Gönderen Konu: YakaladınYakaladın.com Rezaleti  (Okunma sayısı 12823 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı genes

• Acemi Kampanyacı
  • **
YakaladınYakaladın.com Rezaleti
« : 26 Kasım 2010, 02:43:30 »
MERHABA ARKADAŞLAR,

Artık YAKALADINYAKALADIN sitesini tanımayan bilmeyen kalmadı. Malumunuz herkesle kampanya yaptı kedinin kuyruğuna bağlanmış misali :))) Buna ben de dahilim oldukça da pişmanım keşke hiç yapmasaydım. Çünkü Emek harcamaya değmeyecek bir firma. Nedenine gelince açıklayacağım ve siz de bana bu düşüncelerim konusunda eminim hak vereceksiniz.

Bayram öncesi Kalite Tutkunu ile malum firmanın yapmış olduğu kampanyadan bir ürün kazanmışım. Bayram sonrası hediyeyi beklerken blogger arkadaştan pat bir mail firma sahibi çok saygıdeğer Yasemin Hanımefendi "esra ergen başka bir blogta kazandı zaten, onun yerine başka birini belirliyelim" dediği için üzgün olduğunu belirtmiş. Tabiki bu durumda blogger arkadaşımızın bir kabahati yok sorun tamamen firma ile ilgili. Açıkçası ben de bir casus kulaklık için üzerinde durmaya değmez bu kadını da muhatap kabul edip kavga etmeye değmez firmanın terbiyesizliğine vererek geçiştirdim.

Şans bu ya bende, hediye çıkmaz çıkmaz arka arkaya 3 tane blogtan daha aynı firmadan hediye kazanmaz mıyım. Körün taşı hep gelir beni bulur zaten. Bardağı taşıran son damla ise Arka arkaya önce CafeCampanya, Nursenlehersey, Ebru Yüksel arkadaşlarımdan da gelen mailde "HEDİYE KAZANDIN ANCAK YAKALADINDAN DAHA ÖNCE BİRŞEY KAZANDI İSENİZ KABUL ETMİYORLAR.BU İLK HEDİYENİZ İSE ACİL ADRES" vs vs.... demesi. ETTİ Mİ SANA KAZANIP DA ELDE EDEMEDİĞİN 4 HEDİYE !!!!

Şimdi iş artık bu noktadan sonra o kıytırık hediyeleri kazandığım halde almayı geçti gurur meselesi haline geldi. Arkadaşlar kampanyaya katılırken şartlar gayet açık zaten. şartları yerine getirmeden de çekilişe katılma şansımız yok malumunuz. Ben tüm şartları yerine getirmişsem ve dürüstçe hile hurda olmadan hediye kazanmışsam sen buna firma olarak karışamazsın. Sen bana hediyeyi göndermekle yükümlüsün çünkü bir yanlışım ve ya eksiğim yok. Senin için önemli olan üye toplamak sitene her tıklandığında para kazanmak değilmi evet bunlar da yerine geliyor zaten. Sen daha ne karışıyosun hediyeyi kimin kazandığına kim kazanırsa kazansın sanane.

Arkadaşlar böyle bir rezalet olabilir mi? sorarım size. Bu firma ne zannediyor bizi. Acaba hediye kazandığım bloglarla bir bağlantım olduğunu ve kendime hediyeleri çıkarttığımı mı ne yani bu kadar kimse salak olamaz öyle değil mi arka arkaya hepsinden kendine hediye çıkartacak kadar.

Ayrıca bu firma biz bloggerler sayesinde adını duyurmadı mı. Sitesine ve facebook grubuna bizim sayemizde insan toplamadı mı. Hepimiz çok iyi biliyoruz ki kadın arada bir gidiyor Çin'e tüm japon pazarlarında satılan cinste malları ucuza toplayıp bi güzel sitesinde; heyooo müthiş indirimler yaptım, çok kaliteli, efendim başka firmalarda bu kadar bende bu kadar hadi yakalayın bu fırsatı diyerek satışa sunuyor.

