Gönderen Konu: OTOMOBİL KAZAN  (Okunma sayısı 2274 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı alpi4242

• Usta Kampanyacı
OTOMOBİL KAZAN
« : 02 Şubat 2009, 23:40:44 »
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin

Kampanya’ya katılmak çok kolay!
Üyelik yok, abone olmak yok!

Son model Mazda otomobili kazanmak için yapmanız gereken, cep telefonunuzun yeni mesaj kısmına “AD SOYAD ADRES” bilgilerinizi yazarak 5666’ya göndermek ve içeriğinizi indirmek, hepsi bu!

Çevrimdışı gcmn

• Usta Kampanyacı
Ynt: OTOMOBİL KAZAN
« Yanıtla #1 : 03 Şubat 2009, 00:16:03 »

ödülün resmi ve katılım koşulları da benden olsun...

“18 yaşından küçükler kampanyaya katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar bile ikramiyeleri verilmez.”

"İkramiyeye konu olan eşya ve/veya hizmetin bedeli içinde bulunan KDV+ÖTV gibi vergiler dışındaki vergi ve diğer yasal yükümlülükler talihliler tarafından ödenir."

"Bu kampanya Milli Piyango İdaresi Genel Müdürlüğünün 14.01.2009 tarih ve B.07.1.MPİ.0.13.00.02-401.02.99-72-367 sayılı izni uyarınca düzenlenmektedir."

Milli Piyango İdaresi İzni ve Çekilişe Katılım Şartları

NR1 TV Yeni Yıl çekiliş kampanyası”, InternetQ Tic. Ltd.Şti. tarafından 16.01.2009 - 23.02.2009 tarihleri arasında Milli Piyango İdaresi Genel Müdürlüğü’nün 14.01.2009 tarih ve B.07.1.MPİ.0.13.00.02-401.02.99-72-367 sayılı izni ile düzenlenmektedir.

Söz konusu tarihler arasında, Türkiye genelinde, InternetQ Tic. Ltd.Şti. tarafından, kullanıcılara;  GSM yolu ile tanıtıcı mesajlar gönderilecektir. Kullanıcılar, sms yoluyla ad soyad adres şehir bilgilerini Avea, Turkcell ,Vodafone 5666 kısa mesaj numarasına gönderdiklerinde bir çekiliş hakkı kazanacaklardır.
Kullanıcı kısa mesaj ile talep ettiği içeriği telefonuna indirirken, her içerik için yeni bir çekiliş hakkı kazanacaktır. Kullanıcı indirdiği her içerik başına ayrı bir çekiliş hakkı kazanabilecektir. Aynı telefon numarası ile kullanıcı kampanyaya istediği kadar katılımda bulunarak, çekiliş hakkı kazanabilecektir.

Kampanyaya katılım için kullanıcının mesaj atarak içerik talep etmesi gerekmektedir. Talep ettiği içeriği telefonuna yükleyen kullanıcı 6 standart sms/12Kontör ücretlendirilecektir. Tüm katılımlar için istenilen tüm bilgilerin eksiksiz olarak belirtilmesi gerekmektedir. Bu hizmetten sadece Avea hattı kullanıcıları, Turkcell hattı kullanıcıları, Hazır Kart ve Muhabbet Kart kullanıcıları ve Vodafone hattı kullanıcıları yararlanabilir. Çekiliş, 27 Şubat 2009 tarihinde noter huzurunda ve halka açık olarak gerçekleştirilecektir. Çekiliş sonucunda; 1 adet Mazda2 2009 model Play 1.3L Benzinli otomobil hediye edilecektir. Kazanan talihliler, 01.03.2009 tarihinde Vatan Gazetesi’nde ilan edilecektir. Ayrıca, çekiliş sonuçları internet den de ilan edilecektir. Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin İkramiye kazanan asil talihlilerin 16.03.2009, yedek talihlilerin ise 31.03.2009 tarihine kadar başvuru yapmaları gerekmektedir. Asil ve yedek talihlilere iadeli taahhütlü posta kanalıyla tebligat yapılacaktır. KDV ve ÖTV hariç tüm yasal yükümlülükler talihli tarafından ödenecektir. İkramiye kazanan talihlinin ismini ve fotoğraflarını talihlinin izni ile tanıtım malzemelerinde her türlü yayınlama ve kullanma hakkına sahiptir. Bu kampanyaya 18 yaşından küçükler, İnternetQ. Tic. Ltd.Şti. , Numberone Tv A.Ş. çalışanları kampanyaya katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar bile ikramiyeleri verilmez.

« Son Düzenleme: 03 Şubat 2009, 00:19:02 Gönderen: gcmn »

Çevrimdışı alpyurtsever

• Yeni Kampanyacı
  • *
« Yanıtla #2 : 07 Şubat 2009, 20:43:58 »
ben de katılıyım demiştim ama 12 kontör çok geldi  :'(

Çevrimdışı berc1

• Yeni Kampanyacı
  • *
« Yanıtla #3 : 10 Şubat 2009, 13:40:01 »
aman katılmayın, günde en az 10 msg atıyorlar. spam servisi gibi çalışıyor şuanda...( ben yandım siz yanmayın )

sponge

• Ziyaretçi
« Yanıtla #4 : 10 Şubat 2009, 13:42:06 »
aman katılmayın, günde en az 10 msg atıyorlar. spam servisi gibi çalışıyor şuanda...( ben yandım siz yanmayın )

pişmanım bende çok...

Çevrimdışı gcmn

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #5 : 12 Şubat 2009, 01:04:04 »
inşallah devam etmezler 23 şubattan sonra da mesaj göndermeye, keşke telefonda da spam sms leri bloke edecek bi sistem olsa........

Çevrimdışı diazem

• Global Moderator
  • Hero Member
« Yanıtla #6 : 17 Şubat 2009, 15:43:29 »
Arkadaşlar ücret yok dimi bunda...
Kuzu büyüsün görürsünüz siz...

Çevrimdışı berc1

• Yeni Kampanyacı
  • *
« Yanıtla #7 : 18 Şubat 2009, 16:53:47 »
Arkadaşlar ücret yok dimi bunda...

var, ama olmasa bile katılmayın. allahtan telefonun numara engelleme özelliği varmış, hemen msg attııkları numarayı engelledim :)