni Kampanyacı
  • *
« Yanıtla #8 : 09 Şubat 2009, 11:28:58 »
Hani bizim bir linkimiz varya (mesela: Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin) burdan arama yaparsak oluyor mu?

Site gerçekten iyiymiş..

bu adresini anasayfan yap interneti her açtığında burası çıkar.. buradan alttaki arama kutusunda hazır aramalar var onlara tıklar arama yaparsın..

Çevrimdışı otekkanat

• Yeni Kampanyacı
  • *
« Yanıtla #9 : 09 Şubat 2009, 11:30:26 »
ben 12 tane arama yapmışım kazandığım para 0.08 arama başına en az 0.025 diyodun neden bende öyle olmadı

bazen nedense öle oluyor bende de 83 arama oldu ama öncekinden az kazanmaya başladım herhalde tıkladığımız inke göre değişiyor sponsor linklere tıklamaya daha çok özen gösterin..