Gönderen Konu: Hayatın Ta Kendisi Lokantası-27 Ocak Son  (Okunma sayısı 1139 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı dontcry8

• Usta Kampanyacı
Hayatın Ta Kendisi Lokantası-27 Ocak Son
« : 08 Ocak 2012, 22:33:27 »
Yeni yıl güzelliklerle gelsin diye, güzel bir hediye vereyim dedim ben de size...
İlk hediyemiz yeni yılda daha güzel saçlara sahip olmak için :) Philips marka bu saç düzleştirici...

Peki kazanmak için ne yapmam gerek diyorsanız, önce bu fotoğrafı BEĞENiyor yada dilerseniz YORUM yazıyorsunuz. Daha sonra fotoğrafı PAYLAŞıyorsunuz ve çekiliş hakkı kazanıyorsunuz. Bende 13.01 Cuma günü bu adımları tamamlayanlar arasında bir çekiliş yapıyorum ve şanslı kişinin adresine ürünü gönderiyorum :)

Herkese bol şans..

Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
« Son Düzenleme: 19 Ocak 2012, 11:54:53 Gönderen: gizemlitosbaga »

Çevrimdışı gizemlitosbaga

• Forum Moderatörü
  • Hero Member
  • ...Şans cesurdan yanadır...
Ynt: Hayatın Ta Kendisi Lokantası
« Yanıtla #1 : 18 Ocak 2012, 22:42:10 »
Yeniyıl güzelliklerle gelsin dedik ya, o zaman güzel bir hediye ile devam edelim sürprizlerimize..
Bu haftaki hediyemiz Tantitoni'den 25 TL Hediye çeki.
Peki neymiş bu Tantitoni, neler var ki diyenler bu sayfayı ziyaret edebilir. Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin

Sonrasında ise ürünler çok güzel ama nasıl katılıcam diyorsanız; önce bu fotoğrafı BEĞENiyor, dilerseniz YORUM yazıyorsunuz. Daha sonra fotoğrafı PAYLAŞıyorsunuz ve çekiliş hakkı kazanıyorsunuz. Bende 27.01 Cuma günü bu adımları tamamlayanlar arasında bir çekiliş yapıyorum ve şanslı kişiyi açıklıyorum :)
Herkese bol şans..

* Çekilişe katılmak için fotoğrafı mutlaka profilinizde PAYLAŞmalısınız.
* Kazanan okuyucu Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin adresindeki (25 TLdeğerinde) dilediği bir ürünü seçebilir. Ürünü seçtikten sonra kargo ücreti tarafımdan ödenerek adresine gönderilecektir.
...İster kum tanesi olsun ister kaya, ikisi de aynı şekilde batar suya (OldBoy)...

Çevrimdışı catcat

• Acemi Kampanyacı
  • **
Ynt: Hayatın Ta Kendisi Lokantası
« Yanıtla #2 : 19 Ocak 2012, 01:15:13 »
biraz daha bonkör olsanız..:)