Gönderen Konu: Yüksek Kazanç, Turbobitle Diğer Sitelerden Çok Kazanın (3 ay 535 USD)  (Okunma sayısı 12001 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı korozumsun

• Yeni Kampanyacı
  • *
Ben size bu konumda neden turbobitin diğer sitelerden (hotfile, freakshare, oron) daha fazla kazandırdığını açıklayacağım... ( ve güncel ss leri koyacagım)

3 ay 535 USD derken 1 ay rank sistemi geçtiler o ay kazanç düşük geldi, normalde 1. ay ve 3.ay 500 usd, rank geldigi zaman 35 USD kadar kazanabildim, ama şu anda rank sistemini tamamen kaldırdılar.. Yani: ayda 250 USD diyebiliriz...

Lütfen tık başı 0.1 0.002 0.02 gibi şeylerle uğraşmayın boşa zaman kaybetmeyin yazıktır vallaha:)

Öncelikle Kazanç tablusu şu şekilde :

İşte turbobit Kazancım :

Siteden yapılan ödemeler :

yazan miktarlar USD cinsindendir

Hepsi ödeme kanıtlı 2.5 3 ay gibi sürede 535 USD sadece turbobitden kazanmışım, aynı anda hotfile linkide vermeme rağmen hotfile kazancım ise sadece 127 USD de sınırlı kalmış, neden mi çünkü ;

1-Turbobit de dosyalarınızın tamamı inmese bile indirme sayılır (%3). hotfile ve benzeri sitelerde ise sayılması için tamamı (%99) inmesi gerekir... Ama biliyormusunuz ki kaç kişi indirirken bağlantısı kopuyor ve indirmeyi tekrar başlatıyor, yarıda bırakıp yarın tekrar çekiyor ws ws....

2-Turbobit de hiç bir sitede olmayan bir özellik, sizin verdiginz indirme linkleriniz ayrıca ref linkinizdir, yani biri sizden dosya indirip bu işe başlasa , sizin refinizden üye olmuş olacak ve size kazandıracak ref kazanımında 65 USD oldugunu ss den göreceksiniz...

3- Turbobit diğer sitelerin aksine tüm indirmeleri sayıyor, yani benim hotfilede 50 kere inen dosyam aynı şekilde turbobitde 200 kere indigini görüyorum ne hikmetdir bende tam anlayamadım..

4- En önemli faktörlerden biri turbobitde rank sistemi yoktur, hotfile ve benzeri sitelerde rank sistemi olup, bi gün copper bi gün gold nerede oldugunuzu anlayamassınız...

5-Ftp upload yapanlar için ftp hızı diğer sitelerden yüksek..

6- Eğer bir kişi sizin linkinize tıkladıktan sonra premium üyelik alırsa, örnegin 20 tl ye premium üye oldu, size bunun %20 miktarını size ödüyorlar , yani : 4 tl

7- Hiç bir sitede olmayan bir özellik, ref üyeleriniz %20 kazanıdıyor bunu zaten biliyoruz, ama refinizin refinizden bile %5 kazanabiliyorsunuz, yani sizin refinizin refi 100 tl kazanıdysa sizde 5 TL kazanıyorsunuz..

8- Kendi dosya paylaşım sisteminizi kurun (şahsen kullanmadım, web sitem yok olanlar için...)
Sitenizden para kazanmak mı istiyorsunuz? Kendi dosya paylaşım sisteminizi kurun ziyaretçilerinizden para kazanın.

Kendi tasarımına ve ismine sahip, tam donanımlı bir dosya paylaşım sistemine sahip olacaksınız. Tüm teknik detaylarla (disk alanı, sunucu yükü, teknik birimler, kullanıcı betikleri, ödeme vb.) biz ilgileneceğiz. diyor...

9- Diğer sitelerde min 5Mb dosya boyutundan para kazanıyorusnuz, bunda 1 MB üzeri dosyadan bile kazanabilirsiniz...

10- Turbobit hiç bir sitede olmayan istatistik sistemine sahiptir, hangi dosyanız nereden kaç kere inmiş , hangi siteden daha çok down alıyorsuzn gibi ayrıntıları size sunmaktadır, bu da hangi siteden daha çok kazanıyorsanız , o sitelere yönelmenizi sağlayacaktır...
(bazen hiç tahmin etmedigim sitenin çok kazandırdıgını görmş oldum böylece)

11- Sınırsız boyutda dosya yükleyebilirsiniz...

(- yönü) download hızı diğer sitelerden daha düşüktür genelde, ama bu bizi fazlada ilgilendirmiyor biz kazancımıza bakıyoruz ve de ödemeyi haftada bir değil 15 günde bir yapması, site tamamen amerikaya taşndıgında buda olacak diyorlar, şu an site rusyada...