Herşeyi bir yana bırakıp sakince ve mantıklıca düşünüyorum. Gerçekten çok tarafsız olarak. Şimdi bu yaşanan durum herhangi başka bir katılımcının da başına gelebilirdi. Hala da gelebilir çünkü sonuçlanmamış bir sürü kampanyası mevcut. Yani biz bundan sonra herhangi bir firma bir bloggerla kampanya yaptıktan sonra diğer blogger arkadaşlarla kampanya yapınca amaaan boşuna uğraşmayım ya ilk katıldığımdan bana çıkarsa sonrakilerde de bana çıkar da firma göndermezse diye düşünerek diğer bloglardaki aynı firma kampanyalarına katılamayacak mıyız böyle bir saçmalık olabilir mi. Bu durum kampanya düzenleyen bloggeri firmaya karşı zor duruma düşürmez mi şu kadar katılım oldu az oldu diye

Arkadaşlar içimi sadece burada dökmeyeceğim ve bu olayı o kadının yanına bırakmayacağım. Bugün bana yarın size hepinizin başına gelebilecek şeyler. Ben normal hayatımda da değil kendime bir hayvana bile yapılan haksızlığı kaldıramayan, haksızlıkların önünde duran biriyim. Bu yazıyı yazarken sinirden dişlerimi öyle bir sıkmışım ki çenem ağrıyor inanın.

BU KONUDA BENİ YANLIZ BIRAKMAYACAĞINIZI UMUYOR VE DESTEĞİNİZİ BEKLİYORUM. HEP BERABER SESİMİZİ ÇIKARIRSAK PROTESTO EDERSEK ANCAK SESİMİZİ DUYURABİLİRİZ. GELİN BUNDAN SONRA FİRMANIN TÜM KAMPANYALARI SONUÇLANINCA BİR DAHA YENİ KAMPANYA DÜZENLEMEYELİM. EL VERİN BİRLİK OLALIM. BU KADINI YAPTIĞINDAN UTANDIRALIM. EMEKLERİMİZİ BOŞA HARCATMAYALIM.

OKUYUP ZAMAN AYIRDIĞINIZ İÇİN ÇOK TEŞEKKÜRLER

Çevrimdışı düşler sokağı

• Usta Kampanyacı
Ynt: YakaladınYakaladın.com Rezaleti
« Yanıtla #1 : 26 Kasım 2010, 12:09:56 »
ben katılıyorum sana arkadaşım,benim de başıma geldi.farklı bloglardan ayrı ayrı kazandım ama ödülüm bana verilmedi.madem öyle kazanan bir daha katılmayacak mı yani,öyleyse ben de bir daha katılmayacağım bu firmanın blog kampanyalarına,çünkü daha önce kazanmışlığım oldu,tekrar kazansan bile bana verilmeyecek ödül,boşyere katılmanın bir manası yok...

Çevrimdışı yupi

• Usta Kampanyacı
  • BaşKaSının iZinde YürüyeN, iZ bıRakaMaZ !....
    • PınarlaBizbize
« Yanıtla #2 : 26 Kasım 2010, 12:18:28 »
ikinizde haklısınız arkadaşlar böyle firmalarla gerçektende iş olmaz ne demek diğer blogtn kazandın yollamıyoruz ozaman tabikide bloglardaki kampanyalara katılım az olur çok mantıksız düşünceler bence bende buna katılmıyorum ki zaten yakaladınla kampanyada yapmıyorum aylar önce 1 kere yapmıştım o bana yetti birdaha yakaladın falan diye bir firmada tanımam ;)

Çevrimdışı nursen

• Usta Kampanyacı
    • bloğum
« Yanıtla #3 : 26 Kasım 2010, 12:24:23 »
haklısın bir şey diyemiyorum şaşırdım bazı firmalar kampanya yapmak isteyince cevap olarak şöyle yazıyorlar kampanyaya katılımlar aynı bloglar arasında dönüyor kabul etmiyoruz diye buda öyle düşünüyor sanırım sonuna kadar haklısınız ama benim elimden bir şey gelmedi üzgünüm  :-[
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin bloğuma ve kampanyalarıma herkesi beklerim İZLEYİN BENİ