Paypal Ödeme geçmişi , turbobit hotfile arası fark :

709 TL banka hesabıma çektim, çekmedigim miktar :

Kazanmanız gerçekten zor değil, en çok sorulan bir soru 1000 kere inmesimi gerekiyor diye hayır 100 kere insede ona göre paranızı alırsınız (diğer sitelerdeki gibi)

Kazanmak için aşırı uğraş gerekmez ben günde 1 mp3 album fakan atıyorum amacım çok siteye göndermek , up la downla uğraşmak zoruma geliyor , sitelerde çöplüge dönmesin çok tutaln albumleri seçmeniz gereklidir, yani günde 2 3 saat uğraşarak bu kazanca ulaşabilirsiniz...

Açtıgınz albumler not defteri kaydedip, sonra diğer sitelere kopyala yapştrdan seri seri açabilirsiniz, bir çok sitenin formatı aynıdır...

Fazla kazanmak için gerekli yöntemler :

*Öncelikle açtıgınız konuya özen gösterin yani koyu renkle yazmak album kapağı gibi (imageshack e uplayın) açtıgnız konu altlarına tag eklemek gibi, çünkü bir çok siteyi google indexliyor ve aramalarda çıkmanız gerekli.. Fazlada abartmayın
*Kesinlikle siteleri çöplüğe çevirmeyip adminlerle arayı kurmaya bakın zamanala mod olup konularınızı sabitleyebilirsiniz
*Güncel album seçin , sizin dinlediginiz değil, çevrenizdekilerin dinlediklerini seçin, haftada bir kez konularınızn altındaki yorumlara cevap verin

Günlük ortalama kazancı gösteren bir örnek :

Eğer refimle üye olursanız , ve bunu bana kanıtladıktan sonra ( mail adresiniz yeterli üye oldugunuz ) size paylaşım yaptıgım siteleri kazanç sıralamasına göre vereceğim... ( fakat önemli bir faktör benden site alıp başka upload sitelerine yüklemeyeceginizi nerden bileceğim , size güvenebilmem gerek, artık herkese site vermiyorum ) (not : sadece mp3 ile uğraşıyorum)

not: Kazancınız 4 saatte 1 güncellenir, neden hesabımda hala 0 var gibi sorular sormayınız... 4 saat geçmesini bekleyiniz..

Bu başlıgı sürekli güncelleyeceğim ve turbobitle ilgili ödeme tarihleri olsun haberler olsun size yayınlayacağım, ve aklıma daha çok kazanmanız için yeni yöntemler geldiginde sizlerle paylaşacağım, hepimiz çok kazanalım

Refsiz Link : turbobit.net

Önemli Not : Üye olduktan sonra paypal adresini ayarlardan yazıp hesabınızı aktif etmenz gereklidir...
..

...LÜTFEN MANTIKSIZ YORUM YAPMAKTAN KAÇINALIM...

« Son Düzenleme: 31 Ekim 2010, 17:43:28 Gönderen: korozumsun »

Çevrimdışı cilekrecelii

• Hero Member
şu linkinizi  referans vermeden yazarmısınız lütfeen

Çevrimdışı korozumsun

• Yeni Kampanyacı
  • *
orda bi notu atlamışssınız sanırım ref linkimle üye olanlara aynı zamanda özelden dagıtacakları sitelerin isimlerini vereceğimi belirttim ve ben bu sitelerden bu kadar çok para kazandım bu sitelerde paylaşım yaptıkalrında inanın yüksek kazanç elde edicekler tabi yinede kaldırmamı istiyorsanız kaldırayım?

Çevrimdışı cilekrecelii

• Hero Member
referans linki vermeden yazın bu bir kural
zaten bununla ilgilenenler deneme yanılma yönteminle nekadar sağlık bir sistem olup olmuyacaklarını anlyacaklardır

Çevrimdışı korozumsun

• Yeni Kampanyacı
  • *
kaldırdım..sorusu olanlara özelden yardımcı olabilirim..

Çevrimdışı esran

• Usta Kampanyacı
Bana mantıklı geldi, reklam tıklayarak nereye kadar..
http:// birfarkyaratmak.blogspot.com

Çevrimdışı korozumsun

• Yeni Kampanyacı
  • *
esran tebrik ediyorum seni refimle üye oldugun için banada para kazandırıyorsun bende sana bana kazandırdıgının %50sini geri vericem paypalını yollar mısın p.mden?

Çevrimdışı derdesxa

• Yeni Kampanyacı
  • *
korozum senin alt üye olmak istiyorum ne yapacağım bana mesaj atarmısın

Çevrimdışı korozumsun

• Yeni Kampanyacı
  • *
mesaj atılmıştır bol kazançlar;)

Çevrimdışı derdesxa

• Yeni Kampanyacı
  • *
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
mesaj atılmıştır bol kazançlar;)

verdiğin linkten üye oldum mail adresimi gönderdim sana eklersen sevinirim ben pek bişey anlamadım